VÝSLEDKY: Hutisko – Lidečko 1:2 Koláček J. ml. – Číž A., Kovačik L., Ratiboř – Val. Příkazy 1:4 nehl., Hor. Lideč – Lhota u Vs. 0:2 Doležel, Změlík, Hovězí – Zašová 3:1 Zádilský 2, vlastní – Melichařík, Hrachovec – Choryně 2:2 Orság, Vaculín – Hadvičák L., Landa, Jablůnka – Val. Polanka 2:1 Horák 2 – Polách, Janová – Fr. Lhota 0:0.

JAROSLAVICE – KOSTELEC U HOL. 2:0 (1:0)

Zápas začal náporem domácích, neboť po dvou nevydařených zápasech chtěli naplno bodovat. A v 6. minutě udeřili Šimonem Poláchem poprvé. Potom se hra vyrovnala. Soupeř otevřel více hru a domácí hrozili z brejků, ovšem bez brankového efektu. Úvod do druhého poločasu měli domácí opět výborný a v 47. minutě vstřelili P. Dlabačem druhou branku. Hosté ještě více vrhli síly do útoku, ale obrana domácích byla na místě. Postupem času měli domácí stále více prostoru na brejky, ale bohužel žádný neproměnili. Jaroslavice vyhrály zaslouženě.

Branky: Polách, Dlabač. Jaroslavice: Žbel – Tomeček, Podéšť, L. Batík, T. Batík, Dlabač, Polách, Macalík, Fajgara, Švach, Dudr. Na střídání: Maršálek, Dujsík, Červenka. Kostelec u Hol.: Juraň – Lejsek, L. Kovalda, Darebník, Marek, Bartošek, M. Kovalda, Gerát, Nevřala, Čuzy, Hradil. Na střídání: Zapletalík, Salajka, Odložilík.

TEČOVICE – MALENOVICE 1:1 (0:1)

Domácí mužstvo tížené zraněními a nemocemi nastupuje každý zápas v jiném složení, což se projevuje hlavně na souhře. To se ukázalo i v derby s Malenovicemi, které byly od začátku aktivnější, vytvořily si mírnou převahu a zaslouženě se v 25. minutě ujaly vedení po přesné hlavičce Maloty. Ve druhém poločase pokračovali hosté v aktivitě, ale neproměňovali šance. Tu největší v 86. minutě, kdy se dva hostující hráči objevili před bránou proti jednomu domácímu. Nejprve trefil Zimčík tyč a odražený balon se dostal k Malotovi, který ovšem prázdnou branku z malého vápna přestřelil. Opět se potvrdilo pořekadlo nedáš – dostaneš. Za dvě minuty totiž domácí vyrovnali, když se po závaru ve vápně prosadil Jakub Polák. Za dané situace je pro Tečovice bod úspěchem.

Branky: 88. Polák J. – 25. Malota. Rozhodčí: Šumšal – Ševčík, Houšť, 110 diváků. Tečovice: Kristek – Středulinský R., Dorazin, Sedláček, Šnajdr V., Bořuta, Chudárek, Ondík, Hořčica (70. Polák J.), Šnajdr Z., Horsák. Malenovice: Juráň – Zimčík, Rosinec, Gazda, Bartoň, Malota, Torma (75. Střelec), Roubal, Brázda (70. Bičan), Blaha, Struška.

LUKOV – SKAŠTICE 1:2 (1:0)

Až do poloviny první půle byl k vidění opatrný fotbal mezi šestnáctkami, takže brankáři byli bez práce. První vážnější akce ve 23. minutě ale změnila skóre. Suchomel z levé strany našel ve vápně Smetanu a ten z osmi metrů rozvlnil síť za Barcuchovými zády. Ve 37. minutě poprvé zahrozili vážněji hosté, ale Konečníkova dělovka z 23 metrů skončila těsně nad břevnem Joklovy branky. Poté měli hosté více ze hry, ale brankově se do přestávky neprosadili. Skašticím ale vyšel vstup do druhé půle. Hned po úvodním hvizdu a akci po pravé straně se po centru dostal k míči Konečník a přes břevno a Joklovy ruce zapadl míč do sítě. O tři minuty později byl autor vyrovnávací branky u další tutovky po brejku, ale Jokl tentokrát za pomoci tyče uchránil domácí od další pohromy. V 53. minutě poslal do brejku M. Teplý Hudečka, ale ten z úhlu pálil mimo tyče. O tři minuty později, jak se později ukázalo, vstřelil Konečník druhou a vítěznou branku hostů. Před šestnáctkou si zpracoval přihrávku z pravé strany a namířil přesně k tyči. S přibývajícím časem a častým střídáním na obou stranách se hra hodně rozdrobila, ale hosté měli navrch. V závěru často přečíslili domácí defenzivu a v 87. minutě měli po faulu Brázdy dokonce výhodu pokutového kopu. Na Jokla ale Kvasnička nevyzrál. Stejně tak tomu bylo o dvě minuty později, když lukovský gólman zlikvidoval další tutovku Konečníka, který byl spolu s Joklem nejlepším mužem na hřišti. Ani další domácí pokus v boji o záchranu Lukovu nevyšel, takže jeho tým se nachází v hodně složité situaci. Navíc Lukov v týdnu ani netrénuje.

