První hvizd zazní v pátek 15. ledna ve Valašském Meziříčí, kde se pod umělými světly střetnou Juřinka a Valašská Bystřice.

Tamní turnaj změnil název na Gulášfest Cup. „Sháněli jsme nějakého partnera, který by byl ochoten propůjčit své jméno. Podařilo se nám domluvit s Gulášfestem, což je tradiční velká letní akce ve Valašském Meziříčí,“ objasnil předseda meziříčského oddílu Jaromír Odstrčil netradiční název.

Valašský region drží primát v tom, že pořádá jediný mezinárodní podnik v kraji. Do Rožnova pod Radhoštěm se přihlásilo šest slovenských oddílů z příhraničního okresu Čadca.

Přídavkem mezinárodní se mohl díky účasti týmu Lednické Rovné chlubit v předchozích letech i Barum Continental Cup v Otrokovicích. Jeho kvalita však šla výrazně dolů. Zatímco loni se v něm představila tři třetiligová mužstva Zlín B, Slovácko B a Kroměříž, letos je favoritem domácí béčko Viktorie usilující o postup do krajského přeboru.

„Týmy z MSFL a divize daly přednost v přípravě zápasům, takže jsme zrušili náš druhý podnik Autoline Cup,“ podotkl Libor Kvapil, sekretář FC Viktoria.

Právě okres Zlín zaznamenal jako jediný v kraji úbytek zimních turnajů. Po devíti ročnících skončil Zlín Cup. „Už minulý rok jsme měli potíže naplnit kvótu šesti družstev, proto jsme se rozhodli, že naši umělou trávu budeme pronajímat na jednotlivá utkání,“ vysvětlil Josef Zapletal, který turnajům v Areálu Vlastislava Marečka šéfoval.

Na nedostatek zájemců si naopak nemohou stěžovat v Chropyni, která připravila hned dva podniky. Už v sobotu 16. ledna začne druhý ročník turnaje O pohár města a za další tři týdny premiérový O pohár předsedy klubu, ve kterém nastoupí především týmy hrající okresní přebor.

„Oddíly z nižších soutěží projevily zájem hrát svůj turnaj. Pro nás je výhodou, že se s nimi mohou měřit naši dorostenci. Ve většině klubů navíc působí naši bývalí hráči. Pikantní bude jistě souboj našich dorostenců s týmem Bochoře, za který nastupuje právě trenér dorostu,“ zmínil místopředseda FK Chropyně Petr Večeřa.

Štafetu nejstaršího a zároveň díky účasti místního divizního celku nejlépe obsazeného podniku převzal Janáček Cup, který odstartuje na konci ledna.

Los zimních fotbalových turnajů ve Zlínském kraji

Kroměřížsko

MORKOVICE

Skupina A: Zborovice, Švábenice, Bohdalice, Drnovice, Nezamyslice, Pačlavice.

Skupina B: Morkovice B, Lutopecny, Střílky, Morkovice dor., Roštín, Nezamyslice dor.

Sobota 6. února: Zborovice – Švábenice (9), Bohdalice – Drnovice (11), Nezamyslice – Pačlavice (13).

Neděle 7. února: Morkovice B – Lutopecny (9), Střílky – Morkovice dor. (11), Roštín – Nezamyslice dor. (13).

Sobota 13. února: Bohdalice – Zborovice (13).

Neděle 14. února: Morkovice dor. – Nezamyslice dor. (9), Morkovice B – Roštín (11), Střílky – Lutopecny (13).

Sobota 20. února: Nezamyslice – Bohdalice (9), Drnovice – Zborovice (11), Pačlavice – Švábenice (13).

Neděle 21. února: Roštín – Střílky (9), Lutopecny – Morkovice dor. (11), Morkovice B – Nezamyslice dor. (13).

Sobota 27. února: Švábenice – Drnovice (9), Bohdalice – Pačlavice (11), Zborovice – Nezamyslice (13).

Neděle 28. února: Morkovice dor. – Morkovice B (9), Střílky – Nezamyslice dor. (11), Lutopecny – Roštín (13).

