HOLEŠOV - VIGANTICE 1:1 (1:1)

Domácí nabuzeni výhrou v Rožnově pod Radhoštěm začali bezstarostně a už ve 4. minutě faulovali soupeře, přičemž z následné penalty hosté netrefili branku. Holešovští nadále pokračovali v zoufalém výkonu, za což byli potrestáni v 8. minutě vedoucím gólem R. Vokáče.

Vigantičtí mohli svůj náskok navýšit, neboť po čtvrthodině hry nebezpečná střela skončila na břevně Krejčího branky. Holešov se dočkal vyrovnání v 18. minutě, když na konci akce byl Odstrčilík - 1:1.

Od tohoto momentu se hra vyrovnala a do šaten se odcházelo za nerozhodného stavu. Po přestávce se hrálo většinou mezi šestnáctkami. Ve zbytku času si oba celky vytvořily po jedné gólové šanci. Dramatické momenty přinesla až druhá minuta nastavení, ve které měli domácí velkou smůlu, když ani natřikrát nedokázali dopravit míč do Malinovy branky.

Branky: 18. Odstrčilík - 8. R. Vokáč. Rozhodčí: Krajča. Diváků: 200 diváků.

Holešov: Krejčí - Belza, Bačík, Charuza, Odstrčilík, Marek, Slováček, Čižmár, Barták, Bejtkovský. Munster. Střídali: Vávra, Roubalík, Ohlídal.
Vigantice: Malina - Gálik P., Ondřej, Gálik Petr, Chumchal, Bolcek, Štreit, Vokáč R., Náměstek, Vokáč Z., Vokáč J. Střídali: Šturala, Křiva.

SLUŠOVICE - KATEŘINICE 2:2 (1:2)

Slušovičtí začali náporem a na dvacet minut se usadili na polovině soupeře. Svou převahu korunovali brankou Vávry. Následně se ale nepochopitelně uspokojili s těsným vedením a přenechali iniciativu Kateřinickým.

Ve 29. minutě hosté vyrovnali Válkem, vzápětí po rohovém kopu mohl skórovat Kotrla. Vedení na stranu hostí strhl pět minut před přestávkou Děckuláček, který se nejlépe orientoval ve skrumáži. Druhá půle začala faulem gólmana Chrásteckého a z nařízené penalty Vávra vyrovnal.

Další průběh hry byl vyrovnaný a blíže ke vstřelení gólu byli domácí, kteří po centrovaných míčích ze strany mohli skórovat Zbrankem a Elšíkem.

Branky: 13. a 48. z pen Vávra - 29. Válek, 40. Děckuláček. Rozhodčí: Mrázek. Diváků: 150 diváků.

Slušovice: Juřík - Dlabač, Elšík, Čuřík, Foltýn M., Zbranek, Foltýn J., Polčák, Zedníček, Šimek, Vávra. Střídali: Hynčica, Bednařík Martin, Červenka. Kateřinice: Chrástecký - Ondra, Zetek, Mikulík, Lukáš, Sacher, Šrámek, Děckuláček, Kotrla, Peredarjuk, Válek. Střídali: Basel, Olšák, Hořelka.

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES - VLACHOVICE 1:3 (0:1)

Hostům vyšel začátek utkání skvěle. Do vedení šli již po pěti minutách hry, kdy se po standardní situaci prosadil Tomeček. Ostrožany branka probrala, ale jejich náznaky šancí k vyrovnání nevedly.

Domácí nastupovali do druhého poločasu s cílem co nejrychleji srovnat skóre, což se jim podařilo v 56. minutě Frantou. Byli to ale Vlachovičtí, kteří kontrolovali průběh zápasu. Zpět vedení získal hostům po hodině hry Míča.

V 79. minutě mohli po pěkné akci střídajícího Blažka domácí vyrovnat, ale brankář soupeře byl namístě. Konečnou tečku a potvrzení vítězství hostujícího celku dal v 88. minutě třetí brankou opět Míča.

Třebaže v samém závěru Ostrožané vsadili vše na útočnou kartu, Vlachovičtí již své zasloužené vítězství kontrolovali.

Branky: 56. Franta - 60. a 88. Míča, 5. Tomeček. Rozhodčí: Dokoupil. Diváků: 100.