Branky: Smetana – Konečník 2. Rozhodčí: Olša, Kovář, Koňárek, 80 diváků. Lukov: Jokl, L. Vitovský (76. Drábek), Brázda, Šimčík, M. Vitovský, Suchomel (65. D. Kovář), M. Teplý (85. Štolba), T. Teplý, Hudeček (78. Kluďák), Šumšal, Smetana. Skaštice: Barcuch – Sehnal, Kvasnička, Sedlák, Frýdl, Bubla, Sova, Uličný, Janalík, Dunda, Konečník. Střídali: Motal, Vymětal, Ježák.

ROŠTĚNÍ – SLAVIČÍN B 4:1 (3:0)

Slavičín od začátku Roštění přehrával, byl hodně nebezpečný a měl i vyloženou šanci za nerozhodného stavu. Slavičín chtěl hodně útočit, ale Roštění se vzpamatovalo a i ono si vytvořilo vyložené šance. Na rozdíl od soupeře se do přestávky hned třikrát prosadili. Druhý poločas byl pro diváka jedna velká nuda, ačkoliv na každé straně padlo po jedné brance. „Jediné, co mě dnes těší, je to, že máme plný počet bodů. Děkuji fanouškovi, že se chodí i na takové zápasy," poznamenal trenér Roštění Milan Dvorník.

Branky: Zapletal R. 2, Zakopal, Škrabana – Vašička. Roštění: Nevřala M. – Labancz, Filandr, Matějov, Paštěka, Škrabana (65. Nevřala D.), Regentík, Přikryl, Jirsa (85. Číhal), Zakopal (87. Skořický), Zapletal. Trenér: M. Dvorník.

PŘÍLUKY – V. OTROKOVICE B 3:4 (1:3)

Lídr soutěže Viktoria Otrokovice si již v prvním poločase vytvořil dvou- až třígólový náskok, který však Příluky ve druhé půli málem smazaly a vyrovnaly. Viktoria ale tři body nakonec uhájila.

Branky: Frolek D. 2, Mezírka – Kryšpín, Kozel, Mlýnek, Šuranský. Příluky: Metela – Čelůstka, Machalíček, Strachoň, Pinkas, Nesvadba, Frolek R., Šuta, Zedníček D., Frolek D., Dederle. Střídali: Zahradnický, Bittner, Mezírka, Ondroušek. V. Otrokovice B: Dobeš – Žůrek, Zach, Šuranský, Frydrych, Horníček, Mlýnek, Kryšpín, Sedlář, Kozel, Gerych. Střídali: Ševčík, Gaja, Škrabal, Trunkát, Vajdák.

BŘEZNICE – TĚŠNOVICE 2:1 (1:0)

Průměrný a vyrovnaný první poločas začali lépe hosté, kteří Slováčkem a Pochylým nebezpečně ohrozili domácí branku. Poté se dostali do šancí i domácí, nejprve z otočky Štěpáník přestřelil a Šmigura z 20 metrů jen těsně minul. Ve 40. minutě po rohovém kopu březnický Dobeš svým důrazem v pokutovém území platil na soupeřovu obranu a po zásluze otevřel skóre utkání. Svižnou druhou půli začali lépe domácí se snahou o navýšení skóre. To se jim podařilo v 63. minutě, kdy střelou k tyči zvýšil Ambrož – 2:0. Hosté nesložili zbraně a postupně převzali iniciativu. Deset minut před koncem snížil Chalupa. Těšnovičtí se snažili ještě o vyrovnání a otevřeli obranu. Domácí Dobeš toho však nedokázal využít a dvakrát tváří v tvář gólmanovi trestuhodně zaváhal. Hostům se vyrovnat už nepodařilo.

