VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hráčky DFK Holešov mají o čtyři výhry víc než loni

Holešov - Bilance letošního ročníku II. Moravskoslezské ligy žen skupiny A je pro členky Dívčího fotbalového klubu Holešov mnohem radostnější než toho loňského. Před rokem skončil tým DFK na předposledním místě tabulky s pěti body za jedno vítězství a dvě remízy z deseti celků, kdežto letos získala děvčata šestnáct bodů za pět výher a jednu remízu.

12.12.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DEnÍK/archiv

Cílem trenérky bylo umístění do 8. místa a snaha hrát vyrovnané zápasy se všemi celky tabulky, což se až na jedinou výjimku podařilo. Herní projev týmu se výrazně změnil a Holešov dokázal bodovat také s týmy z horní části tabulky.

Po vydařené letní přípravě včetně turnajů v Dánsku a v Holešově zúročila děvčata tréninkovou dřinu ve zlepšených výsledcích. Na podzim společně trénovalo 21 fotbalistek a do hry se jich aktivně zapojilo 20, z toho čtyři děvčata stále hrají v žákovském týmu. Opory tohoto celku Stolářová a Motalová hrály v základní ženské sestavě a společně s Dobroslávkovou zkušenosti z této soutěže zúročily ve svém suverénním herním výkonu v žákovské soutěži.

Několik hráček ukončilo činnost, ale objevily se nové nadějné fotbalistky – Vajďáková, Vybíralová a Hošková, které okusily na podzim atmosféru pro ně nové soutěže, a jsou příslibem do budoucna. Kostru týmu tvořily hráčky vloni se trápícího týmu. Letos vynikající stoperka Jablunková, neúnavná bojovnice Pechová, skvěle technicky vybavená Kršňáková, talentovaná středopolařka Jurčová a nejlepší útočnice Háblová. Tato děvčata v družstvu herně dominovala, svými výkony výrazně ovlivňovala dění na hřišti a dokázala k výborným výkonům strhnout své další spoluhráčky.

Po vydařené letní přípravě včetně turnajů v Dánsku a v Holešově přišlo zlepšení

Oproti loňsku se Holešov prezentoval snahou o ofenzivní fotbal s kombinačními prvky a většinu utkání sehrál v sestavě se stoperkou, čtyřmi záložnicemi a dvěma útočnicemi. Negativní skóre 21:26 padá na vrub jednak střídání na postu brankářky a individuálních chyb obrany, jednak velmi malé produktivity útočné řady, která nedokázala efektivně zakončovat, a zúročit tak herní převahu celého týmu. Výrazný posun ve hře prokázala záložní řada, která dobře spolupracovala s obranou a často rozhodovala zápasy i gólově.

Děvčata se celkově také zlepšila v poziční hře a byla patrná snaha celého týmu o kombinaci a herní tvořivost. Po kondiční stránce nastal výrazný posun vpřed, neopakovala se loňská situace, kde některé hráčky dohrávaly zápasy na pokraji sil. Vynikající je vnitřní disciplína týmu, bojovnost a snaha zvítězit byly vidět na straně Holešova stále častěji.

Tréninková a zápasová morálka týmu je vzorná, účast v přípravě byla až na výjimky téměř stoprocentní. Velmi dobrou vizitkou týmu je rovněž nulová bilance zranění, což je mimo jiné důsledek zlepšené kondice a odolnosti hráček. Nedostatky jsou neustále ve zpracování míče, využití standardních situací a především v koncovce DFK.

Tým sehrál dva halové turnaje v Hodoníně a v Přerově a získal dvě druhá místa – své zatím nejlepší výsledky v novodobé historii. Sezona bude zakončena 22. prosince hodnocením a společným posezením a Vánočním turnajem DFK Holešov, který se koná 29. prosince, a v němž se pravidelně střetávají rodinné týmy hráček. Rok 2008 zahájí dívky turnajem v Bystřici p. H., příprava vyvrcholí čtyřdenním zimním soustředěním v Rajnochovicích.

12.12.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 16 000 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Pracoviště - stavby ve Zlínském kraji, - vzdělání není rozhodující, praxe v zednickém oboru 2 roky, ŘP B výhodou, - nástup možný ihned, pracovní doba převážně Po-Pá, práce i přes zimu zajištěna, uvedená mzda je nástupní - po zapracování navýšení mzdy, - kontakt telefonicky Po-Pá nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: er-fas.km@seznam.cz. Pracoviště: Rudolf marušinec - er-fas - kroměřížsko, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Marušinec, +420 725 979 581.

