ORLOVÁ – SPARTAK HULÍN 1:4 (1:1)

Zápas, který se hrál na těžkém a hodně podmáčeném terénu, vyšel hostům téměř na jedničku. Výbornou známku zkazila jen chyba Číhala v 11. minutě, po které se domácí dostali do vedení. S přibývajícími minutami se však mnohem mladší hráči Hulína začali na mokrém trávníku pohybovat mnohem lépe, než vysocí hráči Orlové. Vyrovnání přišlo ve 32. minutě, kdy se trefil hlavou po rohu Václavíček.

„V přestávce jsem musel zvýšit hlas, protože v každém utkání uděláme hrubou chybu, po které soupeř skóruje,“ přiznal se trenér Hulína Josef Pospíšil.

Ve druhém poločase byli hosté už výrazně lepším týmem. Deset minut po přestávce přidal Václavíček opět hlavou po rohu druhý gól hostů a hned po třech minutách se trefil hlavou i Číhal.

V 83. minutě zkompletoval svůj hattrick Václavíček. Bylo to znovu po rohu, ale tentokrát nohou.

„Před utkáním jsem hráče upozorňoval na vysoké hráče Orlové, kteří jsou nebezpeční ve hře hlavou. Paradoxně jsme však tři góly hlavou dali my. Ve druhém poločase jsme domácí zatlačili a přidali tři branky,“ pochvaloval si Pospíšil.

Hulín: Štěpán – Barcuch, Cetkovský, Číhal, Václavíček, Mršťák, Laciga, Kutňák, Sedlář, Zlámal (68. Kadlec), Darebníček. Trenér Josef Pospíšil.