BORŠICE - MORKOVICE 3:0 (1:0)
Boršičtí začali náporem a čtvrt hodiny nepustily soupeře na vlastni polovinu. Přišly i šance, kdy největší spálil Hanák. Morkovičtí zahrozili Doleželem, Opltův průnik reflexivně vyrazil Janečka. Po půlhodině udeřili domácí, kdy po centru Filipského se nemýlil Ohnutek – 1:0. Vzápětí mohl soupeř vyrovnat, avšak Kapounek netrefil branku. Po změně stran odmítl navýšit vedení Cigoš. Morkovičtí v poli domácí přehrávali, ovšem obrana Boršic v čele s vynikajícím Janečkou odolávala. Boršiccí vsadili na rychlé brejky a v 82 minutě,po centru Cigoše přidal druhý gol Hanák. Hosté ve snaze střelit kontaktní gól zapomínali na zadní vrátka a byl to opět Hanák, který ztrestal soupeřovu nedůslednost.
Branky: 36. Ohnutek, 82., 88. Hanák. Rozhodčí: Zicháček, 162 diváků.

JUŘINKA – HOLEŠOV 3:1 (1:1)
Základ výhře domácích položil v prvním poločase vynikajícím výkonem brankář Petr Holáň, který chytil Holešovu čtyři tutové šance. Po přestávce Juřinka kolektivním výkonem přišpendlili soupeře na jeho polovině a nesmírnou touhou po třech bodech jej doslova ubili.
„Pro mě to bylo osobní malé derby. Trenérem Holešova je Martin Malík, kterého jsem měl jako kapitána a asistenta v Bystřici pod Hostýnem a pomáhal jsem mu také při studiu trenérské licence. Věděl jsem, že Holešov je silný dopředu. Viděl jsem jejich první domácí zápas, kdy bušili do zavřené obrany Bystřice pod Hostýnem. V prvním poločase jsme selhávali v obraně při rozehrávce a skvěle nás ve čtyřech případech podržel Petr Holáň. Do druhého poločasu jsme šli za vyrovnaného stavu pozitivní a kluci se kolektivně zvedli. Holešov postupně uvadal a my jsme ho přehrávali ve středu hřiště. Jejich očekávaný tlak nepřišel a my jsme z tlaku skórovali. Musím tým pochválit, jak šel cílevědomě za třemi body,“ řekl trenér Juřinky Pavel Vaigl.
Branky: 37. Lušovjan, 65. a 75. Dan Fojtášek – 34. Zakopal. Rozhodčí: Smýkal, 200 diváků. Juřinka: Holáň – Novák, Solanský, Lukáš, Robin Fojtášek – Vadel, Škařupa, Heřmánek, Lušovjan – Dan Fojtášek, Vavřík. Trenér Pavel Vaigl. Holešov: Janalík – Chudárek, Charuza, Čep, Sumec – Zakopal, Chudoba, Číhal, Polomík – Fojta, Kryl. Trenér Martin Malík.

