RATIBOŘ – HOVĚZÍ 3:1 (2:0)

Utkání I. B třídy se v Ratiboři předehrávalo na žádost Hovězí ve středu, neboť v sobotu šli hráči na svatbu jednomu z hráčů. Do sestavy domácích nastoupila staronová posila z dorostu Zlína Daněk Štěpán a ve středu zálohy to bylo znát. V prvním poločase byli domácí lepší a potvrdili to i brankově. Do druhého poločasu hosté naskočili s odhodláním s výsledkem něco udělat a hra se vyrovnala, ale naštěstí pro domácí se jim nepodařilo vstřelit branku. Po třetí pojistce v síti hostů bylo již o osudu utkání rozhodnuto a Hovězí stihlo v závěru výsledek jen korigovat. Domácí začali zápas svižně a už v 5. minutě zahrozil pěknou střelou Černík, ale Rovenský byl na místě. O dvě minuty později se dostali do první šance hosté, a to Tkadlecem, který těsně minul Galetovu branku. Ve 14. minutě našel Daněk před bránou Jakubíka ten zamotal obráncům svými kličkami hlavu a střelou k tyči otevřel skóre. Ve 28. minutě přihrál Ostřanský před bránu Blizňákovi a ten v jasné pozici těsně minul. O tři minuty později naservíroval Daněk před bránu Mikulovi a ten zvýšil na 2:0 pro Ratiboř. Ve 33. minutě kopali hosté přímý kop a Karel Trlica z 25 metrů jen těsně minul bránu. Pět minut před poločasem mohl být náskok pro Ratiboř ještě vyšší, ale proti byl Rovenský, který střelu Černíka vyrazil na tyč.

V 57. minutě poslal Mikula přihrávku na Jakubíka, ale Rovenský byl opět na místě. O čtyři minuty později na druhé straně hřiště Zádilský trefil tyč domácí branky. V 61. minutě ukázal svůj postřeh Galeta, který chytil dobře mířenou střelu Blahy z 25 metrů. V 69. minutě se dostal do šance Jakubík, ale gólman hostů včas vyběhl. O tři minuty Mikula přihrál Ostřanskému a ten vyběhnutého Rovenského přeloboval na 3:0. Poslední slovo v utkání měli hosté, když se v 80. minutě pěkně do šibenice trefil Varaja.

Branky: 14. Jakubík, 31. Mikula, 72. Ostřanský – 80. Varaja.

F. LHOTA – HRACHOVEC 6:0 (2:0)

Francova Lhota jasně přehrála Hrachovec. Hvězdou zápasu byl autor čtyř branek Ondřej Filák. Svůj střelecký koncert odstartoval krásnou individuální akcí a celkově si s ním obrana hostí nevěděla rady. A to Šerý s Chmelou zahodili již v prvním poločase nemožné. Radek Chmela dal třetí domácí branku z penalty. Již v prvním poločase mohli dominující domácí dát i více branek.

Po přestávce to byla jen otázka skóre. Chmela se vyžíval v brejcích, do kombinace se zapojil také Matušinec. Hrachovec nebyl důstojným soupeřem. „Ten zápas jsme mohli vyhrát i patnáct nula. Nebylo co řešit," řekl předseda Francovy Lhoty Josef Bambuch.

Branky: 8., 9., 71. a 76. Filák, 53. a 70. Chmela.

LHOTA U VS. – HUTISKO 2:3 (2:0)

Lhota hrála kvůli rekonstrukci svých šaten poprvé doma až na začátku října a ztratila jasně vyhraný zápas. „Zápas jsme totálně zpackali. Vedli jsme 2:0 po prvním poločase, kdy jsme proměnili správně posouzené penaltové fauly na Lukáče a Doležela. Po přestávce jsme přestali hrát a já jsem jen čekal, jak to dopadne. Koledovali jsme si. Středem prošel Fiurášek, pak dorazil brankářem vyboxovaný míč a nakonec trefil přímý kop perfektně Macíček. Nám nezbylo nic jiného než oči pro pláč," řekl manažer Lhoty u Vsetína Petr Orság.

