SP. HULÍN – OSTRAVA B 2:2 (2:0)

Hulín, který v předchozích šesti domácích zápasech ani jednou neprohrál, začal výborně. V 11. minutě otevřel skore Laciga a o dvacet minut později přidal druhý gól domácích Barcuch.

„Utkání mělo podobný vývoj jako s juniorkou Brna. Hosté byli rychlí a agresivní, ale dokázali jsme se na soupeře dobře připravit a podařilo se nám vstřelit dvě branky,“ pochvaloval si hulínský trenér Josef Pospíšil.

O nadějné vedení přišel Hulín brzy po přestávce. Už v 54. minutě snížil na 2:1 Juřena.

„Stala se hrozná věc, když brankář Dubec vyrobil ohromnou hrubku a hráč Baníku šel sám na branku. Byla to individuální chyba, která postavila hosty na nohy,“ řekl zklamaný Pospíšil.

Vyrovnání přinesla 60. minuta, kdy se z dálky trefil Limanovský.

„Paradoxně si myslím, že jsme ve druhém poločase hráli lépe než v prvním. Měli jsme i šance, ale rozhodl první inkasovaný gól. Chtěli jsme tři body, ale třetí gól už jsme nedali. Střelu Otruby zastavila tyč, proto máme jenom bod,“ dodal hulínský trenér.

Branky: 11. Laciga, 31. Barcuch – 54. Juřena, 60. Limanovský. ŽK: Ševela, Zlámal, Václavíček. Rozhodčí: Drozdy – Fojt, Podaný. Diváci: 120.

Hulín: Dubec – Barcuch, Dostál, Zlámal, Václavíček – Mršťák (82. Kadlec), Laciga, Dvořáček, Pospíšil (74. Pacl), Ševela, Otruba (62. Rokos). Trenér: J. Pospíšil.