VELKÉ KARLOVICE+KAROLINKA – PROVODOV 1:2 (1:0)
Tvrdou lekci uštědřil sobotní soupeř domácím. Mužstvo hostí chytře a s citem poskládané ze zkušených a doplněn mladšími plajery hrálo od počátku hodně dobrý fotbal. Soupeř byl silný na míči a jen těžko jej domácí od něj oddělovali. Když se to náhodou podařilo, tak přišla zbytečná ztráta míče a znovu bylo nutno o míč se soupeřem tvrdě bojovat. „Hosté si dali v závěru první půle vlastní gól, když Chalupa přehodil vyběhnutého ex mládežnického reprezentanta Petra v bráně hostů, a šlo se do kabin. V poločase asistent trenéra domácích nabádal k disciplíně v práci s míčem a důrazně varoval před podceněním hostů ve druhé půli. Znáte to:" Jako hrách na stěnu", hned po přestávce v rozmezí dvou minut vyškolili hosté celou domácí obranu a rázem to bylo 1:2. K čemu pak byl větší tlak domácích v závěru, když to alespoň k penaltám nevedlo. Blízko k vyrovnání měl v samotném konci utkání střídající Štěpán Králík, ale jeho hlavička šla nad břevno branky hostí. Domácí musí hodně přidat a to ve všech řadách, od brankáře počínaje a koncovými útočníky konče,“ řekl k utkání vedoucí mužstva VKK Jaroslav Valián.
Branky: 41. vlastní – 51. Zakopal, 53. Chalupa. Rozhodčí: Žniva, 145 diváků. VKK: Bil – Píšek, Mikula, Zeť, Ondřejka – Heger, Jakub Podešva, Mynarčík (42. Štěpán Králík), Vašut – Škrobák, Pavelka. Trenér Petr Ondřejka. Provodov: Petr – Barcuch, Josefík, Urbánek, Novák – Chalupa (89. Elšík), Velev (92. Hellebrand), Zakopal, Hlobil (92. Kroča) – Huťka, Ulman (36. Gargulák). Trenér Josef Rak.

KVASICE - CHROPYNĚ 3:0 (1:0)
V derby a pouťovém čase chtěli Kvasičtí potvrdit bodový zisk ze hřiště Baťova, Chropyňští získat po nevydařeném domácím utkání první body. Zatímco Kvasice do sestavy zasahovaly minimálně, hosté měli důvod k provedení více změn.
První dvacetiminutovka derby se odehrávala především mezi pokutovými územími s množstvím soubojů, ve kterých byli hosté o krůček později a za své zákroky sbírali žluté karty. První gól mohl vsítit Karel Lepša, jeho hlavička však po přímém volném kopu Radima Zapletala jen těsně minula branku. Vysunutí a následný únik Radka Janoštíka ve 35. minutě zastavil hostující obránce nedovoleně, a penaltu proměnil Karel Lepša – 1:0. Převaha Kvasi byla umocněna neadekvátní reakcí chropyňského hráče, který byl vyloučen. Domácí se rázem stali lepším týmem, jejich průniky před brankáře soupeře byli nebezpečnější a opětovný faul na Janoštíka byl potrestán druhou žlutou kartou pro hostujícího obránce a hosté dohrávali první půli v devíti hráčích.
Druhá půle se odehrála na polovině Chropyně, která sympaticky zápas nezabalila, ale za půlící čáru se dostávala pouze ojediněle. Kvasicím pojistila výsledek pohledná akce v 57. minutě, do které se zapojili Ferko, Lepša a zakončoval Radek Janoštík. Možností ke vstřelení další branky přibývalo, do útočení sa zapojovali i hráči z defenzívy, ale třetí branka padla až v samotném závěru, kdy se prosadil Lepša.
Branky: 36., 89. Lepša (pen.), 57. Janoštík. Rozhodčí: Stodůlka, 517 diváků.

HLUK - BAŤOV 1:2 na pen. (1:1)
Hodová sobota nebyla pro Hlucké moc šťastná. Ti sice ve 2. minutě po rohu Straňáka šli Horákem do vedení, ale Baťovští se brzy otřepali a začali hrát svoji technickou a rychlou hru, se kterou měli domácí potíže. I proto ve 20. minutě po nedůrazu hlucké defenzivy vyrovnal Kašík. V 35. minutě měli domácí velké štěstí, když hlavičku hostujícího hráče vyrazil Fojtík jen na břevno. Po změně stran se obraz hry nezměnil. Hosté byli po všech stránkách lepší, vytvořili si dobré šance, ale obrana Hluku v čele s brankářem Fojtíkem odolávala. I domácí měli šance Němcem, Straňákem a hlavně Martišem, ale ani oni o výsledku nerozhodli. O vítězi tak rozhodl až penaltový rozstřel.
Branky: 2. Horák - 20. Kašík. Rozhodčí: Zpěvák, 200 diváků. Hluk: Fojtík, Horák, Zalubil Martin, Machala Alexandr, Baroň, Zálešák (Otrusiník), Němec, Kukla (Šimčík), Dohnal, Martiš, Straňák.

