OPAVA – SPARTAK HULÍN 1:0 (1:0)

První poločas žádný velký fotbal nenabídl. Oba týmy nebyly schopny nic kloudného vymyslet a dostat se před soupeřovu bránu šlo považovat za sváteční úkaz.

Jediným světlým výstřelkem byla 11. minuta. Petr Cigánek se dostal na půlce k míči, pořádný kus si ho potáhl a zhruba z dvaceti metrů vystřelil a brankář Štěpán se ohlédl je za sebe – 1:0.

Ve druhém poločase se nejdříve bombou mimo Novákovu svatyni prezentoval Laciga. Opavská odpověď přišla z hlavy Klesnila, jenomže i on měl špatně seřízena mířidla. Diváci ale rozhodně z předvedené hry svého týmu nadšeni být nemohli a z tribun se občas začal ozývat pískot.

V samotném závěru Spartak dokonce vyrovnal, ovšem gól nebyl pro faul na brankáře Nováka uznán. „Nemáme dobrou sérii, nehrajeme špatně, ale nesbíráme body,“ řekl trenér Hulína Josef Pospíšil. „Máme i smůlu, což bylo vidět i dnes, kdy jsme dostali gól po nepovedené střele. Opavě jsme byli téměř po celé utkání vyrovnaným soupeřem a prakticky jsme ji nepustili do žádné vyložené šance,“ dodal Pospíšil.

Hulín: Štěpán – Barcuch, Dvorník, Číhal (77. Pospíšil), Hloch – Mršťák, Laciga, Dvořáček, Ševela, Pacl – Otruba. Trenér: J. Pospíšil.