Sobota 6. března: Pačlavice – Zborovice (9), Drnovice – Nezamyslice (11), Švábenice – Bohdalice (13).

Neděle 7. března: Nezamyslice dor. – Lutopecny (9), Roštín – Morkovice dor. (11), Morkovice B – Střílky (13).

Sobota 13. března: Švábenice – Nezamyslice (13).

O POHÁR MĚSTA CHROPYNĚ

Sobota 16. ledna: Želatovice – Kralice (11), Přerov – Chropyně (13), Kojetín – Kozlovice (15), Holešov – Troubky (17).

Sobota 23. ledna: Želatovice – Přerov (11), Kralice – Troubky (13), Kozlovice – Holešov (15), Chropyně – Kojetín (17).

Sobota 30. ledna: Holešov – Chropyně (11), Troubky – Kozlovice (13), Kojetín – Želatovice (15).

Neděle 31. ledna: Přerov – Kralice (17).

Sobota 6. února: Chropyně – Troubky (11), Želatovice – Holešov (13), Přerov – Kojetín (15), Kralice – Kozlovice (17).

Sobota 13. února: Kojetín – Kralice (11), Holešov – Přerov (13), Troubky – Želatovice (15), Kozlovice – Chropyně (17).

Úterý 16. února: Přerov – Troubky (18.30).

Sobota 20. února: Kojetín – Holešov (11), Kralice – Chropyně (13).

Neděle 21. února: Želatovice – Kozlovice (13).

Sobota 27. února: Kozlovice – Přerov (11), Chropyně – Želatovice (13), Holešov – Kralice (15), Troubky – Kojetín (17).

Sobota 6. února: 7 – 8 (11), 5 – 6 (13), 3 – 4 (15), 1 – 2 (17).

O POHÁR PŘEDSEDY FK CHROPYNĚ

Neděle 7. února: Bochoř – Skaštice (11), Kyselovice – Chropyně dor. (13), Záříčí – Vrchoslavice (15).

Neděle 14. února: Záříčí – Kyselovice (11), Vrchoslavice – Skaštice (13), Chropyně dor. – Bochoř (15).

Neděle 21. února: Bochoř – Záříčí (11), Kyselovice – Vrchoslavice (15), Skaštice – Chropyně dor. (17).

Neděle 28. února: Vrchoslavice – Chropyně dor. (11), Záříčí – Skaštice (13), Kyselovice – Bochoř (15).

Neděle 7. března: Skaštice – Kyselovice (11), Bochoř – Vrchoslavice (13), Chropyně dor. – Záříčí (15).

Neděle 14. března: 5 – 6 (13), 3 – 4 (15), 1 – 2 (17).

O POHÁR STAROSTY MĚSTA HULÍN

Skupina A: FC Kvasice, TJ Tlumačov, Sokol Horní Moštěnice, TJ Zdounky, FK Admira Hulín.

Skupina B: TJ Sokol Míškovice, TJ Sokol Lubná, TJ Žalkovice, SC Stará Ves, TJ Sokol Němčice.

Sobota 30. ledna: Horní Moštěnice – Zdounky (11), Žalkovice – Stará Ves (13).

Neděle 31. ledna: Tlumačov – Admira (13), Lubná – Němčice (15).

Sobota 6. února: Míškovice – Lubná (11), Kvasice – Tlumačov (13).

Neděle 7. února: Žalkovice – Němčice (13), Horní Moštěnice – Admira (15).

Pátek 12. února: Němčice – Stará Ves (17.30).

Sobota 13. února: Admira – Zdounky (11).

Neděle 14. února: Kvasice – Horní Moštěnice (13), Míškovice – Žalkovice (15).

Sobota 20. února: Lubná – Žalkovice (11), Zdounky – Kvasice (13).

Neděle 21. února: Stará Ves – Míškovice (13), Tlumačov – Horní Moštěnice (15).

Sobota 27. února: Admira – Kvasice (11), Němčice – Míškovice (13).

