„Podařilo se nám doplnit posty, ze kterých nám odešli hráči. Na jaře chceme chytnout začátek, kdy nás čekají těžké zápasy s Uničovem a v Kroměříži a pohybovat se nadále ve vrchní polovině tabulky," uvedl trenér Jindřich Lehkoživ.

Smířit se v zimě musel s odchody obránců Andreje Labudy a Petra Zavadila a záložníka Adama Hrdličky, koncem kariéry patriota Svatopluka Kadlece, naopak nově v týmu přivítal pět hráčů na hostování. Z Kroměříže zamířili k rivalovi obránce Tomáš Matoušek a záložník David Steiner, ze Zlína přišli obránci David Kostka a Vlastimil Barcuch, který naposledy působil v Rakousku, a ze Slovácka posílil útok Michal Minář. S podobou mužstva před odvetami třetí ligy je lodivod Spartaku spokojený.

„Ještě nám chybí potvrzení hostování u Matouška a Barcucha. Když to dospěje do zdárného konce, bude to ze změn v kádru vše. Vyměnili jsme na postech kus za kus plus jsme díky příchodům Steinera a Mináře zvýšili konkurenci. Myslím si tedy, že celkově jsme kádr zkvalitnili," sdělil Jindřich Lehkoživ.

Výsledky přípravy: Nový Jičín 1:4, Kozlovice 1:1, Přerov 3:2, Velké Meziříčí 7:0, Zlín B 4:1, Uherský Brod 1:2, Prostějov 3:1.

Předpokládaná sestava: Vogl – Matoušek, Kostka, Zlámal, Barcuch – Dvořáček – Krhut, Laciga, Steiner, Šrom – Ondřejka.