Branky: 13. a 42. Michálek – 78. a 85. Fiurášek, 87. Macíček.

ZAŠOVÁ – SEMETÍN 1:2 (0:0)

Všichni čekali, že poslední Zašová vyfasuje od prvního Semetína debakl, ale nakonec domácí po poctivém výkonu na hranici svých možností prohráli těsně a čestně. „Zužovali jsme v prvním poločase prostor, aby favorizovaní hosté nemohli kombinovat před naším pokutovým územím. Nastřelili dvakrát tyč, ale celkově jsme je drželi na distanc a dokonce mohl dát branku také náš Podzemný po pěkné technické střele. Šromovi to nelepilo. První branku jsme paradoxně inkasovali z nevinné akce po odraženém míči. Pak si Šrom došel pro penaltu. Šuler hlavou snížil, ale k nějaké akci, která by mohla znamenat vyrovnání, jsme se nepropracovali. Dnes jsme ale předvedli proti silnému soupeři opravdu poctivý výkon," řekl k utkání zástupce Zašové Jan Blabla.

Branky: 80. Šuler – 65. Pavlinec, 75. Šrom.

PRLOV – P. BEČVA 2:1 na pen. (1:0)

Domácí řešili velké absence v sestavě, ale nakonec zápas s favoritem z Prostřední Bečvy zvládli. „Dnes hrál ten, kdo má kopačky a zaplacený FAČR. Měli jsme četné absence včetně Hajdy nebo Sochory, ale zvládli jsme to. Perfektně chytal Kořenek a podržel nás také při penaltách. Já jsem dostal ve 37 letech poprvé červenou kartu, i když první žlutou za protesty jsem neměl dostat já, ale můj spoluhráč. Za dva body jsme nesmírně rádi," řekl v utkání vyloučený hrající předseda Prlova Petr Sláčik.

Branky: 44. Novosad – 74. Fiurášek.

LIDEČKO – KATEŘINICE 6:1 (2:0)

Šlágr kola přinesl výbornou ofenzivní podívanou. Lidečku zahrála excelentně útočná vazba Jan Novosad, Petr Svoboda, Aleš Číž. „Dnes to bylo pro nás vydařené představení. Dařilo se nám v ofenzivě a kluci na co sáhli, to trefili. Kateřinice hrály výborně i v době, kdy jim byl po druhé žluté kartě vyloučen Jiří Kuzník. My jsme dávali branky, hosté hráli jen po dvacítku," dodal k utkání předseda Lidečka Josef Hyžák.

Branky: 6. Svoboda, 27., 52. a 78. Aleš Číž, 52. a 83. Jan Novosad – 79. Cahlík.

VAL. POLANKA – D. BEČVA 5:1 (1:1)

Domácí se dokonale rehabilitovali za výbuch v minulém kole na Hovězí. „Dnes jsme hráli od začátku rychlý a přesný kombinační fotbal. V prvním poločase jsme šli do vedení a měli další šance hlavně po nakrátko zahraných rohových kopech. Měli jsme tlak, přesto hosté z ojedinělé akce srovnali. Od stavu 2:1 po hodině hry jsme spustili po vyšachování obrany Ondrou a hlavičce Filipa Mačka střelnici. Po zranění se u nás rozehrává ze Zlína dorostenec Polanský. V sobotu dal za dorost všech pět branek při výhře pět nula, dnes jako střídající hráč po prvním kontaktu s míčem také trefil přesně. Klobouk dolů," řekl k utkání trenér Valašské Polanky Karel Hajda.

Branky: 18. Adámek, 64. Ondra, 68. Filip Maček, 81. Polanský, 84. Daněk – 37. Cikhart.