Branky: Dobeš, Ambroz – Chalupa. Rozhodčí: Daněk, Dostálek, Bartoň, 100 diváků. Březnice: Dyšlevský – Mol, Juráň, Hamerník, Stuchlík V., Ambrož, Šmigura, Štěpáník, Teplý Dobeš, Greguš. Střídali: Ondroušek. Těšnovice: Maceja – Pochylý, Kunc, Bartůšek O., Bartůšek J., Chalupa, Matuška, Malát, Novotný, Pluhař, Slováček, střídali: Štěpánů, Černý, Petrúsek.

LUŽKOVICE – ADMIRA HULÍN 3:3 (1:2)

V zápase, kdy se střetly celky ze spodní části tabulky, začali lépe Lužkovičtí a již ve 4. minutě mohl skórovat Holý, ale nastřelil jen brankáře Hložka. Hosté se zvedli herně a již za chvíli nadvakrát zachraňoval domácí brankář Vala. Na střelu Czomora ve 13. minutě byl ale krátký a hosté vedli 1:0. Hru v těchto chvílích ovládli hosté a zvláště ve středu hřiště domácí přehrávali. Náhodnou šanci Polepila zlikvidoval brankář Hložek. Domácí přece jen zabrali a po kopu z rohu ve 32. minutě zdánlivě ztracený míč poslal centrem do vápna Ždanov a Škrabal hlavou vyrovnal – 1:1. Hosté potom svou mírnou převahu vyjádřili gólem do šatny, který ve 43. minutě vstřelil Štoll – 1:2. Na začátku druhého poločasu zabránil ve skórování Samkovi brankář hostů a z následného rohu trefil Holý tyč! V 56. minutě domácí vyrovnali Polepilem střelou po zmatku v pokutovém území hostů – 2:2. Hosty tato branka nijak nesrazila a za tři minuty šli po chybě obrany znovu do vedení Czomorem – 2:3. Aby nebyl všem problémům domácích konec, byl po druhé žluté kartě za faul vyloučen Škrabal. Lužkovice se semkly a byly to ony, které začaly konečně hrát fotbal, na který jsou domácí diváci zvyklí a svou bojovností si vytvářely šance. Po sérii čtyř rohů se střelecky prosadil Ronza, který trefil šibenici brankáře hostů a vyrovnal na 3:3. Další šanci měl opět Ronza, který udělal kličku brankáři, ale jeho střela do prázdné brány skončila na tyči bezmocného Hložka. V poslední minutě se dostal po samostatné akci do šance Polepil, ale jen nastřelil brankáře. Kuriozitou utkání bylo, že zápas řídil jen hlavní rozhodčí, sledován delegátem svazu. Hosté si svého asistenta neurčili, a tak se této role ujali otec se synem, Zdeňkové Richterovi z Lužkovic.

Branky: Škrabal, Polepil, J. Ronza – Csomor 2, Štoll. Rozhodčí: Schnumacher – Z. Richter st., Z. Richter ml., 120 diváků. Lužkovice – Želechovice: Vala – Mičola, Čala, Ždanov, Zámorský, Škrabal, Samko, Holý, Polepil, Turýn, J. Ronza. Střídali: Ševčík, Laciga. Admira Hulín: Hložek – Štoll, Janda, Jurášek, Prokop, Kubo, Kostov, Volek, Spáčil, Czomor, Šenkyřík. Na střídání: Adamkovič, Simerský, Nedbal.

Dohrávka 6. kola:

KOSTELEC – SKAŠTICE 2:4 (2:1)

