Vítězství Spartaku zařídil bývalý hráč Brna a Feyenoordu Rotterdam Jaromír Paciorek. Duel rozhodl pět minut po změně stran, kdy po rohu Dvořáčka skóroval hlavou, a připsal si již třináctý podzimní zásah do černého.

„Jsme rádi za tři body, i když v naší hře byly mezery. Někteří kluci mají stále zdravotní problémy. Líšeň byla kvalitním protivníkem. Na šance to bylo 5:3, takže naše těsná výhra je zasloužená,“ shrnul hulínský kouč Petr Zapletal.

Fotbalisté Viktorie opět potvrdili, že venku se jim hraje lépe než doma. Zatímco před svými diváky získali sedm bodů, na hřištích soupeřů o dva více. „Soupeři k nám jezdí bránit a do plných se nám hraje špatně,“ vyložil otrokovický trenér Jaroslav Matějíček.

Naopak venku se jeho svěřenci snaží o aktivní fotbal, který jim přinesl v Hrušovanech třetí podzimní tříbodový import. Výraznou měrou se pod něj podepsal pravý záložník Krhut, jenž v první půlce dvěma góly stanovil poločasový stav. A když si domácí v době svého vrcholícího tlaku vstřelili po rychlém otrokovickém brejku vlastní branku, bylo o vítězi rozhodnuto. Výsledek z pohledu Viktorie ještě přikrášlili Gerych se střídajícím Zezulou. Hrušovany korigovaly až v závěru.

jak nastoupili

Hulín: Kupka - Dunda, Zlámal, Máčala, Odstrčilík - Mršťák, Stržínek, Dvořáček, Kříž (65. Bejtkovský) - Paciorek, Huťka. Trenér: Petr Zapletal.
V. Otrokovice: Křížek - Gerych, Kraváček, Mikulčík, Ondráš - Krhut, Světlík, Sopůšek, Pospíšil - Jordánek, Kučera (60. Zezula). Trenér: Jaroslav Matějíček.