Hosté začali dobře a hned v desáté minutě dali gól. Prudký centr Lacigy si domácí obránce srazil do vlastní branky. Po dalších deseti minutách po závaru před brankou Hranic vyrazil domácí gólman reflexivně hlavičku Číhala.

„Chtěli jsme bodovat i v Hranicích a v prvním poločase jsme byli lepším mužstvem. Hra byla pod naší kontrolou,“ řekl hulínský trenér Josef Pospíšil.

V dalším průběhu se hra vyrovnala. Domácí si vytvořili optický tlak, ale do šancí se nedostali.

Také druhý poločas začaly lépe Hranice. Hulín však dlouho tlaku domácích odolával. Až dvacet minut před koncem skončila střela Modelského za zády Janalíka. Hulín dal ještě jednu branku Volkem, ale rozhodčí ji pro faul na brankáře neuznal. Nervózní a tvrdé utkání tak nakonec skončilo dělbou bodů.

„Gól, který jsme inkasovali, se dal chytat, ale bohužel se tak nestalo. Za stavu 1:1 nám rozhodčí neuznal regulérní gól a potom rozdával jednu kartu za druhou. Úroveň hry šla rapidně dolů,“ dodal Pospíšil.

HRANICE – SPARTAK HULÍN 1:1 (0:1)

Hulín: Janalík – Barcuch, Zlámal, Číhal, Václavíček, Mršťák, Laciga, Kadlec, Kutňák (70. Volek), Trnčík, Sedlář (85. Cetkovský). Trenér Josef Pospíšil.