Domácí se dostávali do utkání pomalu a v úvodní dvacetiminutovce přenechali iniciativu hostům. Při největší šanci Uničova, kterou měl Jeřábek i při následné dorážce Kyselého podržel svůj tým brankář Vogl. Ve 22. minutě využil Hulín rohového kopu, když si na centr Lacigy naskočil Ruman a vstřelil hlavou svou premiérovou branku v dresu Spartaku. Od tohoto okamžiku převzali režii zápasu domácí a o pět minut později brankář Dragon jen s námahou vytlačil střelu Lacigy.

Po přestávce měli domácí převahu a už po pěti minutách přidal druhý gól Dvořáček. Hosté se k nebezpečnému zakončení nedostali. Naopak Hulín mohl své vedení zvýraznit, ale ani největší šance Ševely gólem neskončila.

„Jsem samozřejmě spokojený s vítězstvím. Tabulka je vyrovnaná a my jsme tři body potřebovali. Kluci dnes chtěli vyhrát a na jejich hře to bylo znát Ve druhém poločase jsme hosty do žádné šance nepustili, naopak my jsme mohli dát víc branek,“ zhodnotil utkání domácí trenér Josef Pospíšil.

SPARTAK HULÍN – UNIČOV 2:0 (1:0)

Branky: 22. Ruman,50. Dvo­řáček. ŽK: Ulma, Krč (oba Uničov). Rozhodčí: Tomanec – Ogrodník, Žádník. Diváci: 100.

Hulín: Vogl – Barcuch, Zlámal, Ruman, Pacl – Mršťák (87. Němec), Laciga, Kadlec, Dvořáček – Ševela (78. Pospíšil), Otruba. Trenér: J. Pospíšil.