Pátek 7. listopadu

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Šlapanice (SH Zelené, 19)

FOTBAL

Krajský přebor: Baťov – Provodov (18.30)

Sobota 8. listopadu

BASKETBAL

II. liga mužů: Kroměříž – Žabovřesky, Uh. Brod – Podolí (17, hala Spartaku).

FLORBAL

Jihomoravský přebor mužů: Šitbořice D – Brankovice (10), Ivanovice B – Brno III (11.15), Brno III – Šitbořice D (13), Brankovice – Ivanovice B (14.15) – vše SH Morkovice.

FOTBAL

FNL: Zlín – Táborsko (18). MSFL: Kroměříž – Hlučín (14). Divize: V. Otrokovice – Velké Meziříčí, Napajedla – Žďár nad Sázavou, Velké Karlovice – Broumov, Valašské Meziříčí – Mohelnice (14). Krajský přebor: Luhačovice – Fryšták, Vsetín – Boršice, Bystřice p. H. – Kelč, Chropyně – Holešov (13.30). I. A třída: Kvasice – Nedachlebice (10.15), Zubří – Val. Klobouky, Podlesí – Slušovice, Juřinka – Val. Meziříčí B, Vidče – Podkopná Lhota, Vlachovice – Hrachovec, Ostr. N. Ves – Nivnice, Jaroslavice – Žalkovice (13.30). I. B třída: Jablůnka – Ratiboř, Horní Lideč – Prostř. Bečva, Zašová – Val. Polanka, Kateřinice – Lhota u Vsetína, Sehradice – Příluky, Lukov – Tlumačov, Tečovice – Skaštice, Ořechov – Sušice (13.30). Okresní přebor Zlín: Lípa – Ludkovice (13.30). Zlín III. třída: Louky – Žlutava, Hvozdná – Všemina, Vizovice B – Příluky B (13.30), Luhačovice B – Vlachovice B (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Slavkov p. H. – Rusava, Lubná – Jelínek, Zdounky – Loukov (13.30). Kroměříž III. třída: Prusinovice – Zahnašovice, Míškovice – Tučapy, Hlinsko p. H. – Rajnochovice, Kvasice B – Bezměrov, Zlobice – Počenice, Lutopecny – Břest, Zborovice B – Kyselovice B (13.30, Troubky). Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Košíky, D. Němčí B – Hluk B (13.30). Okresní přebor Vsetín: Huslenky A – Dolní Bečva B, Střítež A – Poličná, Halenkov A – Lhotka n. B. (13.30). Vsetín III. třída: Valašská Bystřice B – Semetín, Loučka – Valašská Senice, Hošťálková – Střelná, Branky – Krhová A, Růžďka – Ústí (13.30).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Zlín (18). II. liga mužů: Napajedla – V. Meziříčí (11). Krajská liga mužů: Valašské Meziříčí – Droždín (11).

HOKEJ

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Frýdek-Místek (17). Krajská liga mužů: Rožnov p. R. – Horní Benešov, Uh. Hradiště – Blansko, Uh. Brod – Boskovice, Kroměříž – Uničov (17). Kroměřížská amatérská liga: AHK Kroměříž – Lobodice (16), Tlumačov – Tovačov (17.45). Okresní liga: Rangers – Old Stars (14, ZS v Uh. Hradišti).

KUŽELKY

I. liga mužů: Valašské Meziříčí – Kolín (9.30), Luhačovice – Rokycany (10). I. liga žen: Valašské Meziříčí – Zábřeh (13), Zlín – Jičín (14).

