Jeho svěřenci naopak potvrdili výtečnou formu a ovládli už šesté ze sedmi odvetných utkání. Bojovat ale o něj museli až do konce. Rozhodnutí přinesla branka Ondřejky z 84. minuty, za dvě minuty pak výhru jistil Postava. „V zápase jsme více drželi balon, ale málem se nám vymstilo, že jsme si z jedné příležitosti nechali hloupě vyrovnat. Mladí kluci soupeře dokud měli naději na úspěch, tak se snažili a hráli sympaticky. Nakonec byla ale klíčová naše zkušenost," uvedl Lehkoživ.

Jeho protějšek Bronislav Červenka viděl utkání stejně. „V okleštěné sestavě jsme byli horším týmem. Kluci už toho měli plné zuby a od začátku měli pomalejší nohy. Soupeře, který držel míč, jsme špatně dostupovali. Byl to pro nás těžký zápas, ale také dobrá škola. Po vyrovnání jsme Hulínu cestu za výhrou ztížili, avšak nakonec zaslouženě zvítězil. Nicméně kluci zápas odehráli na krev," poznamenal 40letý kouč. (jš)

HULÍN – ZLÍN B 3:1 (1:0)

Branky: 36. Barcuch, 84. Ondřejka, 86. Postava – 56. Malenovský. Rozhodčí: Mojžíš – Vrťo, Šištík. Hulín: Vogl – Barcuch, Kostka, Ondřejka, Laciga (71. Pospíšil), Dvořáček, Šrom (63. Krhut), Steiner, Postava, Matoušek, Zlámal. Trenér: J. Lehkoživ. Zlín B: Dostál – Pavlíček (34. Petřík), Michálek, Hlobil, Blanař, Chwaszcz, Hradil (46. Košák), Malenovský, Masař (88. Jakubík), Bačo, Vašulka. Trenér: B. Červenka.