Vtom se do sebe verbálně pustily oba tábory fanoušků a jen s vypětím všech sil se pořadatelům podařilo je udržet od sebe.

HVOZDNÁ – FRYŠTÁK B 1:2 (1:1)

Po dosavadních výsledcích obou mužstev v soutěži bylo naše béčko favoritem. To se potvrdilo, ale na zisk bodů se museli fryštáčtí hráči hodně nadřít. Neproměnili totiž řadu šancí, dokonce ani penaltu Gajdůškem. Navíc zcela zbytečně opět dohrávali bez vyloučeného hráče, tentokrát šel předčasně pod sprchy Lahola.

Branky: Juřík P. – Ševčík, Křenek. Rozhodčí: Goňa.

TEČOVICE B – KOSTELEC 2:5 (1:1)

Tečovice se ujaly vedení ihned v začátku utkání, když centrovaný míč novomanžela Křena po odskoku vyrážel Fišer až brankovou čárou. Hosté však nedlouho poté vyrovnali, když k odraženému míči měl nejblíže Dočkal a Kristka, který mu pádem pod nohy chtěl zabránit ve skórování, přehodil lehkým dloubákem. Do konce poločasu se hrálo hlavně mezi šestnáctkami, žádný z týmů se neprosadil, tutovku zahodil po centru Dočkala Grác, když netrefil z pěti metrů. Ve druhé půli byli aktivnější domácí, ale Kostelec předvedl lekci z efektivity. Když Hořčica nevyužil dobrou příležitost po přihrávce na „dlouhou nohu" a domácí nevyužili tři po sobě jdoucí rohové kopy, zvýšil v 54. minutě po trestném kopu vedení hostí Michal Hrančík – 1:2. Tečovice měly převahu a snažily se vyrovnat, ale faulovaly v brejku Dočkala. Trestný kop z 22 metrů přes zeď poslal do sítě Kristka Duda – 1:3. Na druhé straně hlavičkoval Středulínský nad a z protiútoku po samostatném uvolnění z levé strany přidal čtvrtý gól Dočkal – 1:4. Na druhé straně se neprosadil Závoda a M. Poulíček střílel pouze do gólmana hostí. Po hrubce Křena, který namazal Dočkalovi, se skóre měnilo na 1:5, když posledně jmenovaný ze dvaceti metrů přehodil Kristka. Domácí zaznamenali úspěch v poslední minutě, a to ještě za pomoci hostů, když si Huňa srazil centrovaný míč hlavou do vlastní sítě.

Branky: Křen, vlastní (Huňa) – Dočkal 3, Hrančík, Duda. Rozhodčí: Sadil – Kozel (laik domácí), Oulehla (laik hosté), 90 diváků. Tečovice B: Kristek Stanislav – Křen – Koplík, Středulinský Jiří, Poulíček T. (70. Soják) – Hořčica (58. Kristek R.), Ševčík (65. Obdržálek), Piňos Erik (58. Závoda) – Pala (80. Středulinský R.), Poulíček M. Trenér: Středulinský R.. Vedoucí mužstva: Kozel Libor. Kostelec: Fišer – Vaculík – Hrančík Michal, Korvas, Staněk – Hrančík Lukáš (75. Plišťák), Bačák, Duda (84. Mezírka), Velikovský (46. Huňa) – Dočkal (81. Votava), Grác. Trenér Vaculík. Vedoucí mužstva: Plišťák.

VŠEMINA – MYSLOČOVICE 2:1 (1:0)

Aktivněji začala Všemina, pokus Lukáše Polácha skončil na břevně a po odrazu jen těsně před brankovou čarou. Postupně se začali zastřelovat i hosté, vytvořili si několik velmi solidních šancí, ale ty většinou nemířily přesně. Všemina se dostala do vedení ve 36. minutě, kdy se z těžké pozice po rohu hlavou trefil Jakub Polách. Po přestávce domácí svůj náskok navýšili, Milan Kovařík byl aktivní v napadání soupeřovy rozehrávky, hosté vyrobili chybu a pro útočníka Všeminy už nebyl problém trefit odkrytou klec Mysločovic. Hosté však ani poté nesložili zbraně, zaslouženého snížení se dočkali po nedůrazném odehrání míče obranou domácích v 64. minutě Karmazinem. Těsný výsledek přinesl do závěrečných minut zvýšenou nervozitu v hledišti, tvrdé zákroky na hřišti a viditelnou snahu hostů o získání alespoň bodu. Všemina se zatáhla do obranné ulity, několika hezkými zákroky se opět vytáhl brankář Tomáš Zerzan, na druhé straně z brejku mohl rozhodnout Kovařík, ale diváky i hráče nechal i nadále v napětí. Rozhodčí Dvořák nastavil čas o střídání a ošetřování. V poslední příležitosti v 95. minutě se hostům podařilo po trestném kopu dokonce hlavou srovnat, ale podle rozhodčího i domácích z ofsajdové pozice, proto branka nemohla být uznána. Po závěrečném hvizdu sudího se jen s největším vypětím sil podařilo pořadatelské službě udržet oba tábory fanoušků od sebe. Ve druhém domácím zápase Všemina zvítězila a i ve čtvrtém utkání sezony tak dokázala bodovat.

