BORŠICE – CHROPYNĚ 3:1 (3:1)

Domácí vstoupili do utkání lépe a již v 7. minutě po střele Martina Dufka si míč do vlastní sítě usměrnil hostující Paciorek. Boršičtí pokračovali v útočné hře a v 10. minutě byli opět odměněni, kdy na Vlčkovu střelu gólman nedosáhl – 2:0. Jiskřičku naděje vykřesal pro Chropyni výborně hrající Prešnaider, když po necelé půlhodině snížil na 2:1. Tento gól Boršické probudil k větší aktivitě a ve 40. minutě Bělaška zvýšil na 3:1. V druhém poločase obě mužstva hrála pěkný kombinační fotbal, obrany a oba gólmani dominovali nad přesností útočníků.

Branky: 7. vlastní (Paciorek), 10. Vlček, 40. Bělaška – 27. Prešnajder. Rozhodčí: Konečný, 150 diváků. Boršice: Janečka – Groulík, Kaspřák, Bělaška, Kopčil, Filipský, Dufek, Vlček, Zach, Přikryl, Hromada. Střídali: Pfeffer, Bartl. Chropyně: Večeřa – Pospíšil, Urubek, Švajda, Paciorek, Prešnajder, Panáček, Stratil, Železný, Hrabal, Machů. Střídali: Berky, Hamrla, Vaňhara.

MORKOVICE – LUHAČOVICE 0:2 (0:1)

Přestože domácí začali aktivně, jako první udeřili Luhačovičtí, když se prosadil David Červenka. Morkovičtí přidali, vytvořili si několik náznaků šancí, ale bezúspěšně. ,Naopak vítr z plachet domácích dal opět David Červenka. Jeho tým v závěru již výhru a historicky nejlepší „bronzový" výsledek kontroloval.

Branky: 11. a 59. D. Červenka. Rozhodčí: Kostelník, 80 diváků. Morkovice: Jarka – Svoboda, Šimoňuk, Síleš, Smažinka, Kapounek, Judas, Rozsypal, Chalupa, Šimoňuk, Havlík. Střídali: Skácel, Přecechtílek, Kubík. Luhačovice: Kořenek – Br. Červenka, O. Červenka, Bartek, Bernátek, Polách, Coufalík, Pantálek, D. Červenka, Indra, Liška. Střídali: Daňo, Svoboda, Pešek.

SLUŠOVICE – FRYŠTÁK 1:0 (1:0)

Favorizovaní hosté přijeli v silně kombinované sestavě bez šesti hráčů základní sestavy. Přestože za Fryšták nastoupilo hned několik dorostenců, měli více ze hry. Největší šanci v první půli měl Křenek, ovšem gólově udeřili domácí. Pět minut před přestávkou po faulu proměnil penaltu Lošťák. Po změně stran hosté zvýšili aktivitu, prakticky se hrálo na jednu branku, ale z přehršle šancí Fryšták neproměnil jedinou. „Je to velká škoda, protože jsme chtěli skončit na čtvrtém místě. Domácí ale vítězství ubránili," zalitoval kouč Fryštáku Ivoš Světlík.

Branka: 40. Lošťák (pen.). Rozhodčí: Ševčík, 80 diváků. Slušovice: Kučera – Janků, Lošťák, Zbranek, Čuřík, Klimt, Burša, Poslušný, Kvasnica, Povolný, Kryšpín. Střídali: Gajdůšek, Macík, Krajča. Fryšták: Mikel – Bednařík, Skalička, Kovář, T. Křenek, Krhůtek, Valášek, Hřebačka, Petráš, Troják, Bartoň. Střídal: Naňák.

