JUŘINKA – SLUŠOVICE 3:1 (2:1)

„Podali jsme špatný výkon," posteskl si trenér Slušovic Ladislav Ďurďa, jehož tým na malém hřišti s umělou trávou marně hledal recept na domácí bojovnost a nasazení. „Soupeř na nás vletěl a po čtvrthodině šel do vedení. Nám se sice po pěkné individuální akci Vlachyňského, který přešel přes čtyři pět hráčů a poté přichystal gólovou přihrávku Lošťákovi, podařilo vyrovnat, ale chvíli nato po trmě-vrmě opět udeřili bojovnější domácí," posteskl si Ďurďa. Po změně stran hosté přeskupili sestavu, dvacet minut nepustili domácí na svou polovinu, ale z převahy si žádnou vyloženou šanci nevypracovali.

„Až v závěru jsme si vytvořili dvě tutovky, ale Hrnčiřík a Zbránek vyrovnání odmítli," mrzelo o to více Ďurďu, když domácí dali rozhodující třetí branku pět minut před koncem. „Domácí hráli jednoduše, nakopávali míče na dva vysoké hroťáky, kteří nám naopak citelně chybějí," dodal trenér Slušovic.

Branky: Jiří Šindelek 2, Turscherl – 35. Lošťák. Rozhodčí: Surovec – Juřica, Křenek, 50 diváků. Slušovice: Varga – Janků, Čuřík, Poslušný, Burša – Lošťák, Dobeš, Vlachyňský, Rudolf – Žák, Zbranek. Střídali: Hrnčiřík, Gajdůšek.

HLUK – NEDACHLEBICE 3:0 (3:0)

Jako první zahrozili hosté, v 10. minutě Brzica v dobré příležitosti branku přestřelil a to bylo na dlouhou dobu ze strany Nedachlebic vše. Po půlhodině hry Hlučané svou převahu zúročili, když ve 35. minutě otevřel skóre Galuška, o čtyři minuty později se trefil O. Machala a chvíli nato uzavřel brankový účet Botek. Domácí si po přestávce hlídali náskok, hosté mohli zápas v závěru zkorigovat, ale Soviš nedal penaltu.

Branky: 35. Galuška, 39. O. Machala, 41. Botek. Rozhodčí: Slováček – Poláček, Schnůrmacher, 100 diváků.

BOJKOVICE – ŽALKOVICE 5:2 (3:0)

Zápas byl jednoznačnou záležitostí domácích. V úvodu obou poločasů dala o sobě vědět nová akvizice Bojkovic Kašša, který se blýskl dvěma góly a prakticky rozhodl o úspěchu svých barev. Až když Bojkovice vedly o pět branek, korigoval v závěru utkání soupeř dvěma slepenými góly.

Branky: 10. a 55. Kašša, 14. Varga, 39. Kříž, 78. Gag – 87. Janečka T., 88. Dicuia. Rozhodčí: Nohavica – Dokoupil, Kostelník, ŽK: 3:1, 120 diváků. Bojkovice: Mendl – Šiška, Spáčil (60. Gago), Kříž, Hanke (81. Schäffer) – Kašša, Miča, Vacula, Křižka – Dolina (84. Gorčík), Varga (69. Zýka). Trenér Jurča. Žalkovice: Oral – Vlk (68. Janečka T.), Janečka M., Tabara P., Tabara A., Dicuia, Šídlo, Horák, Jankola, Karamon, Sanislo. Dále byl připraven Jemelka. Trenér Ditrich.

BŘEZOLUPY – MLADCOVÁ 2:0 (1:0)

V prvním poločase byli aktivnější domácí a ve 21. minutě převahu brankově vyjádřil Kukla. Po změně stran se karta obrátila a navrch začali mít Mladcovští, ale své šance neproměnili. V 87. minutě mohl pojistit výhru domácích Skovajsík, který šel sám na gólmana, ale neuspěl. Udeřil tak až jeho spoluhráč Michálek, který o pár vteřin později byl v koncovce přesný.

Branky: 21. Kukla, 88. Michálek. Rozhodčí: Horvát – Houšť, Havránek, 100 diváků. Mladcová: Zapletal – Brhel, Mackovík, Struška L., Hruška, Klein, Dlabač, Julina, Konečný J., Jaroš, Jurčík.

1. Újezdec 15 10 2 2 1 45:15 36
2. Hluk 16 10 2 0 4 30:19 34
3. Strání 15 8 4 1 2 33:18 33
4. Osvětimany 15 8 2 1 4 44:27 29
5. Nedachlebice 16 9 0 2 5 41:31 29
6. Mladcová 16 8 2 1 5 33:33 29
7. Bojkovice 16 7 1 2 6 36:27 25
8. Jaroslavice 15 5 2 3 5 24:27 22