Po zranění se vrátil do sestavy Žeranovic Karel Klimek a hned přispěl třemi góly k vítězství Žeranovic. Derby v rámci 11. kola okresního přeboru fotbalistů vyhrály v Roštění Prusinovice. Martinice stejně jako v minulém kole prohrávaly dvakrát o dva góly, ale znovu získaly alespoň bod. Kostelec dotahoval ve Skašticích dvoubrankové manko z prvního poločasu, ale na body nedosáhl. Tučapy zopakovaly stejný scénář jako v minulém roce a porazily jediným gólem Zdounky. Derby mezi Chvalčovem a Mrlínkem bylo odloženo na 28. října. Poslední Šelešovice doma přehrály překvapivě Záhlinice a podruhé v sezoně vyhrály.

ROŠTĚNÍ – PRUSINOVICE 1:2 (0:1)
„Hosté nás předčili v bojovnosti, a protože dali o jeden gól víc, tak zaslouženě zvítězili. Z našeho výkonu jsem rozčarovaný. Navíc to bylo doma. Vypadnou nám dva hráči a nedokážeme se s tím vyrovnat,“ řekl zklamaný trenér Roštění Petr Paštěka.
„Trenér Novák byl v průběhu utkání v nemocnici s vážně zraněným synem. Takže jsme bojovali za něho. Jsme rádi, že jsme vyhráli, ale myšlenkami jsme byli všichni s nimi v brněnské nemocnici. Fotbal je teď na druhém místě,“ řekl předseda Prusinovic Aleš Pumprla.
Branky: Z. Štěpánek – R. Nevřala 2. Rozhodčí: Zicháček. Diváci: 100.
Roštění: Hejníček st. – Hlávka, Z. Navrátil, Kopřiva, R. Darebníček, Plch, Darebník, Štěpánek, Přikryl (J. Navrátil), Grigar, J. Paštěka (Hajdučko).
Prusinovice: M. Nevřala – Mrázek, Trnka, Měrka, Šiška, Gerát, R. Nevřala (92. Rozsypal), Mikeška, Tkadlčík, Sovadina (64. Hošťálek), Darebník (86. Bartošek).

ŽERANOVICE – NĚMČICE 6:1 (3:0)
„Dnes nám to tam padalo. Začali jsme velmi dobře s několika hráči, kteří se vrátili do sestavy po nemoci a zraněních. V prvním poločase jsme se ujali vedení, ale potom jsme dostali soupeře do hry. Ten naštěstí své šance nevyužil. V závěru poločasu jsme přidali další dva góly. Ve druhém poločase Němčice hru naivně otevřely. Hrály vabank a my jsme mohli dát ještě víc branek,“ řekl trenér Žeranovic Pavel Postava.
„Tři standardní situace v prvním poločase nás zlomily. Nedokázali jsme důsledně pokrýt domácí hráče a třikrát jsme inkasovali. Ve druhém poločase jsme hru otevřeli a vzadu jsme dělali spoustu chyb. Domácí chodili do otevřené obrany a vždy nás potrestali. Bohužel tak se venku nehraje. Dnes byl znovu výborný Karel Klimek a domácí podržel také brankář v důležitých momentech. My jsme střelecky všichni zklamali,“ doplnil trenér Němčic Michal Štěpánek.
Branky: 36., 55. a 64. K. Klimek, 6. Skalička, 44. Hubík, 67. Menšík – 63. M. Holý. Rozhodčí: Dundová. Diváci: 100.
Žeranovice: Gába – Mikáč, Skalička, Potůček, Hubík, Hrančík, Smýkal, Klimek, Menšík, Sedláček, Mičola (Shejbal, Vyňuchal, Řihák).
Němčice: Glozyga – Sládeček, Hynčica, M. Holý, Urban, R. Darebníček, Pospíšilík, Sklenář, T. Darebníček, Cejpek, D. Holý (Štěpánek, Skřivánek).

MARTINICE – KYSELOVICE 3:3 (0:1)
„Měli jsme hodně šancí, ale naše produktivita je špatná. Soupeřům stačí jeden nebo dva útoky, aby nám dali gól. My si jich musíme vytvořit osm, abychom dali jeden gól. Když už překonáme obranu soupeře a gólmana, tak nás zastaví tyčka. Nemůžeme tu střeleckou smůlu zlomit. Hra byla dobrá, i když jsme první poločas zase trochu prospali. Hosté měli jeden útok a dali gól. Kyselovice hrály dost ostře. Na těžkém terénu to byl především boj a divák přišel zkrátka,“ řekl trenér Martinic Ladislav Fischer.
„Nikdy jsem nekritizoval rozhodčího, ale dnes si neodpustím říct, že byl dvanáctým hráčem domácích. Všichni jsme jenom lidi a můžeme se zmýlit, ale dnes to bylo hodně okaté. Domácí nebyli lepší, ale hráli ve dvanácti,“ dodal hrající trenér Kyselovic Vít Říkovský starší.
Branky: 51. Hošťálek, 75. Zakopal, 84. Švach – 33., 48. a 62. Novotný. Rozhodčí: Tomanec. Diváci: 150.
Martinice: Dohnal – Švach, Klhůfek, Šimík, Zapletal, Hošťálek, Regentík, Nevřala, Daněk, Hlobil, Zakopal (Zaoral, Pavelka, Kundera).
Kyselovice: Molčík – Křepelka, F. Kroupa, M. Němec, R. Němec, Zádrapa, V. Říkovský st., V. Říkovský ml., Seibert, Novotný, M. Říkovský (Jančík, Menšík).