Branky: Polách J., Kovařík – Karmazin. Rozhodčí: Dvořák. Všemina: Zerzan – Herodes, Burša M., Polách J., Ježík – Kvasnica (Martinů), Karlík st., Karlík ml., Holík – Kovařík M. (Turna), Polách L.

ŽLUTAVA – HALENKOVICE 0:2 (0:0)

Pěkný fotbal slibovala nejen historická oblíbenost tohoto souboje, ale také velmi početná divácká kulisa. V sestavě domácích se navíc objevili hráči, kteří v předchozích utkáních figurovali na marodce. Úvod utkání byl opatrný, ale po klasickém „oťukávání" se začaly objevovat šance na obou stranách. Z těch domácích jistě vyčnívala rána Miroslava Antoše, který pálil do břevna. Přímý kop Jiřího Tyla o chvíli později zlikvidoval hostující brankář. Na druhé straně se skvělým zákrokem po brejku Halenkovic blýskl strážce domácí branky Martin Stratil. V prvním poločase se zhruba dvoustovka diváků gólu nedočkala. V druhé půli se Žlutava nadále tlačila k velkému vápnu Halenkovic, ovšem snaha domácích často končila u nepřesné přihrávky. Po jednom z rohových kopů měl šanci Houser, ale shluk těl před sebou nepropálil. Udeřilo naopak na druhé straně. Poskakující míč uprostřed hřiště v nebezpečné vzdálenosti získal hostující hráč a pohotovou střelou i díky teči domácí obrany strhl vedení na stranu Halenkovic. Následný tlak Žlutavy opět nepomohl. Bůžek nastřelil jen další břevno. Dvoubrankového vedení se hosté dočkali po střele špatně pokrytého Kašpara, který skóroval ke smůle domácích opět zejména díky teči. Snížit mohl po dalším z rohů Štefka, ovšem mířil vedle a neukončil sérii čtyř porážek.

Branky: Stuchlík, Kašpar J. Žlutava: Stratil – Pokorník, Novák, Štefka, Lapčík, Bůžek, Kneisl (Mišurec Z.), Tyl, Antoš, Houser (Čevora), Stoklásek. Halenkovice: Vykoukal – Gabrhelík, Liška, Kašpar J., Vlachynský, Kadlčák, Fojtík, Režný T., Hanáček, Sudolský, Stuchlík Milan, Režný M., Janík, Marholt D., Marholt P., Kašpar P.

BŘEZOVÁ – ŠTÍPA 3:1 (3:0)

Fotbal dvou rozdílných poločasů. I tak by se dal nazvat zápas se sousedním rivalem. Před hrstkou věrných příznivců, účast zřejmě ovlivnila tradiční Barumka, už v trochu chladnějším a větrném odpoledni předvedla obě mužstva jen průměrné výkony. Nebyli to domácí, kteří měli začít útočněji, ale hosté, ti z dvacetiminutového náporu vytěžili pouze čtyři rohové kopy, ovšem bez brankového využití. Od této chvíle převzali otěže poločasu domácí a právě ve 20. minutě. Pavel Stuchlík proměnil přesný dlouhý pas ze zadních řad v první úspěch Březové. Druhý gól přidal hned o čtyři minuty později Jiří Langer po šikovném lobu brankáře hostí. Za dalších osm minut se radoval podruhé, když třetí gól Březové usměrnil do sítě hlavou. Po přestávce začala náporem Štípa, která dokonce v 56. minutě neproměnila penaltu. Domácí brankář Radek Zvonek se vyznamenal i v minutě následující, když zlikvidoval sólový únik Štípy. A potom ještě několikrát dokázal vyřešit množství gólových situací hostů. Kapituloval pouze v 72. minutě po trefě Luboše Krajči, který však pouze korigoval na 1:3.

Branky: Langr J. 2, Stuchlík – Krajča. Rozhodčí: Ptáček, 40 diváků. Březová: Zvonek – Bednařík, Krumpolc, Kališ, Zedníček T., Červenka ml., Kovář, Pagáč, Langr Dan, Langr Jiří, Stuchlík. Střídali: Štětkář, Vajík, Langr Tomáš, Kráčalík. Štípa: Čech – Holík R., Gracl, Štefan, Reinitz, Krajča, Kutra, Šarman, Štefaník, Doležal, Sedláček. Střídali: Holík J., Julina, Strašil, Nuhlíček.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Pohořelice – Březůvky 2:0 Ruzselák M., Koplík, Komárov – Paseky 2:0 nehl.

NEDAŠOVA LHOTA – VLACHOVICE B 2:1 (1:0)

Úvod utkání lépe zvládli domácí a v 10. minutě po pěkné akci Patrik Pagáč zaseknutím míče přeloboval brankáře hostí. Hra se přelévala na obě strany a hrál se pohledný fotbal. Vlachovice se nechtěly smířit s prozatímním výsledkem a přidaly. Ale brankář Nedašovy Lhoty Ondřej Fojtík všechny příležitosti pochytal. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a v 58. minutě vyrovnal Obadal. Domácí nechtěli nechat nic náhodě, přitlačili hosty a výsledkem byl vítězný gól Josefa Pagáče přímo z rohového kopu.

