12. Lidečko 15 2 4 2 7 24:40 16
13. Lhota u Vs. 15 3 0 3 9 26:36 12
14. Janová 15 1 2 0 12 19:55 7

LUKOV – PŘÍLUKY 1:0 NA PEN. (0:0)

V prvním dějství to byli hosté, kteří udávali tón zápasu. Byli lepší v kombinaci a připravili si několik šancí. V koncovce byli ale naštěstí pro Lukov bezzubí i díky výborně chytajícímu Joklovi. V úvodu druhé půle si domácí vytvořili dvě šance, které neproměnili a Přílučané poté naopak orazítkovali tyč. Poté byli Lukovští opět nebezpečnější, ale své příležitosti nedotáhli do konce. Závěr patřil hostům, ale ten i díky dvěma zákrokům Jokla Lukovští ustáli. V penaltovém rozstřelu pak byl domácí brankář hlavním strůjcem dvoubodového zisku, když zlikvidoval dva střelecké pokusy soupeře.

Rozhodčí: Slavík – Veselský, Ruman, 50 diváků. Lukov: Jokl – Šimčík, O. Sedláček, L. Vitovský, M. Vitovský, T. Teplý, M. Holomek, Šumšal, M. Teplý, Smetana, Hudeček (46. Matula). Příluky: Roman – Čelůstka, Machalíček, Janoš, Pinkas, Dederle, D. Zedníček, Pajtáš, Frolek, Nesvadba, K. Zedníček (Šuta, Janků).

SLAVIČÍN B – SKAŠTICE 0:1 (0:0)

Vyrovnané utkání rozhodla jediná trefa. V 65. minutě se prosadil exligový útočník Zdeněk Konečník. Slavičínu tak ukončil domácí neporazitelnost.

Branka: 65. Konečník. Rozhodčí: Juřica – Surovec, Měšťánek, ŽK: Školník, Ocelík – Sova, 80 diváků. Skaštice: Vymětal L. – Soukup (75. Dunda), Sova (K), Motal T., Menšík D. – Bubla L. (86. Bubla P.), Uličný, Icela, Vymětal R. – Řiháček, Konečník. Trenér: Roman Kolenič

HAVŘICE – STARÉ MĚSTO 3:2 NA PEN. (1:1)

Do zápasu měli domácí fantastický vstup, když už ve 2. minutě vstřelil vedoucí branku Bachůrek. Hostům se pro změnu povedl závěr poločasu, když tři minuty před přestávkou vyrovnali. V bojovném utkání se domácí dostali ještě jednou do trháku, když v 75. minutě zamířil do černého Josefík. Hosté ovšem manko bleskově zlikvidovali, a o vítězi duelu tak musely rozhodnout pokutové kopy. Domácí hned první penaltu neproměnili a hosté byli na koni. Ve čtvrté sérii ale také selhali, takže po prvních pěti střelcích na obou stranách byl stav 4:4. Hned šestá série ale rozhodla. Zatímco se domácí Uherek nemýlil, hosté nedali, a druhý bod si tak do tabulky připsali Havřičtí.

Branky: Bachůrek, Josefík – nehl. Rozh: Toman – Zpěvák, Janča. Havřice: T. Rachůnek I – L. Maršálek, T. Rachůnek II, Slavětínský, M. Rachůnek, Bachůrek, Franc, Josefík, Masařík, Doležálek, Uherek. Na střídání: Holomek, Kadlčík, Crla, M. Maršálek, Buráň, Moštěk. Trenér: Zámečník. Staré Město: Dekrét – V. Trubačík, M. Trubačík, Doseděl, Smělík, O. Hastík, Martinec, Müller, Daťko, Damovský, Bělaška. Na střídání: Vávra, Žajdlík, Šupík, Juráň Svoboda, Vlček. Trenér: Višenka.

14. Havřice 16 0 2 1 13 15:57 5

EXKLUZIVNÍ ROZHOVORY S OSOBNOSTMI VÍKENDU NIŽŠÍCH SOUTĚŽÍ NAJDETE POUZE V TIŠTĚNÉM VYDÁNÍ