Neděle 28. února: Zdounky – Tlumačov (13), Stará Ves – Lubná (15).

Sobota 6. března: A5 – B5 (11), A4 – B4 (13).

Neděle 7. března: A3 – B3 (11), A2 – B2 (13), A1 – B1 (15).

Uherskohradišťsko

JANÁČEK CUP V UHERSKÉM BRODU

Skupina A: Velká nad Veličkou, Uherský Brod, Ostrožská Nová Ves, Újezdec, Spytihněv.

Skupina B: Uherský Brod B, Havřice, Horní Lhota, Bojkovice, Hřivínův Újezd, Uherský Brod dorost.

Čtvrtek 28. ledna: Újezdec – Uherský Brod (16).

Neděle 31. ledna: Velká nad Veličkou – Uherský Brod (13).

Sobota 6. února: Ostrožská Nová Ves – Velká nad Veličkou (11), Újezdec – Spytihněv (13), Havřice – Horní Lhota (15).

Sobota 13. února: Spytihněv – Velká nad Veličkou (12), Uherský Brod – Ostrožská Nová Ves (14).

Neděle 14. února: Uherský Brod dorost – Havřice (11), Horní Lhota – Bojkovice (13).

Neděle 21. února: Hřivínův Újezd – Uherský Brod dorost (11), Horní Lhota – Uherský Brod B (13), Velká nad Veličkou – Újezdec (15).

Neděle 28. února: Uherský Brod B – Havřice (11), Bojkovice – Hřivínův Újezd (13), Spytihněv – Ostrožská Nová Ves (15).

Sobota 6. března: Ostrožská Nová Ves – Újezdec (12), Uherský Brod – Spytihněv (14).

Neděle 7. března: Havřice – Hřivínův Újezd (11), Bojkovice – Uherský Brod B (13), Uherský Brod dorost – Horní Lhota (15).

Neděle 14. března: Horní Lhota – Hřivínův Újezd (11), Havřice – Bojkovice (13), Uherský Brod B – Uherský Brod dorost (15).

Neděle 21. března: Hřivínův Újezd – Uherský Brod B (11), Bojkovice – Uherský Brod dorost (13).

VTP-PELKA VE STARÉM MĚSTĚ

Pátek 5. února: Staré Město – Nedachlebice (19).

Sobota 6. února: Koryčany – Kudlovice (18), Zlechov – Buchlovice (20)

Neděle 7. února: Medlovice – Osvětimany (19).

Středa 10. února: Buchlovice – Staré Město (19).

Pátek 12. února: Osvětimany – Zlechov (19).

Sobota 13. února: Nedachlebice – Koryčany (19).

Neděle 14. února: Kudlovice – Medlovice (20).

Pátek 19. února: Koryčany – Buchlovice (19).

Sobota 20. února: Zlechov – Kudlovice (19).

Neděle 21. února: Medlovice – Nedachlevice (18), Staré Město – Osvětimany (20).

Pátek 26. února: Nedachlebice – Zlechov (19).

Sobota 27. února: Osvětimany – Koryčany (18), Buchlovice – Medlovice (20).

Neděle 28. února: Staré Město – Kudlovice (18).

Pátek 5. března: Kudlovice – Nedachlebice (19).

Sobota 6. března: Medlovice – Koryčany (19).

Neděle 7. března: Buchlovice – Osvětimany (18), Staré Město – Zlechov (20).

Středa 10. března: Staré Město – Medlovice (19).

Pátek 12. března: Osvětimany – Nedachlebice (19).

Sobota 13. března: Zlechov – Koryčany (19).

Neděle 14. března: Buchlovice – Kudlovice (18).

Pátek 19. března: Kudlovice – Osvětimany (19).

Sobota 20. března: Buchlovice – Nedachlebice (18), Staré Město – Koryčany (20).

Neděle 21. března: Zlechov – Medlovice (19).

Vsetínsko

GULÁŠ FEST 2010 VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

Skupina A: Juřinka, Val. Bystřice, Podlesí, Hovězí, Kateřinice, Val. Meziříčí B, Jablůnka, Lhota u Vsetína.