LUKOV – MLADCOVÁ 1:3 (1:1)

Mladcová měla problémy s koncovkou, jejich kombinační hře nevyhovoval ani nerovný terén, ale nakonec vydřeli tři body. Rozhodnuto přitom mohlo být už po úvodní čtvrthodině, kdy hosté Lukov nepustili k brance. Hned v 6. minutě nestihl pořádně zakončit po akci Petra Votavy Pavel Kurtin, v 9. minutě si na centrovaný míč naběhl Jirka Jaroš, ale jeho hlavička mířila vedle, o minutu později trefil tentýž hráč další hlavičkou jen gólmana. V 15. minutě si po průniku a centru Petra Veneného Lukovští málem dali vlastní branku, chvíli nato si ale nepříjemně zranil kotník Pavel Kurtin a domácí se vymanili z tlaku. Ve 22. minutě navíc zahrávali trestný kop a po prodloužení hlavou se volejem poprvé trefili mezi tyče branky, byl z toho gól v mladcovské síti. I poté hosté v zápasu dominovali, šancí ale ubylo. Ve 24. minutě střílel nebezpečně Honza Brhel, poté se probíjel před branku Petr Venený, následně zahrával Jirka Jaroš trestný kop z nebezpečné vzdálenosti, míč však srazila zeď na rohový kop. Až ve 39. minutě se hosté konečně střelecky prosadili, když pěkný přízemní centr Martina Veneného usměrnil v malém vápně do sítě Jirka Jaroš. Ještě ve 43. minutě předvedli pěknou akci Dan Kahaja, Jirka Jaroš a Petr Votava, ani ona však brankou neskončila a tak byl poločasový stav nerozhodný. Do druhé půle vyslal trenér Mladcové Luděk Lošťák do zápasu novou akvizici Ladislava Bahulíka, který přišel do Mladcové ze Sehradic. Tento tah se vyplatil hned po pěti minutách, kdy centr Bahulíka zakončil přesně Jirka Jaroš. V 55. minutě pak odmítl kanonýr Jirka Jaroš hattrick, když v jasné šanci mířil vedle. V 71. minutě pronikl po levém křídle Ladislav Bahulík, po jeho centru nabídl Jirka Jaroš míč Matěji Vyvlečkovi, který střelou ke vzdálenější tyči zvýšil náskok Mladcové. Utkání tak bylo rozhodnuto a v závěrečné čtvrthodině si hosté mohli ještě vylepšit skóre, Jirkovi Jarošovi však tentokrát hattrick nebyl přán a ani další hráči nebyli v zakončení úspěšní: v 73. minutě mířil osamocený Jirka Jaroš nad, v 78. minutě skončila stejně hlavička Petra Veneného, v 83. minutě netrefil branku opět Jirka Jaroš, v 85. minutě tentýž hráč zakončil jen do gólmana a dorážka Honzy Brhela byla sražena, a konečně v 89. minutě byl rovněž sám před lukovským gólmanem Honza Chludil, ani on však svou šanci neproměnil. Mladcová se v Lukově na výhru nadřela, ale pomohl jí příchod Bahulíka, který byl ve druhé půli u dvou branek.

Branky: 23. Minařík – 40., 50. Jaroš, 71. Vyvlečka.

V. OTROKOVICE B – LÍPA 3:1 (1:1)

Rezervní tým otrokovické Viktorie byl v duelu s nováčkem z Lípy velkým favoritem. Nakonec tuto roli zvládl, ale jeho výhra se nerodila úplně lehce. V prvním dějství šli do vedení domácí mladíci, hosté dokázali ale srovnat. Domácí rozhodli utkání po hodině hry a definitivní podobu výsledku dal v poslední minutě kanonýr Křivánek. Tři body tak zůstaly doma, Lípa ale předvedla v Otrokovicích poměrně sympatický výkon a domácí tým potrápila.

Branky: 15. Červenka, 60. Řiháček, 90. Křivánek – 21. Šimek.

NEVŠOVÁ – TEČOVICE 4:0 (2:0)