SKAŠTICE – KOSTELEC U HOL. 3:2 (2:0)
„První poločas byl z naší strany dobrý. Po přestávce nás už hosté trošku mačkali. Do zápasu jsme vstoupili s cílem co nejdříve vstřelit branku. Vytvořili jsme si několik brankových příležitostí. Ve 35. minutě otevřel skore zápasu Sedlák. O dvě minuty později zvýšil naše vedení Tomáš Motal. Druhý poločas jsme opět začali dobře a Bubla přidal náš třetí gól. Hosté snížili o minutu později a v 84. minutě to bylo už jen 3:2. Vítězství jsme si zasloužili zejména za výkon v prvním poločase,“ řekl hrající trenér Skaštic Ivo Frýdl.
„První poločas byl z naší strany totálním propadákem. Hráli jsme špatně. Nedokážu si vysvětlit, jestli to byla únava z minulého kola nebo co. Prostě děs a hrůza. Ve druhém poločase to bylo už o něčem jiném. Byla škoda, že se nám nepodařilo vyrovnat. Myslím si, že utkání by víc slušel výsledek 3:3, ale nedá se nic dělat,“ dodal trenér Kostelce Miroslav Polášek.
Branky: 35. Sedlák, 37. T. Motal, 50. Bubla – 51. Ryška, 84. Hradil. Rozhodčí: Měrka. Diváci: 100.
Skaštice: Vrtěl – Sehnal, Sedlák, P. Frýdl, Bubla, T. Motal (59. Foukal), I. Frýdl, Klammert, Chorý, J. Motal, Macho (88. Čepica).
Kostelec u Hol.: Michalec – Zmeškal (46. Hejkerlík), Ragoš, Chlup (59. Mir. Hradil), J. Hradil, T. Marek, D. Marek, Hlobil, Ryška, Čuzy, Hradil.

TUČAPY – ZDOUNKY 1:0 (1:0)
„Bylo to vyrovnané utkání dobré úrovně. Podařilo se nám brzy dát gól. V prvním poločase jsme měli víc šancí. Po přestávce byl lepší soupeř, ale své vyložené šance neproměnil. Konečně jsme získali tři body, protože naše situace už nevypadala moc dobře. Chtěl bych pochválit hráče za dobrý výkon. Velmi dobrý byl také rozhodčí Skyba. Jsme spokojení,“ pochvaloval si trenér Tučap Jaroslav Křepelka.
„Byl to úplně stejný zápas jako loni. Domácí dali brzy branku a potom už dobře bránili. Myslím si, že je hodně podržel brankář. Měli jsme šest gólových šancí, ale ani jedna neskončila gólem. Soutěž je vyrovnaná a většinou je domácí mužstvo favoritem. To se potvrdilo i v tomto zápase,“ dodal trenér Zdounek Vladimír Andrýsek.
Branka: 7. Petr Zdráhal. Rozhodčí: Skyba. Diváci: 100.
Tučapy: Chytil – Ševčík, Petr Zdráhal, Vrtělka, Csefalvay, K. Pospíšilík, Novák, T. Sedlařík, R. Pospíšilík, P. Truhlář, Machát (Helsner, P. Sedlařík, Adámek).
Zdounky: Maceja – Malát, Zanáška, Pektor, L. Buša, Němec, Navrátil, Firych, Zajíček, Poledňák, Koza (Škvarlo, P. Buša).

CHVALČOV – MRLÍNEK
Utkání se pro nezpůsobilý terén nehrálo. Kluby se dohodly na náhradním termínu 28. října ve 14 hodin.

ŠELEŠOVICE – ZÁHLINICE 4:1 (2:0)
„Začátek zápasu byl velmi vyrovnaný. Šance se střídaly na obou stranách. My jsme se dostali do vedení ve 30. minutě, když dal gól přímo z rohu Večerka. Dvě minuty před přestávkou vstřelil hlavou gól Kostka. Ve čtvrté minutě druhé půle se dostal do brejku Minks a zvýšil na 3:0. Poté to bylo z naší strany hodně hluché a hosté snížili Paštěkou. Vítězství jsme nakonec silou vůle udrželi.
„To co jsem předpokládal, se vyplnilo. Přišlo podcenění soupeře. Hráli jsme absolutně bez zájmu a bez důrazu. Z naší strany to byl totálně vypuštěný zápas. Domácí vyhráli zaslouženě, protože byli bojovnější. My jsme si lepší výsledek nezasloužili, protože jsme hráli jen čtvrt hodiny ve druhém poločase. Domácí dobře bránili a tentokrát je nepostihl takový kolaps jako v předešlých zápasech,“ řekl hrající trenér Záhlinic Ladislav Paštěka.
Branky: Večerka 2, Kostka, Minks – Paštěka. Rozhodčí: Veselý. Diváci: 95.
Šelešovice: Střalka – Zakravač, J. Husařík, P. Mozga, P. Husařík, Kostka, F. Mozga, Judas, Kulcsar, Večerka, Minks (Drábek, Scholz, Šmíd).
Záhlinice: Šůstal – Vysloužil, Oračka, Ctiborek, Tabara (51. Šustr), Kratochvíl (43. Naď), Dunda, Dosoudil, Lochman, Paštěka, Hrouza.