Domácí začali zakřiknutě a hosté byli v první půli lepší. V první šanci se Konečník ještě zastřeloval, ale ve 13. minutě dostal centr přes obranu a znovu šel sám na Juráně, tentokrát se už nemýlil. Domácí se dostali do velké šance až ve 23. minutě, ale Markovi chybělo štěstí. Ve 27. minutě opět hořelo před Juráněm. Nejprve dělovku Sovy taktak odvrátil na roh a po jeho rozehrání se odražený balon dostal ke Konečníkovi a ten nastřelil břevno. Hosté i dál tlačili, ale ve 41. minutě vyrovnali domácí, když se Gerát uvolnil po pravé straně, na hranici vápna vystřelil a od vnitřní tyče se míč odrazil do branky. Hned za tři minuty utekl po levém křídle Darebník, našel ve vápně volného Geráta, ten se trefil přesně a domácí se nečekaně ujali vedení. Za hosty mohl ještě do přestávky vyrovnat Konečník, ale jeho střelu vyrazil Juráň na roh. Do druhé půle vletěli aktivněji domácí a během čtyř minut si vytvořili tři vyložené šance Darebníkem a Gerátem, Barcuchovi se však podařilo odvrátit je na roh. V 51. minutě po trestném kopu Konečníka bylo opět srovnáno. Od této chvíle se hrál útočný fotbal, šance se střídaly na obou stranách. Když začínali mít domácí herně opět navrch, zmrazila je v 66. minutě Kvasničkova dělovka a hosté se dostali do vedení. Tato situace domácí značně rozhodila, jejich útoky už byly spíše marností. Naopak po hrubé chybě obrany šli Konečník s Ježákem sami na branku, Konečník mohl pohodlně docílit hattricku, ale přihrál Ježákovi, který upravil na 4:2 pro hosty. Domácí dohrávali zápas už víceméně v křeči a skóre se již nezměnilo.

Branky: Gerát 2 – Konečník 2, Kvasnička, Ježák. Branky: 41. a 44. Gerát – 13. a 51. Konečník, 66. Kvasnička, 83. Ježák. Rozhodčí: Koláček – Polaštík, J. Novák, 100 diváků. Kostelec u Hol.: Juráň – Lejsek – Kovalda M. – Kovalda L. – Darebník – Marek T. – Bartošek – Hradil – Nevřala – Gerát – Salajka (35. Ragoš (73. Čuzy R.). Skaštice: Barcuch – Sehnal – Kvasnička – Sedlák – Frýdl – Bubla – Sova – Uličný (79. Ježák) – Janalík – Konečník – Frýdl (41. Motal).

STRÁNÍ – NEDAKONICE 3:4 (2:2)

Až do 41. minuty všechno nasvědčovalo tomu, že domácí navléknou na vítěznou šňůru osmý korálek. Soupeře od začátku drtili, po úvodní brance Pomajbíka zvyšoval ve 34. minutě Koritina už na 2:0, o čtyři minuty později navíc měl výhodu pokutového kopu. Jenže jej neproměnil a pak se začaly dít velké věci. „Musím se přiznat, že jsem takový kolaps jako hráč ani jako trenér ještě nezažil," kroutil nevěřícně hlavou kouč lídra tabulky Zdeněk Šebesta. Hosté totiž Šoustkem a Klečkou ještě do přestávky vyrovnali a hned po příchodu z kabin navíc přidal třetí gól Bilavčík – 2:3. Po hodině hry byl vyloučen hostující Duhajský, a Strání se tak naskytla jedinečná možnost zápas otočit. Jenže stačila malá nepozornost a Klečka z protiútoku opět trestal – 2:4. Domácí z následného tlaku vytěžili pouze snížení na 3:4, z penalty se trefil Gajdošík. „V sezoně jsme několikrát měli štěstí, teď se od nás odvrátilo, tak to prostě chodí. Musím se přiznat, že už jsem nějaký průšvih tušil, ale že to přijde dnes, kdy jsme soupeře čtyřicet minut takřka nepustili z jeho vápna, to bych nečekal. No nic, aspoň jsme zpátky na zemi. Někteří hráči už létali v oblacích, teď se vrátí k poctivé práci," dodal trenér Strání.

Branky: 13. Pomajbík, 34. Koritina, 88. z pen. Gajdošík – 43. a 69. Klečka, 41. Šoustek, 46. Bilavčík. Strání: A. Popelka – Gardian, Kolaja, J. Mimochodek, Žajgla, Frühauf, R. Mimochodek, Koritina, Pomajbík, Gajdošík, J. Popelka. Střídali: Bruštík, Pavluš. Nedakonice: Ondřej – Šoustek, Stupka, Radek Čagánek, Duhajský, Beránek, Lukůvka, Vlk, Bilavčík, Hyrák, Klečka. Střídali: Cigoš, Petek.