Nevšová nastoupila bez zraněného Fuksy, který se ještě nedokázal po vynuceném střídaní a ostrých zákrocích na Veselé vrátit v plné kondici do mistrovského zápasu. Domácí měli více ze hry, postupně se dostávali na dostřel soupeřovy branky, ale chyběla jim přímočará kombinace se střelou na bránu. Ve 20. minutě se diváci dožadovali pokutového kopu po ruce hráče Tečovic v pokutovém území, sudí však byl blízko této situaci a vyhodnotil ji v rámci pravidel. Následně přišly dva trestné kopy, které Nevšová nedokázala zužitkovat. Soupeř hrozil spíše z brejků a rohových kopů. Domácí dokázali využít své převahy necelých deset minut před koncem první půle, kdy z rohového kopu dokázal Beňo usměrnit svoji hlavičku za záda gólmana Tečovic. Poté se hosté dostali do pokutového území domácích, kde jejich útočník fauloval Foltýna, ten mu však faul oplatil a viděl za to červenou kartu. Přesto Nevšová dokázala ve 43. minutě z trestného kopu, který Tomšů luxusním způsobem zahrál do šibenice, zvýšit svoje vedení na poločasových 2:0.

Do druhé půle vstoupili domácí bez zraněného slovenského stopera Kurice, který musel nuceně střídat a nahradil ho útočník Kollman. Domácí i v improvizované sestavě v početní nevýhodě utkání zvládali, zatímco hosté se snažili pálit z každé pozice. Po jedné pumelici se otřásla spojnice břevna s tyčí Konečného svatyně a také ostatní dalekonosné střely se minuly účinkem. A tak domácí udeřili v utkání potřetí, když střídající Kollman přidal pojistku v podobě třetí branky, kdy bez přípravy po přesné přihrávce Beňa z třiceti metů propálil gólmana hostů a zápas tím víceméně rozhodl. Hráči Tečovic nedokázali svou početní převahu využít, a tak v závěru utkání domácí v poklidu přidali čtvrtou branku, kdy se neomylně trefil Peter Stratený. Nevšová si tak připsala další tři body, zvládla i komplikaci s vyloučením Foltýna a zraněním Kurice a nadále tak vévodí tabulce 1. B třídy skupiny B. Hosté mohli s přesilovkou určitě naložit lépe, ale Nevšová i v deseti ukázala svoji kvalitu.

Branky: 37. Beňo, 44. Tomšů, 75. Kollman, 83. Stratený.

NĚMČICE – PŘÍLUKY 6:3 (5:1)

Domácí nováček vstoupil do zápasu velkým stylem a už po dvaceti minutách vedl o čtyři branky. Hosté se probrali až za nepříznivého stavu 1:5, dokázali utkání ještě zdramatizovat, ale poslední slovo měli opět domácí. V Němčicích znovu řádili oba kanonýři Pospíšilík s Darebníčkem, kteří zaznamenali pět branek svého týmu a byli strůjci vysoké výhry. Hosté z Příluk byli v první půli zralí na ručník a jejich probuzení z letargie už přišlo pozdě.

Branky: 1. a 19. Darebníček, 8., 14. a 87. Pospíšilík, 30. Vymětal- 37. Pinkas, 53. a 63. Votava (pen.).

KOSTELEC U HOL. – LUŽKOVICE 3:1 (1:1)

„Zápas se nám výsledkově povedl a konečně jsme doma po dlouhé době vyhráli. Vítězství se ovšem nerodilo lehce. Poločas skončil zaslouženou remízou. Obě mužstva měla ještě po jedné vyložené šanci. V druhé půli jsme vstřelili dvě branky a bereme důležité tři body. Negativem zápasu byla delegace pouze hlavního rozhodčí. Zápasu to vůbec neprospělo," myslí si hrající předseda Kostelce u Holešova Tomáše Marek.

Branky: 29., 90. Marek, 51. Hradil- 44. Polepil (pen.).

ADMIRA HULÍN – SLAVIČÍN B 3:1 (2:0)