Neděle 9. listopadu

BASKETBAL

II. liga mužů: Uherský Brod – Žabovřesky (10.30, hala Spartaku), Kroměříž – Podolí (11).

FLORBAL

Regionální liga mužů: Panthers B21 – Boskovice (14), MEZ Vsetín – ZŠ Horní (15.30), Boskovice – Bučovice B (17), ZŠ Horní – Panthers B21 (18.30), Bučovice B – MEZ Vsetín (20) – vše SH Štěrkoviště Otrokovice. Zlínská liga mužů: Slow Shoes Holešov C – Val. Klobouky (9), Počenice B – Spartak Hluk B (10.30), Val. Klobouky – Kunovští Orli (12), Spartak Hluk B – Orel Uherský Brod (13.30), Slow Shoes Holešov C – Kunovští Orli (15), Orel Uherský Brod – Počenice B (16.30) – vše ve SH ZŠ Holešov.

FOTBAL

I. liga: Slovácko – Sparta Praha (17). MSFL: Fastav Zlín B – Slovácko B (10.30). Divize: Slavičín – Dolní Benešov (10.15). Krajský přebor: Vizovice – Rožnov pod R., Vigantice – Mozkovice (13.30). I. A třída: Val. Příkazy – Štítná nad Vl. (10), Nedašov – Brumov B, Mladcová – Osvětimany, Březolupy – Újezdec, Bojkovice – Strání, Dolní Němčí – Hluk (13.30). I. B třída: Zlechov – Prakšice (10), Slavičín B – Lužkovice (10.15), Hutisko – Hovězí, Dolní Bečva – Janová, Francova Lhota – Lidečko, Roštění – Tešnovice, Malenovice – Admira Hulín, Kostelec u Hol. – Veselá, Staré Město – V. Otrokovice B, Havřice – Nedakonice, Jalubí – Kunovice, Vlčnov – Koryčany, Buchlovice – Morkovice B (13.30). Okresní přebor Zlín: Bratřejov – Újezd, Vysoké Pole – Nevšová, Bylnice – Březnice, Dolní Lhota – Jasenná, Nedašova Lhota – Návojná, Slopné – Mladcová B (13.30). Zlín III. třída: Jestřabí – Poteč (10), Kostelec – Fryšták B, Březová – Kašava, Tečovice B – Mysločovice, Štípa – Spytihněv, Halenkovice – Pohořelice, Trnava – Sehradice B, Štítná n. Vl. B – Březůvky, Rokytnice – Pozlovice, SK, Rudimov – Šanov (13.30). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Skaštice B (10.15, Všetuly), Rataje – Borovice, Střílky – Němčice, Záříčí – Kyselovice (13.30). Kroměříž III. třída: Bystřice p. H. B – Chvalčov (10), Kostelec u Hol. B – Rymice (10.30), Ludslavice – Žeranovice, Martinice – Komárno, Šelešovice – Záhlinice, Litenčice – Pravčice, Dřínov – Bařice (13.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Kudlovice – Jarošov, Traplice – Šumice, Slovácko C – Slavkov, Zlámanec – Drslavice A, O. Lhota – Bílovice (13.30). Okresní přebor Vsetín: Hutisko B – Choryně A, Valašská Bystřice A – Bynina, Kelč B – Hutisko B, Prlov – Horní Bečva A, Choryně A – FC Vel. Karl.+Karol. B (13.30). Vsetín III. třída: Nový Hrozenkov – Lužná, Lačnov – Juřinka B (13.30).

HÁZENÁ

Interliga žen: Zlín – Veselí (16). I. liga mužů: Bystřice p. H. – Olomouc (10.30). II. liga mužů: Lesana Zubří – Zubří B (17). II. liga žen: Lesana Zubří – Olomouc (15).

HOKEJ

Exhibice: HC Dadák Vsetín – AC ZPS Zlín – repríza finále po 20 letech (16, Na Lapači ve Vsetíně). Krajská liga mužů: Uh. Brod B – Rosice (17). Kroměřížská liga: Holešov Gators – HC Reds (17), Chomýž – Barex Chropyně (18.40). Kroměřížská amatérská liga: Red Devils – HC Senators (20.20).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Stator – Rangers Zlín (9), Tigers Malenovice – Boston Zlín (11), Těšovice – HK Otrokovice (13).