O. N. Ves: Hájek - Franta, Kudr, Makara, Klvaňa, Šálek, Máčala, Straka A., Janoušek, Pokorný M., Straka R. Střídali: Jurásek D., Blažek, Kreisl. Vlachovice: Škovran - Tkadlec, Olejník, Hodulík, Faldík, Šuráň, Doruška, Míča, Gabriš, Vavrys, Tomeček, Střídali: Váňa, Jandík.

UHERSKÝ BROD - DOLNÍ NĚMČÍ 3:0 (2:0)

Hosté nastoupili v silně kombinované sestavě - v brance chyběl Radek Kadlček, který se v sobotu ženil, a jeho místo tak musel zaujmout Bobčík. Domácí šli do vedení již ve 12. minutě po pokusu Lukeše, jenž už předtím trefil dvakrát tyč.

Hosté hráli pod stálým tlakem a k přímému ohrožení Ondrůškovy branky se nedostali.

Podruhé se skóre měnilo pět minut před přestávkou, kdy pěknou akci zakončil Josefík. Vzhledem k průběhu utkání, kdy bylo jen otázkou, jakým rozdílem vítězství Uherského Brodu skončí, byl dvoubrankový náskok domácích pro soupeře ještě přijatelný.

Konečnou podobu výsledku dal až v 84. minutě opět Lukeš. Domácí hráli rychlý kombinační fotbal, kterému však chybělo to hlavní - brankové zakončení. Porážka byla pro Dolní Němčí nakonec milosrdná.

Branky: 12. a 84. Lukeš, 40. Josefík. Rozhodčí: Vrána. Diváků: 250.

Uh. Brod: Ondrůšek - Ligas P., David, Hroch, Kukuča, Bičan J., Slinták, Josefík, Dvořák, Lukeš, Ligas L. Střídali: Bičan D., Chovanec.
Dol. Němčí: Bobčík - Cmol, Zimčík R., Skopal, Polášek, Bída, Šumaj, Pochylý, Poruban, Salát, Krchňáček. Střídali: Jančář, Stojaspal K., Stojaspal M.

CHROPYNĚ - 1. VALAŠSKÝ FC 5:2 (4:0)

Mladý hostující celek naprosto nezvládl úvod zápasu. Už v 6. minutě otevřel skóre Šindelář a o chvíli později přihrávku Buksy zužitkoval Vaňhara. Chropyňští hráli v tempu a ve 20. minutě chybnou rozehrávku Rožnovských dokonale využil zkušený Bosák.

Pět minut před prvním odchodem do kabin pak dokonal utrpení Valachů Buksa, který proměnil trestný kop.

Mimo čtyři vstřelené branky měli domácí ještě tři vyložené šance, které volaly po gólu. Do druhé půle dal trenér Chropyně příležitost i hráčům z lavičky. Domácí v tempu polevili a nabídli soupeři stav zkorigovat.

V 69. minutě se po rychlém brejku střelecky uplatnil Kalod a dvě minuty před koncem chybu chropyňských zadáků potrestal J. Maléř. Tečku za utkáním, které se hrálo ve velkém vedru, a hráčům rychle docházely síly, udělal v nastavení po samostatné akci Vaňhara. Po sólu v samém závěru posílal míč do prázdné branky.

Branky: 6. Šindelář, 12. Vaňhara, 20. Bosák, 40. Buksa, 90. Vaňhara - 69. Kalod, 88. J. Maléř. Rozhodčí: Krajča. Diváků: 150 diváků.

Chropyně: Večeřa - Buksa, Lejsek, Zatloukal, Hošek, Panáček, Lacina, Bosák, Vaňhara, Pagáč, Šindelář. Střídali: Bielik, Polášek, Novák.
1. Valašský FC: Sypták - Maléř L., Bolcek, Bortl, Sekyra, Melichařík, Maléř J., Kalod, Balejík, Šimek, Strkáč. Střídali: Jurča, Žitník, Dibelka.

PROVODOV - SPYTIHNĚV 2:1 (1:1)

Boj o čelo tabulky mnoho dramatických okamžiků před brankami nepřinesl - útočné akce obou mužstev končily na dobře organizovaných obranách. Spytihněvští tento taktický boj prohráli, neboť udělali více hrubých chyb.

Domácí se dostali do vedení v 10. minutě, když přímý kop z 25 metrů Hlavňovský poslal do sítě, přičemž brankář Stýblo na to ani nereagoval. O deset minut později bylo vyrovnáno - Zámorského ze skrumáže překonal Horsák. Klidný průběh dalšího boje narušil až v závěru poločasu hostující Ulman, jeho střela šla však mimo tyče.