První poločas byl z domácí strany velmi dobrý, utkání začali aktivně, dařila se kombinace a zákonitě přicházely i šance. V 10. minutě se ve vápně objevil neobsazený Barták a střelou od břevna vstřelil svou první branku za Admiru – 1:0. Po čtvrt hodině hry a špatném odkopu slavičínské obrany vracel z půlky míč na bránu Tabara, ten ale skončil těsně vedle tyče. Hosté poprvé zahrozili ve 20. minutě, ale po rohu hlavičku Hložek bravurně vyrazil. Následně utekl po levé straně Dutkevič a střelou na bližší tyč nedal brankáři šanci – 2:0. Po půlhodině hry měla Admira dvě čisté šance, ovšem Tabara zblízka trefil jen brankáře, poté hlavičku směřující do brány vyhlavičkoval z čáry bek. Druhá půle již tak kvalitní z domácí strany nebyla. Valaši se tlačili dopředu, cítili šanci na snížení, což se jim povedlo v 52. minutě, kdy se trefil Zvoníček – 2:1.Po hodině hry nastoupil Motal a hned se uvedl gólovou přihrávkou, kdy zleva našel ve vápně Tabaru, který neomylně rozvlnil síť potřetí – 3:1. Ve zbytku času se již se dohrálo bez větších šancí.

Branky: 10. Barták, 26. Dutkevič, 61. Tabara – 52. Zvoníček. Rozhodčí: Katrňák, 60 diváků. Ad. Hulín: Hložek – Miklík, Barták, Šenkyřík, Nedbal (74. Podmol), Kubo (70. Vaculík), Prokop (80. Jurášek), Svrček, Dutkevič, Csomor (60. Motal), Tabara.

TLUMAČOV – VESELÁ 2:3 po pen. (2:1)

Hráči Tlumačova chtěli navázat na zlepšený výkon z úterní dohrávky proti Admiře, ale už ve 2. minutě otupil jejich úsilí šťastný gól Veselé – nepovedený centr Tomáše Dujky nechytatelně zapadl do rohu brány. Veselou rychlá trefa uklidnila, její hráči byli pohyblivější, lépe kombinovali a vytvářeli si šance, které však nedokázali proměňovat. Domácí se dostali poprvé do zakončení v 10. minutě, kdy po příhře Marka Otevřela střílel Jiří Jonášek těsně vedle. Ve 26. minutě už Jiří Jonášek mířil přesně – umístěnou střelou k tyči nedal Petrovi Červenkovi v bráně Veselé šanci – 1:1. Vyrovnánídomácí nastartoval. Ani soupeř se však nechtěl dát zahanbit a tak se začal hrát rychlý a pohledný fotbal se šancemi na obou stranách. Chvíli před přestávkou se k velkému sólu přes půl hřiště a tři hráče nadechl Jiří Jonášek, jehož přesnou přihrávku doklepl do sítě Radek Zálešák – 2:1. Také po změně stran se hrálo ve vysokém tempu. Veselští už se radovali z vyrovnání v 53. minutě, ale Martin Juhaňák střelu mířící za brankovou čáru vykopl na roh. O minutu později Petr Červenka jen s námahou vyrazil na roh tvrdou střelu Radka Zálešáka. Z následného kopu si vytvořili tlak před svatyní Veselé, v němž se nejlépe zorientoval Marek Houser, ale i jeho gólovou střelu srazil obránce na další roh. Hráči Veselé se dočkali zaslouženého vyrovnání v 60. minutě. Po standardní situaci hlavičkoval hostující útočník do tyče Škrabalovy brány, ale míč se odrazil přímo na nohu Michala Machalíčka – 2:2. Přes velkou snahu si už žádný tým vyloženou šanci do konce nevytvořil a tak došlo na penaltový rozstřel, v němž byli hráči Veselé šťastnější.

Branky: 25. Jonášek, 45. Zálešák – 2. Dujka, 60. Machalíček. Rozhodčí: Nuc, 120 diváků.. Tlumačov: Škrabal – Juhaňák, Krsička, Mouka P., Jonášek Z., Mouka J., Duroň, Zálešák, Jonášek J., Otevřel, Daněk. Střídali: Houser, Dvořák, Barwig, Franco. Trenér: Jiří Jugas. Veselá: Červenka P., Odstrčilík, Dujka, Červenka J., Šumšál, Večeřa, Manďák, Dlabaja D., Žaludek, Sokol, Žůrek. Střídal: Dlabaja M., Machalíček M., Dlouhý. Trenér: Tomáš Dujka.

DOHRÁVKY

TLUMAČOV – HULÍN 2:1 (0:0)

První poločas toho moc k vidění nebylo, hrálo se většinou ve středu hřiště, domácí ve 29. minutě nastřelili po centru z leva hlavou břevno, hosté neměli vyloženou šanci.

