Domácím citelně chyběl zraněný Paciorek. Naopak se do sestavy vrátili Zlámal s Třasoněm, kteří také vytvořili útočné duo.

V úvodu byla větší aktivita na straně hostujících hráčů a brankář Kupka se rozhodně nenudil. Až ve 27. minutě si první šanci připravili domácí. Mršťák postupoval sám na brankáře, ale akci zakončil střelou nad branku.

Gólová radost tak přišla ve 40. minutě na druhé straně. Po trestném kopu se míč odrazil před pokutové území, kde ho nechytatelně napálil Hanus. Také po přestávce se domácí snažili hrát aktivně, ale jejich akce ztroskotávaly na obraně Vyškova. Hosté hrozili brejky a především dva v 63. minutě mohly skončit brankami. Domácí podržel výborný Kupka. Vyrovnání se Spartak dočkal v 76. minutě. V pokutovém území byl faulován Ševela a penaltu proměnil Dvořáček.

„S výsledkem nejsem spokojen. Bylo to pro nás hodně důležité utkání, které jsme nezvládli. Měli jsme problém v útočné fázi a nebylo to jen o útočnících. Vázla nám kombinace,“ přiznal trenér Hulína Petr Zapletal.

SPARTAK HULÍN – VYŠKOV 1:1 (0:1)

Branky: 76. Dvořáček (pen.) – 40. Hanus.

Hulín: Kupka – Dunda, Ditrich, Stržínek (72. Kadlec), Václavíček, Mršťák, Dvořáček, Laciga, Koutný (46. Ševela), Třasoň, Zlámal (46. Volek). Trenér Petr Zapletal.