Finálová skupina

TUČAPY – HOLEŠOV B 0:1 (0:1)

Soupeři nastoupili již počtvrté v této sezoně proti sobě a bylo znát, že se již nemají velice čím překvapit. Hosté byli většinou v držení míče, ale domácí zase hrozili z brejků a standardek. Nakonec utkání rozhodla přízemní střela k tyči hostujícího Leška. Hosté neprohráli ani jedno z posledních pětadvaceti utkání. Z šesti vzájemných zápasů získaly Tučapy jenom jeden bod.

Branka: Leško. Rozhodčí: Jelínek, 80 diváků. Tučapy: Crhák – Vlč (80. Kahánek), Vrtělka J., Sedlařík P., Adámek J. – Kosek, Olša, Navrátil, Halaška – Novák (65. Trhlík), Vrtělka V.

RAJNOCHOVICE – KOMÁRNO 0:4 (0:2)

Komárno vyhrálo v Rajnochovicích poprvé z posledních sedmi vzájemných duelů.

Branky: Laibner 2, Majkus, vl. Rozhodčí: Sanislo, 100 diváků.

HLINSKO P. H. – ZAHNAŠOVICE 3:3 (2:1)

V celkem pohledném utkání se spoustou šancí se jako první prosadili gólově hosté. Domácí do přestávky otočili na 2:1. Ve druhém poločase dokonce odskočilo Hlinsko p. H. na 3:1, ale hostující Nečekal měl svůj den a hattrickem zajistil hostům alespoň bod. Hlinsko p. H. zakončilo sezonu jedenáctým zápasem v řadě bez vítězství.

Branky: Švehlík, J. Škarpich, Kopečný – R. Nečekal 3. Rozhodčí: Skyba, 50 diváků. Hlinsko p. H.: Hanzlík – Kopečný T., Šico, Švehlík, Hána, Hačunda, Zdráhal, Hačunda, Greinecker, Podola, Škarpich J. (Škarpich B.).

8. Prusinovice 22 7 1 14 42:60 22
9. Zahnašovice 22 5 3 14 27:64 18
10. Hlinsko p. H. 22 1 6 15 28:66 9

BŘEST – SKAŠTICE B 2:8 (0:2)

Úvod utkání byl trochu hektický a nervózní. Domácí hráli velmi důrazně a tvrdě. To vyvolávalo emoce u obou týmů. Postupně se ale oba tábory uklidnily a začal se hrát kvalitní fotbal. A to hlavně díky hostujícím hráčům. Ti převzali taktovku utkání a dobrou kombinační hrou ohrožovali domácí branku. O první větší rozruch se postaral Konečník, ale jeho střela z přímého kopu rozezvučela jen břevno. Neujal se ani trestný kop Uličného. Skaštice se ale přece jen dočkaly vedoucí branky. Rosecký poslal před branku střílený centr, Vymětal přiťukl míč Konečníkovi, který s naprostým klidem poslal míč k tyči. Druhý gól viděli diváci o pár chvil později. Hostující hráči dobrým presinkem získali míč. Soukup přihrál Konečníkovi a domácí gólman byl bez šance. Poté mohli utkání zdramatizovat domácí hráči. Po nedorozumění stoperů Skaštic se dostal do úniku Bejdák, ale sám před brankářem netrefil branku. Druhý poločas začal gólovou radostí hostujících hráčů. Po Soukupově přihrávce doklepl míč do prázdné branky Ježák. V dalším průběhu se hostující hráči bavili fotbalem. Předváděli pěkné útočné akce a přidávali další góly. Ty padaly po přehrání domácí obrany a útočníci jen doklepávali míč za bezmocného brankáře Břestu. Nejdříve dovršil hattrick Konečník a o chvíli později i jeho kolega z útoku Ježák, který třetí branku zaznamenal z penalty po faulu na unikajícího Bradu. Až poté se prosadili i hráči Břestu. Po vystřídání pilíře zadních řad Stančíka se v defenzivě Skaštic vyskytly menší nedostatky, kterých dvakrát dokázal využít Pohořelský. Žádné drama se ale rozhodně nekonalo. Skaštice opět odskočily. Koňárek nerušeně prošel středem hřiště, přihrál na volného Vojtu Menšíka, který krásnou technickou střelou opět rozjásal hostující fanoušky. Poslední gól Skaštic v tomto ročníku zaznamenal Sehnal, který se prosadil nekompromisní střelou pod břevno. Pro domácí to byla šestá prohra v řadě.

Branky: Pohořelský 2 – Konečník 3, Ježák 3, Menšík, Sehnal. Rozhodčí: Caletka, 250 diváků. Skaštice B: Vymětal L. – Sehnal, Stančík (65. Brada), Janalík, Menšík D. – Vymětal R., Soukup (59. Olbert), Uličný (80. Koňárek), Rosecký – Ježák (75. Menšík V.), Konečník.

