ŽĎÁR N. S. – SPARTAK HULÍN 1:1 (1:1)

První poločas se hrál v režii hostujícího týmu. Už v 5. minutě mohl vstřelit svou devátou branku v této sezoně Paciorek, ale jeho gólovou střelu zblokovali domácí obránci. Ve 22. minutě prodloužil Paciorek míč na Mršťáka, ten obešel brankáře a vstřelil úvodní branku utkání.

Vedení však přineslo nečekaně nervozitu na kopačky hulínských hráčů a domácí toho využili. Už po šesti minutách vystřelil Bratršovský a Ditrich jeho střelu nešťastně tečoval za Kupkova záda.

Po přestávce měli domácí největší šanci po rohu, ale Kupka už podruhé neinkasoval. Když Ševela, Mršťák a v závěru ani Dvořáček své příležitosti nezužitkovali, rozešli se soupeři smírně.

„Bod je pro nás ztrátou. V prvním poločase jsme hráli velmi dobře, i když jsme nastoupili jen s jedním útočníkem. Škoda inkasované vlastní branky. Po zranění Paciorka jsme dohrávali bez klasického útočníka, přesto jsme se ještě dostali do šancí. Hráčům nemohu upřít snahu, ale k úplné spokojenosti mně chyběl ještě jeden gól,“ přiznal hulínský kouč Petr Zapletal.

Branky: 28. Bratršovský – 22. Mršťák.

Hulín: Kupka – Dunda, Číhal, Ditrich, Václavíček, Mršťák, Stržínek (85. Koutný), Ševela, Dvořáček, Laciga, Paciorek (60. Kadlec). Trenér Petr Zapletal.