Skupina B: Hrachovec, Zašová, Zubří, Janová, Poličná, Choryně, Střítež, Dolní Bečva.

Skupina C: Leskovec, Liptál, Branky, Halenkov, Police, Krhová, Huslenky, Val. Meziříčí dor.

Pátek 15. ledna: Juřinka – Val. Bystřice (18), Podlesí – Hovězí (20).

Sobota 16. ledna: Branky – Halenkov (9), Jablůnka – Lhota u Vs. (10.50), Leskovec – Liptál (12.40), Poličná – Choryně (14.30), Zašová – Hrachovec (16.20).

Neděle 17. ledna: Kateřinice – Val. Meziříčí B (9), Zubří – Janová (10.50), Dolní Bečva – Střítež (12.40), Police – Krhová (14.30), Huslenky – Val. Meziříčí jun. (16.20).

Pátek 22. ledna: Val. Meziříčí B – Lhota u Vs. (18), Hrachovec – Zubří (20).

Sobota 23. ledna: Choryně – Střítež (9), Poličná – Dolní Bečva (10.50), Liptál – Halenkov (12.40), Juřinka – Podlesí (14.30), Jablůnka – Kateřinice (16.20), Zašová – Janová (18.10).

Neděle 24. ledna: Leskovec – Branky (9), Police – Huslenky (10.50), Val. Bystřice – Hovězí (12.40), Krhová – Val. Meziříčí jun. (14.30), Poličná – Holešov ženy (16.20).

Pátek 29. ledna: Zašová – Střítež (18), Jablůnka – Val. Meziříčí B (20).

Sobota 30. ledna: Val. Meziříčí – Brumov ženy (12.15), Huslenky – Val. Meziříčí jun.(14.30), Kateřinice – Lhota u Vs. (16.20), Choryně – Dolní Bečva (18.10), Val. Bystřice – Podlesí (20).

Neděle 31. ledna: Liptál – Police (9), Zubří – Poličná (10.50), Juřinka – Hovězí (12.40), Hrachovec – Janová (14.30), Leskovec – Halenkov (16.20), Branky – Krhová (18.10).

Pátek 5. února: Podlesí – Lhota u Vs. (18), Val. Bystřice – Val. Meziříčí B (20).

Sobota 6. února: Zubří – Choryně (9), Janová – Střítež (10.50), Zašová – Dolní Bečva (12.40), Leskovec – Police (14.30), Liptál – Krhová (16.20), Branky – Huslenky (18.10), Hrachovec – Poličná (20).

Neděle 7. února: Brumov – Holešov ženy (12.15), Hovězí – Kateřinice (14.30), Juřinka – Jablůnka (16.20), Halenkov – Val. Meziříčí jun. (18.10).

Pátek 12. února: Hovězí – Val. Meziříčí B (18), Hrachovec – Choryně (20).

Sobota 13. února: Zašová – Zubří (12.40), Val. Bystřice – Kateřinice (14.30), Janová – Dolní Bečva (16.20), Halenkov – Police (18.10), Juřinka – Lhota u Vs. (20.00).

Neděle 14. února: Branky – Val. Meziříčí jun. (9), Val. Meziříčí – Holešov ženy (10.50), Leskovec – Krhová (12.40), Liptál – Huslenky (14.30), Podlesí – Jablůnka (16.20), Poličná – Střítež (18.10).

Pátek 19. února: Hrachovec – Střítež (18), Podlesí – Val. Meziříčí B (20).

Sobota 20. února: Leskovec – Huslenky (12.40), Zubří – Dolní Bečva (14.30), Hovězí – Lhota u Vs. (16.20), Juřinka – Kateřinice (18.10), Halenkov – Krhová (20).

Neděle 21. února: Poličná – Brumov ženy (9), Police – Val. Meziříčí jun (10.50), Poličná – Janová (12.40), Zašová – Choryně (14.30), Liptál – Branky (16.20), Val. Bystřice – Jablůnka (18.10).

