BŘECLAV – SPARTAK HULÍN 4:1 (2:1)

Břeclav se dostala do vedení ve 22. minutě, když zaváhal v pokutovém území Číhal a Bielčík se trefil po centru přesně. Za šest minut srovnal Crla, jenže v poslední minutě první půle inkasoval Spartak podruhé. Po centru se trefil Václavíček do vlastní sítě.

„Domácím jsme nabídli několik gólových šancí a ti je bezezbytku využili. Druhá inkasovaná branka asi byla zlomová, i když jsme se snažili ve druhé půli srovnat. Hra se nám však vůbec nedařila,“ přiznal hulínský trenér Josef Pospíšil.

Domácí přidali v 62. minutě Dvořákem třetí gól a nepovedený výkon hostů vyvrcholil v 74. minutě, když gólman Štěpán minul míč a Bilečík upravil na konečných 4:1.

„Zápas se nám absolutně nepovedl. Abychom mohli pomýšlet na body, musíme hrát víc jak na sto procent. Dnes to však nebylo ani na sto. Náš výkon nebyl zdaleka podle mých představ,“ dodal Pospíšil.

Hulín: Štěpán – Barcuch, Zlámal, Číhal, Václavíček, Mršťák (70. Dunda), Ševela (80. Sedlář), Laciga, Kadlec, Crla (89. Němec), Otruba. Trenér: Josef Pospíšil.