LUHAČOVICE - ŠTÍTNÁ n. Vl. 1:0 (0:0)
Domácí začali aktivně, ale své šance trestuhodně zahazovali, mimo jiné po centru Hubáčka kapitán Červenka.
Štítná si vypracovala první obrovskou šanci ve 22. minutě, ale Vaculíka vychytal Švec. Za dalších deset minut se dostal do šance domácí Liška, ale nastřelil přímo brankáře Vaculíka. Po přestávce se hra vyrovnala a téměř do 70. minuty probíhal boj o každý centimetr hřiště. V posledních dvaceti minutách Luhačovičtí vystupňovali tlak, jehož výsledkem byla obrovská šance Daňa. Hned z protiútoku se mohla radovat Štítná, ale opět se vyznamenal Švec. Dvě minuty na to přišla rozhodující akce zápasu. Letní posila Hubáček posadil nádherný centr na hlavu Daňa, který rozvlnil síť za zády bezmocného Vaculíka 1:0. V 81. minutě se po červené kartě musel pakovat pod sprchy hostující Sloboda. V 86. minutě ale Luhačovičtí zahráli v pokutovém území rukou, ovšem penaltu Vaculíka brankář Švec zneškodnil. Úřadující šampioni si tak připsali první vítězství sezony.
„Zlepšili jsme hru v poli, bohužel na můj vkus jsme málo nebezpeční v pokutovém území. I když jsme měli optickou převahu, zápas mohl dopadnout jakkoliv. Oba brankáři dnes čarovali. Švec byl ovšem dnes nepřekonatelný,“ smekl luhačovický trenér Jan Jelínek.
Branka: 76. Daňo. Rozhodčí: Smirnov, ČK: 81. Sloboda, 90 diváků. Luhačovice: Švec - Červenka O., Bernátek, Bartek, Suchý, Kryšpín, Hubáček, Pešek, Slobodian, Liška (71. Daňo), Červenka Š. (88. Ďurďa). Štítná: Vaculík - Králík (76. Šánek), Sloboda, Chovančík, Hrnčířík, Spáčil, Liška (67. Maniš), Vaculík, Krůžela, Liška Jar. (62. Malaník), Chovančík.

BYSTŘICE P. H. - ROŽNOV P. R. 1:0 (1:0)
O osudu vyrovnaného a bojovného utkání rozhodla již první půle, přesněji úvodní čtvrthodina. O první a jedinou trefu zápasu se postaral domácí kanonýr Berky. Hra byla s obou stran opatrná, do šancí se domácí dostali až v druhém poločase, kdy Pumprla a Berky ovšem své tutové šance neproměnili. Největší šanci na vyrovnání měli Rožnovští v závěru z trestného kopu, ale chyběly centimetry. Výborná zápas za domácí odehrála nová brazilská posila Campos.
Branka: 12. Berky. Rozhodčí: Dunda, 123 diváků. Bystřice: Unger – Michálek, Zámorský, Pumprla, Santana Campos, Kušík Kubík, Krajcar, Juhás, Berky.

1. Provodov 2 2 0 0 0 5:2 6
2. Kvasice 2 1 1 0 0 5:2 5
3. V. Karlovice 2 1 0 0 1 4:2 3
4. Štítná n. Vl. 2 1 0 0 1 3:1 3
5. Rožnov p. R. 2 1 0 0 1 2:1 3
6. Juřinka 2 1 0 0 1 4:4 3
7. Boršice 2 1 0 0 1 3:3 3
8. Baťov 2 0 1 1 0 3:3 3