OSVĚTIMANY – JALUBÍ 1:0 (0:0)

Utkání začalo svižně. Již ve třetí minutě domácí Zýbal neproměnil první tutovku a z následného protiútoku hosté pálili těsně vedle. Pak již domácí ovládli hru, a když byl v 16. minutě nařízen proti hostům pokutový kop, všichni očekávali brankový příděl na jejich konto. Opak však byl pravdou. Kapitán domácích René Křemeček ale z penalty trefil pouze tyč a tím začalo trápení v proměňování šancí. Přestože si jich Osvětimanští v prvním poločase vytvořili mnoho, hrálo se pouze na jednu branku, tak se žádný gól neurodil a poločas skončil bez branek. Ve druhé půli se obraz hry nijak nezměnil a domácí nakonec urvali hubené vítězství, když svou chybu z první půle napravil krásnou střelou z trestného kopu René Křemeček. Vzápětí sice viděl druhou žlutou a následně i červenou kartu Petr Chaloupka, Osvětimany však těsný náskok bez větších potíží uhájily.

Branky: 60. R. Křemeček. Rozhodčí: Panáček. ŽK: P. Chaloupka, Zapletal – Kříž, Zich, Vrábl. ČK: 61. P. Chaloupka. Diváci: 100. Osvětimany: Zálešák – Zapletal, P. Chaloupka, A. Chaloupka, Fišer, L. Křemeček, R. Křemeček, Brhel (74. Trefilík), Válek, Zýbal (82. Exel), Dobeš (90. Daněk). Jalubí: Dúbrava – Jar. Kříž, Zich, Vrábl, Klajn, Janeček (50. Sýkora), Botek, Bičánek, Zapletal (64. Racek), Ulman, Novák (86. Andrýsek).

SUŠICE – ZLÁMANEC 3:3 (1:1)

Sušice mohly jít rychle do vedení, ale Martin Mikulík míč ve výhodné pozici netrefil ideálně. A tak se z prvního gólu radovali hosté, když Mišurec šokoval nechytatelnou střelu z 35 metrů. Neurovnaný první poločas ukončil vyrovnávací brankou Kaštánek, když s pomocí teče skóroval z přímého kopu. Druhá půle probíhala za územní převahy domácích, ale jejich hra postrádala přesnost. Hosté spoléhali na brejky a po jednom z nich se v 69. minutě dostali zásluhou Hubáčka opět do vedení. Sušičtí ovšem zabojovali a hned o tři minuty později vyrovnali Tomášem Skopalem z penalty, kterou rozhodčí Kubíček nařídil za podražení Šura. Domácí se snažili o obrat, ale Kaštánkovu střelu zastavila pravá tyč a Markovu hlavičku výborný zákrok hostujícího gólmana Kročila. A tak platilo otřepané Nedáš, dostaneš. Šest minut před koncem se trefil zlámanecký Duda a hosté potřetí vedli. Když už se zdálo, že si Zlámanec odveze tři body, po rohu se v poslední minutě prosadil Michal Mikulík a zařídil zaslouženou remízu.

Branky: 41. Kaštánek, 72. z pen. Skopal, 90. Michal Mikulík – 18. Mišurec, 69. Hubáček, 84. Duda. Rozhodčí: Kubíček – Ševčík, Horváth, ŽK: L. Skopal, Šuba – Holoubek, Hejda, Jirsák, Rosík, Mišurec, Šurmánek, Damborský. Diváci: 85. Sušice: Koryčánek – Lahola, T. Skopal, Kaštánek, Hejda, Hastík, L. Skopal, Šur, Martin Mikulík (41. Michal Mikulík), Fojtášek, Šuba (62. Marek). Trenér: Surý. Zlámanec: Kročil – Holoubek, Hejda, Hubáček, Sadil (89. Blažek), Jirsák, Rosík, Mišurec, Šurmánek (60. Damborský), Svízela, Smolka (68. Duda). Trenér: Koželuh.

KUNOVICE – KORYČANY 1:4 (1:2)

Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří byli již od začátku dravější, rychlejší a měli převahu. Po chybách domácích hráčů se zaslouženě dostali do dvoubrankového vedení. Jediným světlým okamžikem domácích v prvním poločase byla 35. minuta, kdy Šebák z přímého kopu snížil na 1:2. Očekávaný tlak Kunovic se však po přestávce nedostavil. Koryčany měly nadále navrch, trefami ze 70. a 84. minuty podtrhly své vítězství a naprosto zaslouženě si odvezly tři body.

Branky: 35. Šebák – 18. Kroutilík, 34. a 70. Lysko, 84. Šnajdr. Rozhodčí: Polaštík – Ponížil, Jar. Novák. Diváků: 168. Kunovice: Noha – Žák, Sklenář (64. Mareček), Uhlíř (46. Hána), Krček – Černý (46. Škrášek), Baný, Hřibňák (80. Schubert), O. Brim – Šebák, M. Lahodný. Trenér: Klvaňa. Koryčany: K. Koval – Bleša, J. Věžník, Samsonek, Tesař, Kroutilík (72. Holacký), S. Koval, Hanák, Lysko, Šnajdr, K. Věžník. Trenér: Andrýsek.