Po přestávce měli Spytihněvští čtvrthodinový nástup, ze kterého vytěžili jen pět rohových kopů. K přímé střele na branku se dostávali jen stěží, neboť obrana domácích dobře dirigovaná dvojicí Galandr, Helebrand stačila vždy nebezpečí odvrátit.

Naopak hostující defenziva po hodině hry udělala velkou hrubku, kterou potrestal provodovský Gargulák. Hosty tento okamžik zlomil, naopak Provodovští měli další tři šance na zvýšení náskoku - Hlavňovský, Karpeko a Slončík se však neprosadili.

Skóre se mohlo změnit v závěrečné minutě - Spytihněvští mohli vyrovnat, ale Barot lobem poslal míč nad prázdnou branku.

Branky: 10. Hlavňovský, 60. Gargulák - 20. Horsák. Rozhodčí: Schnürmacher. Diváků: 100.

Provodov: Zámorský - Karpeko, Galandr, Hnilo, Hellebrand, Malaník, Gottwald, Slončík, Gargulák, Mikulášek, Hlavňovský, Střídal: Černý.
Spytihněv: Stýblo - Polášek, Sedláček, Vávra, Chudárek, Chlachula, Barot, Krejčí, Horsák, Hubáček, Ulman, Střídali: Hájek, Němec, Hubinka.

HLUK - MORKOVICE 1:1 (0:0)

Hosté nastoupili aktivně, ale od 10. minuty se obraz hry změnil. Častěji drželi míč na kopačkách domácí, ovšem na pozornou obranu soupeře nevyzráli. Dobrým kombinačním akcím ve středu pole chyběla překvapivá finální přihrávka.

Po přestávce se Hlučané nadále snažili najít recept na pozornou obranu soupeře, ale bez výsledku. Morkovičtí se pokoušeli o rychlé brejky, jeden jim vyšel v 73. minutě, kdy Kroutilík se trefil z hranice šestnáctky.

Domácím se podařilo vyrovnat dvě minuty před koncem, kdy nedorozumění hostující obrany využil Dohnal. Stejný hráč už po hodině hry trefil tyč morkovické branky. Tentýž hráč měl na kopačce i vítězný gól, ale v nastaveném čase branku hostí přestřelil.

Branky: 88. Dohnal - 73. Kroutilík. Rozhodčí: Smékal. Diváků: 250.

Hluk: Fojtík - Miroš, Zalubil, Machala A., Rybnikář, Machala J., Botek, Hlaváček, Dohnal, Sopůšek, Vaněk. Střídali: Ježek, Minařík.
Morkovice: Veselý - Vymazal, Slavíček, Černý, Holub, Bleša, Hušek, Hlaváček, Hanák, Kroutilík, Žourek. Střídali: Firych, Skácel, Petroš.

ZBOROVICE - FC VSETÍN 0:2 (0:1)

Domácí ve dvou předchozích zápasech na vlastním hřišti ještě neskórovali a nervozita jim svazovala nohy i v první půli. Hosté se radovali ze vstřelené branky už ve 2. minutě, kdy překvapil gólmana Chytrého vsetínský Cáhlík.

V dalším průběnu byli fotbalisté Zborovic aktivnější, ale příležitosti Tesaře, Štěpánka zůstaly nevyužity. Zvláště v závěrečné minutě první půle po trestném kopu Bělašky byl blízko ke vstřelení branky Štěpánek, Fagulec byl však na místě.

Vsetínští se do vážnější akce v první půli dostali po rychlém protiútoku, který však Švejcar přerušil. Po přestávce fotbalovější hosté hráli pozorně v obraně a svého soupeře k ničemu nepustili. V samotném závěru pak Valaši pojistili vítězství Hajdou.

Domácí nadále čekají na svou první domácí trefu.

Branky: 2. Cáhlík, 90. Hajda. Rozhodčí: Hůzl. Diváků: 120.
Zborovice: Chytrý - Plšek, Tesař, Švejcar, Plesník, Štěpánek, Bělašaka, Barnet, Krejčí, Šuta, Sertinský. Střídali: Vybíral, Pospíšil, Šmíd.
Vsetín: Fagulec - Holoubek, Blažek, Vojtíšek, Vlhga, Růžička, Augusta, Jaroš, Hajda, Cáhlík. Střídal: Lukáč.