1. ADMIRA HULÍN

Král stanul na svém trůnu. Admira Hulín byla na podzim téměř k neudržení. Po loňském druhém místě za postupující Lubnou opanovala tabulku okresního přeboru.

Admira nezačala sezonu nejlépe. V Žeranovicích a doma se Skašticemi jen remizovala. Potom však nastartovala sérii devíti vítězných zápasů. Jedinou prohru si připsala s Kyselovicemi na hřišti v Záříčí. Jen opravdu stěží to ze strany Admiry mohlo být lepší. Obrovská zásluha patří hráči Martinu Simerskému, který na podzim nastřílel 21 branek.

O podzimu Admiry se dá zkrátka mluvit jen v superlativech. Tým byl skutečně citlivě sestaven a další ročník pod hlavičkou Stanislava Dorazína se může zapsat do klubové kroniky zlatým písmem. Admira pracovala jako tým, což bylo podpořeno několika opravdu skvělými individuálními výkony v průběhu celého podzimu. Na fotbal Admiry se jednoduše dívalo až na malé výjimky potvrzující pravidlo parádně.

Šest otázek pro trenéra Stanislava Dorazína

Opory týmu?

Je to určitě středová osa. Vzadu Miroslav Nedbal ve středu pole a v útoku František Spáčil, Petr Janda, Slavomír Štoll i samozřejmě Martin Simerský.

Nejlepší letní posila?

Přišel k nám pouze Tomáš Dorazín na hostování z Pravčic, který se zatím do základní sestavy neprosadil.

Co se povedlo?

Hlavně to co jsem avizoval již před začátkem sezony. Že chceme hrát fotbal, ve kterém bude padat celkem dost gólů. To je atraktivní pro diváky. Podařilo se nám být také na čele tabulky. Mluví za nás výsledky a skore 51:15 je opravdu obdivuhodné.

Co se nepovedlo?

Nemůžu říct, že by se něco nepovedlo. I ten prohraný zápas s Kyselovicemi byl pro nás poučný. Z těchto zápasů se musíme poučit, aby se příště neopakovaly, protože podobné hřiště nás čeká ve Skašticích.

Překvapilo vás, že máte po podzimu na čele náskok jen tří bodů?

Máme smůlu v tom, že se nás pokaždé někdo drží. Letos to jsou Skaštice. Dobře hrály v průběhu také Němčice a Žeranovice. Hrajeme pod tlakem naplno bodovat a někteří hráči na to nejsou zvyklí. V takové situaci jsou důležité opory týmu, které zvládnou tlak a vezmou na sebe v rozhodujících chvílích zodpovědnost.

Každý od vás očekává jen vítězství v okresním přeboru…

Nebudu tvrdit, že to tak není. Jsme v polovině cesty. Na jaře se na nás určitě budou soupeři připravovat daleko víc. Budou hrát opatrněji a víc zezadu. Neočekávám takové hladké výsledky jako na podzim, ale pokud chceme postoupit, tak musíme většinu soupeřů porazit.

Bilance: 13 10 2 1 51:15 32

Doma: 6 5 1 0 27:7 16

Venku: 7 5 1 1 24:8 16

Průměrná návštěvnost doma: 120 (8.)

Hráči: Martin Simerský 13 utkání/21 branek, František Spáčil 13/4, Miroslav Nedbal 13/0, Slavomír Štoll 12/11, Jan Horáček 12/4, Pavel Nedbal 12/1, Petr Janda 11/3, Martin Jurášek 11/2, Richard Vyvlečka 11/1, Radim Simerský 11/0, Marek Kytlica 10/0, Radek Zygar 8/0, Rostislav Burda 7/1, Tomáš Dorazín 7/1, Jakub Šenkyřík 7/0, Viktor Dobeš 5/1, Ondřej Nebuchla 5/0, Ctibor Polák 5/0, Radim Goiš 4/1.

Trenér: Stanislav Dorazín.