Druhou půli měl Hulín většinou hru ve své moci, v 75. minutě dal branku Šenkyřík, ale o 2 minuty později domácí po rohu vyrovnali a zápas šel do penalt. Hráči Tlumačova dali tři, Hulínští jednu, takže druhý bod zůstal v Tlumačově.

Hulín: Vajda – Miklík, Šenkyřík, Barták,Jurášek – Tabara (46. Kubo), Svrček, Prokop, Dutkevič – Motal ( 64. Štoll), Csomor (85. Podmol).

LUŽKOVICE – PŘÍLUKY 0:3 (0:0)

V místním derby se dohrávalo utkání 2. kola ze dne 14. srpna, kdy vinou průtrže mračen byl za stavu 3:3 zápas ukončen. Utkání odvěkých rivalů sousedních obcí se hrálo od začátku v rychlém tempu. Domácí si v první čtvrthodině vytvořili dobré pozice ke vstřelení branky, ale J. Ronza a vzápětí Zámorský jen těsně minuli branku Metely. Poté zaúřadovali hosté, ale střely Machalíčka a Votavy se minuly účinkem. Lužkovice chvíli nato podržel brankář Vala, který vytáhl ze šibenice střelu Votavy. Domácí ohrozili bránu hostů ve 38. minutě, ale Světlík těsně minul a vzápětí střelu Zámorského vykopl obránce z brankové čáry. V samém závěru první půle vytěsnil střelu Votavy Vala na roh a mladý Dominik po průniku obranou obstřelil brankáře Metelu, ale těsně minul.

Druhý poločas začali lépe domácí, mohli jít do vedení, ale obrana hostů natřikrát vykopla míč z brankové čáry. Pravidlo Nedáš – dostaneš se opět platilo ve 49. minutě, kdy se ve vápně uvolnil přílucký Votava a z otočky střelou k tyči poslal hosty do vedení 1:0. Domácími to silně otřáslo a začali chybovat, čehož využil opět Votava a z půlky hřiště šel sám na gólmana. Tentokrát se zaskvěl Vala, který ho bravurně vychytal. Hosté v těchto chvílích měli více ze hry, ale z jednoho z protiútoků mohl srovnat Zámorský, ale trefil jenom tyč Metelovy brány. Příluky udeřily v 63. minutě Pinkasem, který střelou od břevna do sítě zvýšil na 2:0 pro hosty. V 67. minutě Votava zvýšil vedení Příluku na 3:0. Hosté vyhráli díky lepší střelecké potenci a taky lepší fyzické připravenosti.

Branky: Votava 2, Pinkas. Rozhodčí: Liška – Ruman, Pospíšil, 120 diváků. Lužkovice- Želechovice: Vala – Gruber, Čala, Šuba, T. Ronza, Škrabal, Zámorský, Světlík, J. Ronza, Novotný, Dominik. Na střídání: Jenček, Novák, Fojtů, Křepelka. Příluky: Metela – Humpál, Machalíček, Vlček, Pinkas, Votava, Frolek, Bittner, Machač, Kolínek, Kobolka. Na střídání: Janků, Holásek, Šranko.

STARÉ MĚSTO – MORKOVICE B 5:3 (2:2)

Utkání začalo hodně divoce, už v 9. minutě byla stav 2:1 pro domácí. Hosté favoritovi statečně vzdorovali, do kabin se šlo o poločase za stavu 2:2, když ve 23. minutě vyrovnával Kroutilík. Na začátku druhé půle sice poslal domácí už potřetí do vedení Ondřej Hastík, jenže Pajgr z penalty jejich náskok znovu vymazal. Rozhodnutí padlo až v závěrečných minutách. Nejprve se pokutový kop kopal i na druhé straně a znovu Ondřej Hastík nezaváhal, v nastaveném čase pak pojistil triumf vedoucího celku tabulky Maňásek.