BYSTŘICE P. H. – ŠTÍTNÁ N. VL. 3:1 (0:1)

Bystřičtí se v posledním zápase, kdy již bylo rozhodnuto o jejich záchraně, konečně dočkali vítězství. V úvodu se ale opět nechali soupeřem zaskočit, když v 7. minutě skóroval Vít Chovančík. Přesto měli domácí celý poločas mírnou územní převahu, ale příležitosti Zapletala, Hradila, Ondrouška a Kašpara zůstaly nevyužity. Obrat nastal po přestávce s příchodem Hošťálka na hřiště. Hned z první akce připravil šanci pro Kušíka, ten ale zblízka přestřelil. Ve 47. minutě po krásné kombinační akci sám Hošťálek vyrovnal a Bystřičtí pokračovali v aktivní hře. Po faulu na Hošťálka v pokutovém území zvýšil Ondroušek z penalty na 2:1 a stejný hráč umístěnou střelou do šibenice potvrdil vítězství Bystřice.

Branky: 53. z pen. a 66. Ondroušek, 47. Hošťálek – 8. Chovančík Vít. Rozhodčí: Mičkal, 80 diváků. Bystřice p. H.: Konečný – Šenovský, Zámorský, Tureček, Hradil, Zapletal, Ondroušek, Kušík, Zetek, Kašpar, Dluhoš. Střídali: Trochta, Pálka, Hošťálek. Štítná n. Vl.: Vaculík – Sloboda, Ocelík, Machuča, Šenkeřík, Vaculík, V. Chovančík, T. Chovančík, Zvoníček, Šimoník, Zvonek. Střídali: Fagulec, Krupík, Polášek.

NAPAJEDLA – ROŽNOV P. R. 1:0 (1:0)

Domácí se s hrstkou fanoušků chtěli rozloučit vítězstvím. Celý zápas měli více ze hry, soupeře téměř nepustili k vápnu. S vytvářením šancí už to ale bylo horší, a pokud se do ní dostali, tak zakončení řešili zbrkle. Napajedelští se dostali do vedení v 25. minutě, když vyraženou střelu brankařem poslal do sítě Zimčík – 1:0. I po změně stran byl obraz hry podobný. Domácí měli několikrát možnost pojistit vítězství, ale žádnou akci se jim nepodařilo dotáhnout do konce. Rožnovští ohrozili branku v poslední minutě z trestného kopu, ale bezúspěšně. Napajedla se tak minimálně na rok rozloučila s krajským přeborem zaslouženou výhrou.

Branky: 26. Zimčík. Rozhodčí: Gloser, 35 diváků. Napajedla: Vitásek – Zimčík, Bejtkovský, Havránek, Ratiborský, Leitner, Koutník, Drga, Škrabal, Zapletal, Hejda. Střídal: O. Haša. Rožnov p. R.: M. Bolf – Talpa, Karban, Strkáč, Šimek, Bolcek, Fuksa, Fiurášek, Zetocha, J. Bolf, Hrůzek. Střídali: Barabáš – Dvořák, Malina, Zetek.

BAŤOV – HOLEŠOV 1:4 (1:0)

K vidění byl zajímavý pohledný fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. Domácí podali zvlášť v prvním poločase velmi dobrý výkon a po zásluze šli do vedení, když po přihrávce Ondráše usměrnil míč do branky hlavou Dominik Malát. Vstup do druhého poločasu se Baťovu ale vůbec nepodařil, když hned v úvodu inkasovali z pokutového kopu a 10 minut nato po akci středem hřiště. Dále byl k vidění kombinační fotbal a domácí mohli zápas otočit, když byl bezprostředně po střídání faulován v pokutovém území Richard Večeřa, ale nařízený pokutový kop neproměnil Ondráš, který měl následně ještě dvě další gólové šance. Holešovští byli v koncovce efektivnější a rozhodli dvěma góly do již otevřené obrany soupeře.

Branky: 30. Malát – 48. Palík (pen.), 58. Pumprla, 85. J. Křenek, 88. Matulík. Rozhodčí: Žniva, 150 diváků. Baťov: Červinka – Spurný, Gerych (79. Večeřa), Novák, Sviečka – Ondráš, Spurný, Bršlica, Janovský (61. Vondráček) – Vitásek, D. Malát (86. J. Malát). Holešov: Janalík – Vymětal, Lomaka, Pumprla, J. Křenek, Marek, Polomík, Palík, Matulík, Olša, Barták. Střídali: Šuba, Kadlčík, Kotas, Čada.

PŘEDEHRÁNO: Provodov – Vigantice 4:1 (2:0).