Pátek 29. dubna

FOTBAL

MSFL: Hulín – Zlína B (17). Krajský přebor: Štítná n. Vl. – Slušovice (17.30), Baťov – Boršice (18.30). Zlín III. třída: Kašava – Fryšták B (17). Zlín IV. třída: Divnice – Loučka (17). Okresní přebor Kroměříž: Těšnovice – Lubná, Skaštice B – Loukov (17.30).

HÁZENÁ

Interliga žen – semifinále play-off, 1. zápas: Zlín – Slavia Praha (17.30).

Sobota 30. dubna

CYKLISTIKA

7. ročník závodu horských kol Rohálovská padesátka (12.30, start hlavního závodu na prostranství před obecním úřadem).

FLORBAL

I. liga mužů – o udržení, 4. zápas: Rožnov p. R. – Opava (19.30,

FOTBAL

liga: Slovácko – Fastav Zlín (15). Divize: Velké Karlovice + Karolinka – Frýdlant n. O. (16.30). Krajský přebor: Holešov – Rožnov p. R., Morkovice – Provodov, Bystřice p. H. – Napajedla (16.30), I. A třída: Vidče – Dol. Bečva, Juřinka – Podkop. Lhota, Jaroslavice – Dol. Němčí, Mladcová – Skaštice (16.30), I. B třída: Staré Město – Nivnice (10.15), Hutisko – Vizovice, Jablůnka – Franc. Lhota, Sehradice – Lukov, Veselá – Tlumačov, Nedakonice – Buchlovice (16.30). Zlín III. třída: Příluky B – Drnovice (16.30). Zlín IV. třída: Březnice B – Lhota, Lužkovice B – Racková, Hvozdná – Lutonina, Horní Lhota – Bohuslavice n. Vl. (vše 16.30). Okresní přebor Kroměříž: Němčice – Střílky (16.30). Kroměříž III. třída: Kvasice B – Chropyně B, Bařice – Bezměrov, Zlobice – Litenčice (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Strání B – Žítková (16.30). Okresní přebor Vsetín: Poličná – N. Hrozenkov, Choryně – Střítež (16.30). Vsetín III. třída: Hošťálková – Střelná, Růžďka – Zubří B (16.30). Vsetín IV. třída: Krhová B – Halenkov B (15), Ratiboř B – H. Bečva B (16.30), Vsetín B – Police (17.30).
liga staršího dorostu: Zlín – Plzeň (14, Vršava). MSLŽ: Holešovské holky – Valašské Meziříčí (15.30, hřiště Huslenky). Krajský přebor žen: Nezdenice – Žalkovice (13), Uherský Brod – Babice (14), Březnice – Lužkovice (14), DFK Holešov – Březůvky (15.30), Brumov – Valašské Klobouky (16).

HÁZENÁ

I. liga žen: Zlín B – Kobylisy (14.15). II. liga mužů: Vsetín – Zubří B (17).

NOHEJBAL

Krajské soutěž družstev: Otrokovice – Vsetín C (9), Sokol Prštné – Kroměříž (9), Valašské Meziříčí – Ivanovice na Hané (9).

SOFTBALL

Extraliga žen: Kunovice – Tempo Praha (13 a 15, hřiště Na mlatevni v Kunovicích).

TENIS

ATP Valašska – turnaj pro amatéry nad 20 let v Brumově (9).

Neděle 1. května 2016

ATLETIKA

Slovácká hodinovka – 23. ročník Memoriálu Miroslava Elise a Václava Surého-Mašáta (10, městský atletický areál v Uh. Hradišti). Prvomájový běh v Hulíně – 2. ročník (11).