ŽERANOVICE – ZÁHLINICE 5:3 (2:3)

Žeranovice popáté v řadě doma vyhrály, ale na návrat do okresního přeboru to nestačilo.

Branky: Sklenář 2, K. Klimek, Hubáček, Plhal – Paštěka 2, Tabara. Rozhodčí: Novák, 100 diváků. Záhlinice: Šůstal – Šustr, Bureš, Jakvid, Lochman, Oračka, Paštěka, Pospěch, Rygál, Tabara, Večerka (67. Motal).

1. Skaštice B 24 19 2 3 107:29 59
2. Žeranovice 24 19 1 4 140:45 58
3. Záhlinice 24 14 2 8 71:52 44
4. Břest 24 11 2 10 67:66 35

KYSELOVICE B – MÍŠKOVICE 4:5 (2:3)

Třikrát se ve vítězném mužstvu trefil Kopřiva a zajistil tak Míškovicím všechny tři body.

Branky: Tinka 2, Ulehla. Otáhal – Kopřiva 3, Javora 2. Rozhodčí: Mucha, 30 diváků.

5. Míškovice 22 12 5 5 64:51 41
6. Záříčí B 22 7 2 13 41:74 23
7. Kyselovice B 22 5 3 14 43:76 18

MYSLOČOVICE B – MARTINICE 0:1 (0:1)

Čtvrtou porážku v řadě si připsala rezerva Mysločovic a vinou horších vzájemných zápasů s Pravčicemi skončila ve skupině B poslední.

ZBOROVICE B – RATAJE 1:3 (0:2)

Sérii 25 domácích vítězných utkání rezervy Zborovic ukončily Rataje. Přesto se Zborovice B znovu staly vítězi své skupiny. Vzhledem k tomu, že A tým Zborovic hraje okresní přebor, postoupí do vyšší soutěže druhé Rataje.

Branky: 70. V. Švejcar – 10. Stratil, 25. Labuda, 46. Chalupa. Rozhodčí: Sedlář, 100 diváků. Rataje: Miler – Poledňák A., Zloch, Deneš, Labuda – Štepita, Stratil, Bláha, Michálek – Chalupa A. (Červík), Krejčí (Rozehnal).

1. Zborovice B 22 18 2 2 86:30 56
2. Rataje 22 18 1 3 90:30 55

O 3. místo

LITENČICE – LUTOPECNY 4:3 (1:3)

Litenčice dokázaly otočit nepříznivý vývoj utkání a brankou Raclavského sedm minut před koncem porazily Lutopecny.

Branky: 51. a 83. Raclavský, 24. Horák, 73. T. Kunčar – 2. vl., 17. Krist, 35. (pen.) Jurásek. Rozhodčí: Čech, 100 diváků.

3. Lutopecny 22 13 4 5 69:32 43
4. Litenčice 22 12 4 6 59:45 40

O 5. místo

POČENICE – BEZMĚROV 2:7 (0:3)

Popáté v řadě dokázal Bezměrov zvítězit na hřišti Počenic a ukončil pětizápasovou sérii venku bez vítězství.

Branky: 48. Tesák, 87. Vlha – 23. a 76. V. Bleša, 32. a 63. Rybenský, 35. a 69. Valovič, 90. Adamov. Rozhodčí: Šindelek, 90 diváků.

5. Bezměrov 22 12 1 9 57:42 37
6. Počenice 22 10 3 9 60:52 33

O 7. místo

ŠELEŠOVICE – KVASICE B 2:1 (1:1)

Ve 12. minutě otevřel povedenou střelou skóre utkání hostující Navrátil. Inkasovaná branka domácí probudila a měli víc brankových příležitostí. Ve 23. minutě střelou z hranice pokutového území vyrovnali. Devět minut před koncem strhly vítězství na svou stranu Šelešovice, které ukončily čtyřzápasové čekání na plný bodový zisk na svém hřišti.

Branky: Daněk, Kouřil – Navrátil. Rozhodčí: Vybíral, 50 diváků. Kvasice B: Pospíšil J. – Ambruz, Hrabal, Dosoudil F., Reiskup M. – Daněk (46. Reiskup F.), Musil, Hora, Dohorák – Halamíček, Navrátil (55. Dočkal).

7. Šelešovice 22 8 3 11 52:60 27
8. Kvasice B 22 6 2 14 36:39 20

ZLOBICE – DŘÍNOV 1:1 (0:0)

Dřínov prodloužil sérii zápasů venku bez vítězství na 32 v řadě.

Branky: Absolon – Houšťava. Rozhodčí: Zapletal, 40 diváků.

9. Zlobice 22 4 4 14 31:53 16
10. Dřínov 22 3 5 14 28:94 14
11. Bařice 20 1 1 18 13:104 4