Branky: 7. Staroba, 9. M. Trubačík, 55. a 87. z pen. O. Hastík, 90.+1 Maňásek – 8. Malát, 23. Kroutilík, 79. z pen. Pajgr. St. Město: Noha – V. Trubačík (90. Jegla), Tinka, M. Grebeň, M. Trubačík, Staroba, O. Hastík, Tomaštík, Vlček, Daťko, Melichárek (46. Maňásek). Trenér: P. Vlček ml. Morkovice B: Jarka – Dutka, Judas, Kroutilík, Malát, Novák, Přecechtílek, Rosický (68. Petráš), Síleš, Skácel, D. Pajgr. Trenér: Barnet.

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES – DRSLAVICE 1:2 (1:1)

Duel celků z druhé poloviny tabulky začali lépe hosté, které po čtvrthodině hry poslal do vedení Pijáček. Domácí ale nesložili zbraně a Slezák záhy vyrovnal. Rozhodující moment přišel v 53. minutě. Novoveský Peprníček viděl už druhou zbytečnou žlutou kartu a byl vyloučen. Hosté přesilovku zužitkovali v 77. minutě, kdy zařídil export bodů Kňazeje. Domácí tak i po devíti kolech zůstávají bez jediného bodu poslední.

Branky: 32. Slezák – 15. Pijáček, 77. Kňazeje. O. N. Ves: Boček – Ježek (79. R. Zálešák st.), Kreisl (87. Hůsek), Szabo, R. Zálešák ml., Jurásek, Píštěk, Peprníček, Slezák, Ťok, Konečný (46. Pěnčík). Trenér: Voráč. Drslavice: M. Hroch – Zemánek, Pijáček, Šrámek, Vidrman, Orlovský, P. Přecechtěl ml. (9. D. Mikulinec, 92. P. Přecechtěl st.), Máčala, J. Machálek, Vystrčil, Kňazeje. Trenér: P. Přecechtěl st.

KUNOVICE – ZBOROVICE 3:1 (1:0)

Domácí potvrdili roli favorita, hvězdou zápasu se stal Náplava, který se podepsal pod první dvě branky utkání. Hosté sice závěr zápasu zdramatizovali, když v 83. minutě snížil na 2:1 Kojetský, výhru domácích ale v poslední minutě zpečetil Růžička.

Branky: 39. a 65. z pen. Náplava, 90. Růžička – 83. Kojetský. Kunovice: Uhlík – Černý, Petřek, Dobrozemský, Zámečník – Flek (76. Otáhal), Baný (71. Beneš), Náplava (88. Růžička), Škrášek (82. Sklenář) – Kaňovský – Lahodný. Trenér: Matoušek. Zborovice: Kocourek – Havránek, Jenerál, Vybíral, J. Štěpánek, Marek Šprňa (58. Solař), Šumbera, Prachař, Krčmář, M. Štěpánek (76. Kojetský), Martin Šprňa. Trenér: Kunc.

BŘEZOLUPY – ZLECHOV 0:4 (0:1)

Předposlední celek tabulky držel se soupeřem krok až do 43. minuty, kdy hosty poslal do vedení Hynek Vaněk. Další branky si zlechovští fotbalisté schovali na závěrečnou dvacetiminutovku, kdy se dvakrát prosadil Kotek a jednou Štangl.

Branky: 72. a 84. Kotek, 43. H. Vaněk, 77. Štangl. Březolupy: Jablonický – Jevický, Klučka, Soška, Hoferek, Blaha (84. Řezník), Zelík, Pavlík (66. Blizňák), Gajdošík (66. Kutra), Stašek (85. Mastil), Hubáček. Trenér: Jurník. Zlechov: Vendel – Balíček, Mikula, Kalmus, T. Vaněk, Velcr, H. Vaněk, Kotek, J. Kedra, Golian (81. Šnajdar), Štangl (85. Malina). Trenér: Kraml.

NEDAKONICE – OŘECHOV 1:3 (0:1)

Domácí fotbalisté v minulém domácím utkání překvapili Ludkovice, proti rozjetému Ořechovu se jim to ale zopakovat nepovedlo. Hosté potvrdili dobrou formu a připsali si třetí výhru v řadě.

