SPARTAK HULÍN – SFC OPAVA 0:1 (0:0)

První poločas nabídl především urputný boj ve středu pole. Domácí bezchybně bránili a favorizovaní fotbalisté Opavy nedokázali najít účinnou zbraň. Skore se mohlo měnit jen ve 34. minutě, ale trestný kop Žmolíka zastavilo břevno hulínské branky. Jinak byla první půle hodně vyrovnaná.

„Odehráli jsme proti Opavě kvalitní první půli. S naším výkonem jsem musel být spokojený. Určitě jsme se soupeřem dokázali držet krok. Dařila se nám kombinace,“ poznamenal trenér Josef Pospíšil.

Po přestávce hosté přidali na rychlosti a hulínští hráči se dostávali před soupeřovu branku jen ojediněle. Nebezpečné střele Lacigy chyběl metr. Na druhé straně hlavičkoval Chmelíček jen do náruče připraveného Štěpána. Obrovskou šanci měl v 69. minutě hostující Klesnil, ale jeho hlavičku zkrotil zázračně na brankové čáře gólman Hulína. Spartak přišel o bod v 74. minutě. Na přesnou hlavičku Chmelíčka už neměl Štěpán nárok.

„Těsná porážka mě mrzí, i když si Opava za svůj tlak výhru zasloužila. Při troše štěstí jsme mohli ten bod získat. Ve druhém poločase přišel na hřiště Klesnil a hosté získali výraznou výškovou převahu. Zbytečně jsme ztratili míč a z brejku jsme inkasovali,“ dodal hulínský trenér.

Hulín: Štěpán – Barcuch, Zlámal, Číhal, Václavíček, Mršťák, Kadlec, Laciga, Crla, Ševela, Otruba. Trenér: J. Pospíšil.