Šest hráčů ze základní sestavy chybělo Míškovicím. To se podepsalo na překvapivém výsledku s účastníkem okresního přeboru. Hráči Míškovic svému soupeři přihráli na dvě branky. Jeden gól vstřelil Tlumačov z penalty. Ve druhém poločase měly Míškovice více ze hry, ale dokázaly jen korigovat na 1:3.

Branky: Mikala – Jíří Jonášek 2, Duroň, Bača.

Míškovice: Hložek – Sieklik, Prokop, Stoklasa, Suchý, Vaculík, Mikala, Matulík, Zapletalík, Závrbský, Svoboda.

ADMIRA HULÍN – DOMAŽELICE 2:0 (1:0)

Admira se dostala do vedení v polovině prvního poločasu, když Štoll přehodil vybíhajícího gólmana. Po centru Skopalíka se po přestávce prosadil hlavou Horáček a pojistil výhru Admiry nad účastníkem I. B třídy.

„Nastoupili jsme jen s jedenácti hráči. Na obou mužstvech bylo znát, že je to pro ně první přípravné utkání. Proto se hrálo hodně opatrně,“ hodnotil utkání trenér Admiry Stanislav Dorazín.

Branky: Štoll, Horáček.

Admira: Zygar – Goiš, Nedbal, Polák, Jurášek, Skopalík, Šenkyřík, Burda, Vyvlečka, Štoll, Horáček.

LUBNÁ – KORYČANY 0:3 (0:1)

Jen zázrakem unikla Lubná mnohem vyšší porážce. Koryčany totiž vyhrály jasně i na vyložené šance.

„Byli jsme hodně oslabení, protože mužstvo zasáhla marodka. Musím přiznat, že Koryčany byly lepším týmem, a proto jsme zaslouženě prohráli. Za celý zápas jsme si nevytvořili žádnou vyloženou šanci,“ přiznal kouč Lubné Marek Piškula.

„Soupeř nám to hodně usnadnil. Hodně dalších šancí zůstalo nevyužito. Lubnou jsme do zakončení nepustili,“ dodal sekretář Koryčan Michal Huška.

Branky: Karel Věžník, Foltýn, Marek.
Lubná: Foltýn – Bačinský, Běťák, A. Piškula, Mynář, Jirásek, Bezslezina, M. Piškula, Vysloužil, J. Musil, Nykrmajer.

Koryčany: M. Vrba – Foltýn, J. Věžník, M. Věžník, Mušálek, Kvita, Marek, Jančík, S. Koval, K. Věžník, Lysko (Novotný, Samsonek, K. Koval).

STARÁ VES – NĚMČICE 1:1 (0:0)

Němčice přijely k utkání přímo ze soustředění bez šesti hráčů základní podzimní sestavy. Nakonec tak musel nastoupit za Němčice půjčený hráč soupeře a brankář Glozyga se postavil do útoku. Do vedení se dostala Stará Ves. Němčice vyrovnaly pět minut před koncem po rohu zásluhou Pospíšilíka.

„V takové sestavě je pro nás remíza úspěch. Doufám, že v dalších zápasech turnaje už nastoupíme kompletní. Se silnějším soupeřem bychom takový výsledek neuhráli,“ řekl trenér Němčic Martin Zaoral.

Branky: Matějov – Pospíšilík.

Němčice: Vymětal – Cejpek, Pospíšilík, Procházka, Sládeček, T. Darebníček, Glozyga, Lochman.