Branky: 84. Hyrák – 19. Žifčák, 75. Březina, 89. Kuchař. Nedakonice: Ondřej – Hasník (84. Andrýsek), Jurášek, Stupka, Petek, Balíček, Hyrák, Havlík, Janík (74. Bánovský), Šoustek, Král. Trenér: Lukůvka. Ořechov: S. Kuchař – Žifčák, Březina (89. Kowalík), D. Sklenka, Trlida, Matula, Hlúpik, Váňa, Malůš, Zukič (56. L. Sklenka), Tomšic. Trenér: Barcuch.

PRAKŠICE – LUDKOVICE 1:5 (1:0)

Domácí fotbalisté soupeře z popředí tabulky zaskočili a po prvním poločase vedli 1:0, když gólmana Mikela překonal Jurák. Hosté sice bezprostředně po změně stran vyrovnali, jenže v 53. minutě viděl za fyzické napadení soupeře červenou kartu Petr Suchý st. A domácím se tak znenadání otevřela cesta k vítězství. Jenže hosté i v deseti dokázali mezi 63. a 70. minutou nasázet čtyři branky a zaslouženě si odvezli všechny body.

Branky: 19. Jurák – 47., 63. a 70. Bureš, 65. a 69. Kunorza. Prakšice: L. Kadlček – Rubeš (70. Babušík), M. Gajdůšek, Šimuni, Jurák, Vlček (78. Slezák), Vráždil (60. Dedík), Mikel, Dynka, Vráblík (70. Bortel), Machala. Trenér: Bičan. Ludkovice: R. Mikel – M. Suchý, R. Dvorník, P. Suchý st., Brebis (80. M. Mikel), Mikulášek, Bartoš, J. Hamouz, P. Mikel (46. F. Kunorza), P. Suchý ml. (90. R. Hamouz), Bureš (73. Gregor). Trenér: Holík.

BUCHLOVICE – 1.FC SLOVÁCKO C 5:0 (3:0)

Domácí v souboji o druhou příčku tabulky jasně dominovali a šokovanému soupeři nasázeli pět branek. Hned začátek jim vyšel na jedničku. Dufka takřka z půlky hřiště poslal před bránu Slovácka dlouhý centr a Křiva hlavou otevřel účet zápasu. Po čtvrthodině hry předvedli Ondica s Mikulou krásnou akci. Druhý jmenovaný si na prsou zpracoval míč a z otočky ho nádherně poslal k tyči. Domácí nadále dominovali, další gól ale přidali až dvě minuty před přestávkou, kdy opět Mikula po Tomeškově přihrávce přehodil Zatloukala. Hosté se k ohrožení branky dostávali jen sporadicky, s jejich pokusy z dálky si Boček bez potíží poradil. Po změně stran převzali iniciativu hráči ze Sadů, jejich tlak ale vyšel naprázdno. A tak se ke slovu dostalo opět domácí. Nejprve Mikula uzavřel svůj hattrick, který nadvakrát doklepl do brány Ondicův vyražený pokus. Na konečných 5:0 uzavřel v poslední minutě Dufka.

Branky: 3. Křiva, 15., 43. a 74. Mikula, 90. Dufka. Buchlovice: Boček – Chaloupka, Hančík (46. Zábojník), Kořínek, Ondica, Mikula (77. Donátek), Dufka, Huráb (55. Procházka), Tomešek (70. Kunc), D. Křiva, Hostinek. Trenér: J. Křiva. Slovácko C: Zatloukal – Sánchez (21. Zemánek), Vašek, Králík, Šišák, F. Maniatis, David, Balaštík, T. Maniatis, T. Blažek, Mařák. Trenér: F. Maniatis.

1. St. Město 9 7 1 0 1 30:15 23
2. Buchlovice 9 6 2 0 1 46:9 22
3. Ludkovice 9 6 1 0 2 33:9 20
4. Slovácko C 9 6 0 1 2 23:16 19
5. Kunovice 9 5 1 1 2 32:21 18
6. Ořechov 9 4 2 1 2 20:17 17
7. Zborovice 9 4 1 2 2 14:13 16
8. Zlechov 9 4 1 1 3 17:21 15