Branky: Pagáč P., Pagáč J. – Obadal. Rozhodčí: Miroslav Fojtík. Nedašova Lhota: Fojtík O. – Novák, Šerý K., Pacík F., Vaněk D., Pagáč J., Pagáč P., Juřica, Struhař, Bartošák L., Šerý V. Střídali: Vaněk M., Urbánek, Bůbela.

ROKYTNICE – SEHRADICE B 1:1 (1:0)

V prvním poločase spálili v úvodu domácí několik vyložených příležitostí. Teprve ve 25. minutě se po hezké kombinaci trefil Zdeněk Otava. Kdo si myslel, že převaha Rokytnice bude pokračovat i ve druhém poločase, ten se mýlil. Hned v úvodu srovnal skóre sehradický Hofschneider. Poté hosté zle zatápěli domácí obraně a Baklík v bráně několikrát zachraňoval. Konec zápasu patřil opět Rokytnici, ale duo Otava – Dorůšek spálilo i ty nejvyloženější šance, a tak si Sehradice odvezly překvapivě, ale nakonec zaslouženě bod.

Branky: Otava – Hofschneider. Rozhodčí: Stanislav Kolář. Rokytnice: Baklík – Goňa T., Vaněk, Eliáš J., Both, Goňa M., Pešek., Eliáš M., Šuráň, Otava, Dorůšek. Střídali: Bureš, Plášek. Sehradice B: Čechmánek – Žebráček, Hofschneider, Řehák, Okenka Boráň, Mikel, Zmeškal, Zavadil, Kovář, Chlud. Střídal: Boráň.

ŠANOV – POTEČ 2:4 (0:1)

Od první minuty se hrál bojovný fotbal se šancemi na obou stranách. Do vedení se ve 30. minutě dostala Poteč, kdy individuální akci zakončil Fojtík a dostal Poteč do zaslouženého vedení – 0:1. Vstup do druhého poločasu vyšel lépe hostující Poteči, kdy ihned v 50. minutě kombinační akci zakončil Mňačko – 0:2. Domácí hrozili převážně ze standardních situací. Po jedné z nich v 65. minutě propadlý míč v pokutovém území protlačil za brankovou čáru Krajíček L. – 1:2. Hosté se dostali do dvoubrankového vedení ihned z následného protiútoku, kdy domácí gólman fauloval v pokutovém území a nařízený pokutový kop proměnil Faldík – 1:3. Domácím se podařilo opět korigovat výsledek, kdy v 75. minutě standardní situaci zakončoval Krajíček R. – 2:3. Hostující obrana mnohdy s vypětím všech sil odvracela útoky domácího Šanova, hostující Poteč již hrozila jen z protiútoků. O konečný výsledek 2:4 se v 90. minutě postaral Faldík, který ranou z hranice pokutového území poslal míč do horního růžku.

Branky: Krajíček L., Krajíček R. – Faldík 2, Fojtík, Mňačko. Poteč: Kolařík, Juřica, Mana J., Tvarůžek, Fojtík, Faldík, Bartoš (80. Novosad), Chovanec, Sukup, Mňačko, Slovák (85. Mana R.).

PŘÍLUKY B – JASENNÁ 2:5 (2:3)

Příluky zaskočily soupeře hned první střelou na branku a v 5. minutě vedly 1:0. Navíc v 18. minutě po krátké malé domů vedly už dvoubrankovým rozdílem. Jenže domácí začali velmi brzy a nepochopitelně bránit výsledek. Přišlo několik chyb v obraně, Jasenná toho dokázala využít a ve 38. minutě už vedli hosté 3:2, což vydrželo až do přestávky. Po přestávce byla Jasenná mnohem nebezpečnější, přidala dvě branky a zaslouženě odvezla tři body.

Branky: Bittner, Šranko, – Nikolém T. 2, Smilek A. 2, Nikolém M. Příluky B: Nečas – Uher, Kolínek, Polanský, Šimonů, Šranko, Blažek, Bittner, Surý, Mezírka, Vlček. Střídali: Januš V., Bobalík, Hefka.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Štítná n. Vl. B – Biskupice 3:1 Holba, Pinďák, Liška – Kašparek, Rudimov – Mirošov 2:0 Bartoš, Červeňan, Slopné – Luhačovice B 4:3 Kozubík T., Žáček, Outrata, Šůstek – Michalec, Slezák, Netík.

1. Jasenná 4 3 1 0 14:5 10
2. Slopné 4 3 1 0 15:7 10
3. Rokytnice 4 2 2 0 13:6 8
4. Šanov 4 2 0 2 16:10 6
5. Nedašova Lhota 4 2 0 2 10:10 6
6. Biskupice 4 1 2 1 8:6 5
7. Vlachovice B 4 1 2 1 8:7 5
8. Poteč 4 1 2 1 10:10 5