ZLECHOV – VLČNOV 0:2 (0:0)

Domácí na svého soupeře tradičně vletěli, ovšem v letošní sezoně už rovněž tradičně neproměnili několik šancí. Zejména Kremrova hlavička si říkala o gól, perfektním zákrokem se ale blýskl vlčnovský gólman Vitásek. Zlechov byl nadále aktivnější, jenže hosté mu udělili lekci z produktivity, když ze dvou smrtících brejků rozhodl zápas. Nejprve využil zaváhání domácí obrany Gregor, konečnou podobu dal výsledku deset minut před koncem Uhlíř, jenž uklidil do brány Kameníkův centr. Domácí měli spoustu zajímavých akcí, buď jim ale chyběl krok, anebo pár centimetrů. Vyprávět by mohl Jiří Kowalík, který za stavu 0:1 orazítkoval z přímého kopu tyč.

Branky: 65. Gregor, 80. Uhlíř. Zlechov: Vendel – Balíček, Urbanec,Vaněk, Machala, Drška, Zajíc, Štangl (80. Kalmus), Kremr, Kotek (70. Jurášek), Kowalík. Vlčnov: Vitásek – Miroš, Jakub Kameník (65. Leško), Hanák (83. Flasar), Jan Kameník, Bartošek, Gregor, Uhlíř, Hlahůlek, Mikulec (55. Tomala), Bída.

PRAKŠICE – OSTR. LHOTA 4:1 (0:0)

První půle z obou stran neslaná nemastná, diváci marně čekali na nějakou šanci. Zábava se rozběhla až po přestávce. Prakšice poslal do vedení z penalty za ruku Bičan. Hosté pak sice dokázali po závaru vyrovnat, od té chvíle ale jako by jim docházely síly a hru zcela ovládli domácí. Nejprve Josefík připravil dorážku do prázdné brány pro Kadlčka, stejný hráč pak navýšil náskok Prakšic po spolupráci Josefíka s Dynkou. Tečku za utkáním pak udělal po individuální akci aktivní Josefík.

Branky: Kadlček 2, Bičan, Josefík – Krátký. Prakšice: Jurák – Bartek (46. Kadlček), Gajdůšek, Bičan, Babušík (70. Chaloupka) – Zálešák, Dynka, Ondra, Sychra – Josefík, Hruboš. Trenér: Gajdůšek. Ostr. Lhota: Šicha – Kotačka, P. Štergenich, Horák, Krátký – Hanák, Kusák, Radoch, Lúčný – D. Štergenich, Kuban. Střídali: M. Šimčík, J. Šimčík, M. Stánec. Trenér: Šimčík.

SEHRADICE – HAVŘICE 1:1 (0:0)

Hosté zahájili utkání nevyužitou brankovou příležitostí ihned v úvodní minutě. První poločas pak ovšem byl z obou stran hodně opatrný a odehrával se hlavně mezi šestnáctkami. V jedné z mála příležitostí se podařilo Sehradicím nastřelit konstrukci branky. Nejzajímavější situací v první půli tak byl bohužel střet dvou hráčů a tržná rána na hlavě domácího Nášela. Branky přišly až po přestávce. Hosté se ujali vedení po Maršálkově povedeném dloubáčku zpoza obránce přímo do šibenice. Domácí si pak vynutili velký tlak, který byl završený gólovou střelou Blažka. Sehradice se ještě snažily otočit vývoj utkání na svou stranu, střela Hofschneidera ale skončila pouze na břevnu havřické brány, a tak se oba týmy rozešly smírně.

Branky: Blažek – Maršálek. Rozhodčí: Surovec. Diváci: 100. Sehradice: Kupka – Blažek, Kraváček, Nášel, Pavliš, Dobrota, Zavadil, Krejčiřík, Mikel, Maňák, Zetek. Střídali: V. Žáček, Hofschneider. Havřice: T. Rachůnek I – T. Rachůnek II, Klusák, Kadlčík, M. Rachůnek, Doležálek, Slavětínský, Polák, Masařík, Uherek, Ulčík. Střídali: Maršálek, Řezníček, Šmotek.