FOTBAL

MSFL: 1. FC Slovácko B – Vyškov (10.15 v Kuno­vicích), Viktoria Otrokovice – Mohelnice (10.30). Divize: Brumov – Slavičín (10.15). Krajský přebor: Luhačovice – Chropyně (10:15), Fryšták – Vigantice (16.30). I. A třída: Val. Příkazy – Kelč (10), Zubří – Podlesí, Nedašov – Vlachovice, Brumov B – Val. Klobouky, Březolupy – Osvětimany, Kvasice – Žalkovice, Újezdec – Strání, Hluk – Nedachlebice, Vlčnov – Bojkovice (16.30), Val. Meziříčí B – Hor. Lideč (17). I. B třída: Zlechov – O. N. Ves (10), Kunovice – Zborovice (14), Val. Polanka – Prlov, Lhota u Vs. – Zašová, Hovězí – Prostř. Bečva, Ratiboř – Hrachovec, Kateřinice – Lidečko, Nevšová – Kostelec u Hol., V. Otrokovice B – Tečovice, Roštění – Příluky, Admira Hulín – Slavičín B, Malenovice – Lužkovice, Koryčany – Prakšice, Morkovice B – 1. FC Slovácko C (16.30). Okresní přebor Zlín: Ludkovice – Mladcová B, Újezd – Slopné, Rokytnice – Nedašova Lhota, Bylnice – Dolní Lhota, Vysoké Pole – Březnice A, Mysločovice A – Návojná, Jasenná – Lípa (vše 16.30). Zlín III. třída: Luhačovice B – Poteč (13.30), Halenkovice – Louky, Trnava – Tečovice B, Štípa – Kašava, Fryšták B – SK Zlín (UT Vršava), Pohořelice – Všemina (Baťov), Spytihněv – Žlutava, Kostelec – Březová, Šanov – Bratřejov, Neubuz – Březůvky, Rudimov – Tichov, Doubravy – Pozlovice, Velký Ořechov – Štítná n. Vl. B (vše 16.30). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Komárov (10), Slušovice B – Vlčková (10.15), Smolina – Jestřabí, Mirošov – Lipová (oba 14), Biskupice – Provodov B, Hřivínův Újezd – Dobrkovice, Kudlov – Napajedla B, Jaroslavice B – Veselá B, Petrůvka – Nedašov B (vše 16.30). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Zdounky (10.15, hř. Všetuly), Kyselovice – Slavkov p. H., Lubná – Skaštice B, Počenice – Mrlínek, Loukov – Chvalčov, Těšnovice – Záříčí (16.30). Kroměříž III. třída: Bystřice p. H. B – Hlinsko p. H. (10), Kyselovice B – Zahnašovice (13.30), Prusinovice – Rajnochovice (15), Martinice – Žeranovice, Komárno – Kostelec u Hol. B, Tučapy – Rusava, Rymice – Pravčice, Míškovice – Záhlinice, Břest – Ludslavice, Rataje – Zborovice B, Roštín – Dřínov, Šelešovice – Lutopecny (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Bánov – Uh. Ostroh, Zlámanec – Nezdenice, Sušice – Hluk, Havřice – Drslavice, D. Němčí – Slavkov, Šumice – Bílovice (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Přečkovice – Záhorovice (14.30), Kněžpole – Košíky, Mistřice – Popovice, Traplice – Babice, Mařatice – Částkov, Huštěnovice – Polešovice, Kostelany – Topolná, Boršice u Bl. – Orel Uh. Brod, St. Hrozenkov – O. Lhota, Březová – Pitín, Komňa – H. Němčí (16.30). Okresní přebor Vsetín: Semetín – Lužná (10.15), VKK B – Halenkov (15), Lhotka – Huslenky, H. Bečva – Valašská Bystřice (16.30). Vsetín III. třída: Kladeruby – Hutisko B (15), Branky – Jarcová, V. Senice – Krhová, Loučka – Ústí (16.30). Vsetín IV. třída: Študlov – Mikulůvka (15.30), Střítež B – V. Lhota, Zděchov – Choryně B, Lačnov – Liptál (16.30).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Holešov – L. Zubří (10.30).

IN LINE HOKEJ

Extraliga juniorů: Devils Zlín – Nový Jičín (10), Uherský Brod – Boskovice (11.30).