SPARTAK HULÍN – HLUČÍN 2:2 (1:0) – 5:4 na pen.

Na hřišti nebyl vidět rozdíl jedné soutěže. Hulín se svého soupeře nezalekl a po většinu času měl zápas ve své režii. Skore otevřel už v 7. minutě po rohu Číhal. Hosté zahrozili v první půli jen jednou. Střelu Zahálky vytáhl Janalík na roh. Ve 34. minutě skončila Číhalova střela na tyči.

Ani po přestávce se obraz hry nezměnil. Hrálo se převážně ve středu hřiště. V 78. minutě přidal druhou branku domácích Otruba a zdálo se, že postup domácím už nemůže nic vzít. Pět minut před koncem se však výstavně trefil do šibenice hostující Mareš a stejný hráč o dvě minuty později proměnil penaltu za hru rukou.

Na řadu tak přišly penalty. V nich byly oba týmy úspěšné až do páté sérii. Janalík vyrazil střelu Bogdaně a Ševela poslal Hulín neomylně do třetího kola.

„Hlučín mě svým výkonem zklamal. Dal jsem šanci hráčům širšího kádru. Když jsme vedli 2:0, tak už jsme se všichni viděli v dalším kole. Hosty nakopl neuvěřitelný gól a nakonec ještě srovnali. Nakonec se k nám přiklonilo štěstí,“ řekl domácí trenér Josef Pospíšil.

Hulín: Janalík – Barcuch, Hloch, Číhal (74. Crla), Václavíček, Sedlář (67. Mršťák), Laciga, Kadlec, Dunda, Zlámal (59. Otruba), Ševela. Trenér Josef Pospíšil.