Pátek 26. února: Krhová – Liptál (18), Halenkov – Huslenky (20).

Sobota 27. února: Juřinka – Val. Meziříčí B (12.40), Leskovec – Val. Meziříčí jun. (14.30), Střítež – Zubří (16.20), Janová – Choryně (18.10), Zašová – Poličná (20).

Neděle 28. února: Val. Meziříčí – Holešov ženy (9), Branky – Police (10.50), Hovězí – Jablůnka (12.40), Podlesí – Kateřinice (14.30), Val. Bystřice – Lhota u Vs. (16.20), Hrachovec – Dolní Bečva (18.10).

RADHOŠŤ CUP V ROŽNOVĚ P. R.

Skupina A: Horní Bečva, Metylovice, Podvysoká, Kozlovice, 1. Valašský FC, Raková. Vidče.

Skupina B: Zborov, Turzovka, Makov, Tichá, Mořkov, Klokočov, Bordovice.

Sobota 30. ledna: Horní Bečva – Metylovice (13), Podvysoká – Kozlovice (15), 1. Valašský FC – Raková (17).

Neděle 31. ledna: Zborov – Turzovka (13), Makov – Tichá (15), Mořkov – Klokočov (17).

Sobota 6. února: Vidče – Makov (13), Podvysoká – Tichá (15), Mořkov – Bordovice (17).

Neděle 7. února: Zborov – Metylovice (13), Horní Bečva – Klokočov (15), 1. Valašský FC – Kozlovice (17).

Sobota 13. února: Vidče – Podvysoká (13), Raková – Kozlovice (15), 1. Valašský FC – Tichá (17).

Neděle 14. února: Zborov – Klokočov (13), Turzovka – Metylovice (15), Horní Bečva – Bordovice (17).

Sobota 20. února: Tichá – Raková (13), Podvysoká – Makov (15), 1. Valašský FC – Vidče (17).

Neděle 21. února: Klokočov – Turzovka (13), Bordovice – Zborov (15), Mořkov – Horní Bečva (17).

Sobota 27. února: 1. Valašský FC – Makov (13), Raková – Vidče (15), Tichá – Kozlovice (17).

Neděle 28. února: Zborov – Mořkov (13), Turzovka – Bordovice (15), Metylovice – Klokočov (17).

Sobota 6. března: Podvysoká – 1. Valašský FC (13), Makov – Raková (15), Vidče – Kozlovice (17).

Neděle 7. března: Zborov – Horní Bečva (13), Mořkov – Turzovka (15), Metylovice – Bordovice (17).

Sobota 13. března: Raková – Podvysoká (13), Makov – Kozlovice (15), Tichá – Vidče (17).

Neděle 14. března: Turzovka – Horní Bečva (13), Bordovice – Klokočov (15), Metylovice – Mořkov (17).

Zlínsko

BARUM CONTINENTAL CUP V OTROKOVICÍCH

Neděle 7. února: Kněžpole – Viktoria Otrokovice B (9), Fryšták – SK Vizovice (11.15), Horní Lideč – Jiskra Otrokovice (13.30), Lužkovice – Štípa (15.45).

Neděle 14. února: Jiskra Otrokovice – Fryšták (9), Kněžpole – Lužkovice (11.15), Horní Lideč – Štípa (13.30),

Středa 17. února: SK Vizovice – Viktoria Otrokovice B (17.30).

Neděle 21. února: Štípa – Jiskra Otrokovice (9), Lužkovice – SK Vizovice (11.15), Horní Lideč – Viktoria Otrokovice B (13.30), Fryšták – Kněžpole (15.45).

Neděle 28. února: Lužkovice – Viktoria Otrokovice B (9), Kněžpole – Jiskra Otrokovice (11.15), Fryšták – Horní Lideč (13.30), Štípa – SK Vizovice (15.45).

Neděle 7. března: Lužkovice – Fryšták (9), Štípa – Viktoria Otrokovice B (11.15), Kněžpole – Horní Lideč (13.30), Vizovice – Jiskra Otrokovice (15.45).

Neděle 14. března: SK Vizovice – Kněžpole (9), Jiskra Otrokovice – Viktoria Otrokovice B (11.15), Lužkovice – Horní Lideč (13.30), Fryšták – Štípa (15.45).

Neděle 21. března: Štípa – Kněžpole (9), Fryšták – Viktoria Otrokovice B (11.15), SK Vizovice – Horní Lideč (13.30), Lužkovice – Jiskra Otrokovice (15.45).

FATRA CUP V NAPAJEDLECH

Skupina A: Mladcová, Lhota u Malenovic, Napajedla B, Tečovice, Louky, Částkov.

Skupina B: Malenovice, Spytihněv B, Žlutava, Jaroslavice, Zlámanec, Napajedla dorost.

Sobota 13. února: Malenovice – Spytihněv B (12), Mladcová – Částkov (14), Žlutava – Jaroslavice (16).

Neděle 14. února: Zlámanec – Napajedla dorost (12), Napajedla B – Tečovice (14), Louky – Lhota u Malenovic (16).

Sobota 20. února: Tečovice – Částkov (12), Zlámanec – Malenovice (14), Jaroslavice – Napajedla dorost (16).

Neděle 21. února: Louky – Mladcová (12), Napajedla B – Lhota u Malenovic (14), Spytihněv B – Žlutava (16).

Sobota 27. února: Mladcová – Lhota u Malenovic (12), Zlámanec – Žlutava (14), Malenovice – Napajedla dorost (16).

Neděle 28. února: Jaroslavice – Spytihněv B (12), Napajedla B – Částkov (14), Louky – Tečovice (16).

Sobota 6. března: Jaroslavice – Zlámanec (12), Malenovice – Žlutava (14), Mladcová – Tečovice (16).

Neděle 7. března: Částkov – Lhota u Malenovic (12), Louky – Napajedla B (14), Napajedla dorost – Spytihněv B (16).

Sobota 13. března: Tečovice – Lhota u Malenovic (12), Zlámanec – Spytihněv B (14), Malenovice – Jaroslavice (16).

Neděle 14. března: Žlutava – Napajedla dorost (12), Napajedla B – Mladcová (14), Louky – Částkov (16).

Sobota 20. března: 1.A – 2.B (12), 3.B – 4.A (14), 5.A – 6.B (16).

Neděle 21. března: 5.B – 6.A (12), 3.A – 4.B (16).

Sobota 27. března: o konečné umístění.

Neděle 28. března: o konečné umístění.

MEMORIÁL MIROSLAVA OHERALA V LUHAČOVICÍCH

Pátek 29. ledna: Luhačovice B – Ludkovice (19.30).

Neděle 31. ledna: Kostelec – Březnice (13), Sehradice – Nevšová (15), Slopné – Dolní Lhota (17).

Neděle 7. února: Březnice – Ludkovice (10), Dolní Lhota – Luhačovice B (12), Nevšová – Slopné (14), Kostelec – Sehradice (16).

Sobota 13. února: Luhačovice B – Nevšová (12.30), Slopné – Kostelec (14.30).

Neděle 14. února: Sehradice – Březnice (15), Ludkovice – Dolní Lhota (17).

Sobota 20. února: Kostelec – Luhačovice B (10), Nevšová – Ludkovice (16.30).

Neděle 21. února: Březnice – Dolní Lhota (10), Sehradice – Slopné (16).

Sobota 27. února: Slopné – Březnice (12), Ludkovice – Kostelec (14), Luhačovice B – Sehradice (18).

Neděle 28. února: Dolní Lhota – Nevšová (12).

Neděle 14. března: Sehradice – Ludkovice (10), Slopné – Luhačovice B (12), Kostelec – Dolní Lhota (14), Březnice – Nevšová (16).

Sobota 20. března: Luhačovice B – Březnice (17.30).

Neděle 21. března: Ludkovice – Slopné (13), Dolní Lhota – Sehradice (15), Nevšová – Kostelec (17).

Petr Fojtík, Libor Kopčil