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Mzdový účetní 16 760 Kč

Mzdoví účetní mzdová/ý účetní. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16760 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Kroměříž (Ředitelství sociálních služeb města Kroměříže), - SŠ vzdělání ekonomického směru, prokazatelná praxe samostatné mzdové účetní velké organizace podmínkou, dobrá znalost práce na PC, znalost mzdového systému FLUX výhodou, dobrá znalost mzdové problematiky a související legislativy, pečlivost, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení, schopnost pracovat ve stresu, spolehlivost, flexibilita, loajalita, ochota k dalšímu sebevzdělávání , - uchazeč předloží esej o představě k vykonávané pozici mzdové účetní - max. na 2 strany, formát A4. , - 9. platová třída, Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha č. 1, zápočet roků podle započitatelné praxe, 5 týdnů dovolené , - Písemné přihlášky, včetně případného souhlasu se zpracováním osobních údajů na dobu 1 roku od data odeslání těchto materiálů k účasti ve výběrovém řízení na pracovní pozici, doplněné: životopisem s přehledem dosavadní praxe a odborných znalostí a dovedností, originálem výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce (stačí doložit při vlastním výběrovém řízení), ověřenou kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, motivačním dopisem, esejí o představě vykonávané pozice mzdové účetní , - Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti: jméno, příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo telefonu, datum a podpis, - Žádost bude v tištěné podobě doručena v označené obálce "Výběrové řízení - mzdová účetní" nejpozději do 23. srpna 2018 do 12:00 hod. Na později doručené žádosti nebude brán zřetel. , - Adresa pro doručování: Sociální služby města Kroměříže, p. o., Riegrovo nám. 159, vedoucí personálního a mzdového oddělení Eva Kupčíková, 767 24 Kroměříž. Pracoviště: Sociální služby města kroměříže, příspěvková organizace, Riegrovo náměstí, č.p. 159, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Eva Kupčíková, +420 573 500 766,724 248 972.

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Účetní 12 000 Kč

Odborní účetní všeobecní účetní. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12000 kč, mzda max. 14500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Morkovice, - Náplň práce: vedení podvojného účetnictví, účtování v knihách podrozvahových a vnitropodnikových účtů, řešení účtování složitých účetních případů v informačním systému, stanovování směrné účtové osnovy, uspořádání, označování a obsahové vymezení položek účetní závěrky a konsolidované účetní závěrky (bude-li dle účetních předpisů povinnost ji sestavit), sestava měsíční účetní závěrky, sestava účetní závěrky za účetní období v souladu s účetními předpisy (rozvaha, výkaz zisků a ztrát, příloha k účetní závěrce, cash flow, přehled o změnách vlastního kapitálu), zpracovávání interních účetních předpisů účetní jednotky v souladu s obecně závaznými právními předpisy, provádění kontroly účetního systému, tj. především kontrolu dodržování nařízení a norem platných uvnitř účetní jednotky, dodržování platné legislativy, kontrola vedení účetnictví v souladu s obecně závaznými právními předpisy, s důrazem na jeho úplnost, průkaznost a správnost, vyplňuování formuláře a hlášení pro státní orgány (záznamní povinnost, oznamovací povinnost, daňové formuláře), spolupráce s orgány státní správy a ostatními institucemi při provádění účetních a daňových kontrol, postupů a šetření, spolupráce s externím auditorem, zpracovávání výstupů z účetnictví pro potřeby managementu účetní jednotky, metodické řízení inventarizace majetku, spolupráce s ostatními útvary, - Požadujeme: ŠS vzdělání, využívání prostředků výpočetní techniky (operační systém, word, excel, internet, elektronická pošta), znalost práce s účetními programy, znalost zákona o účetnictví a souvisejících předpisů, znalost zákona o daních z příjmů, znalost zákona o DPH, orientace v ostatních daňových zákonech, pečlivost a preciznost, samostatnost, schopnost dodržovat termíny a uzávěrky, schopnost spolupracovat s ostatními zaměstnanci, vhodné pro absolventy i pro OZP, proacovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, - Benefity: Týden dovolené nad ZP, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání, - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), .), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: remesova@hanhart.cz. Pracoviště: Hanhart morkovice s.r.o., Nádražní, č.p. 453, 768 33 Morkovice-Slížany. Informace: Ivana Remešová, +420 602 546 099.

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 17 000 Kč

Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin zahradník/ce. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Kroměříž - údržba zeleně ve městě Kroměříž, - zahradník na keře, práce s motorovou pilou a plotostřihem, - vyučení, řidičský průkaz sk. B, praxe nejlépe 3 roky, - doba určitá s možností prodloužení, benefity: stravenky, - kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 14:30 hod.) příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vlasakova@biopas.cz. Pracoviště: Biopas, spol. s r.o., Kaplanova, č.p. 2959, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Věra Vlasáková, +420 573 502 782.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Barborka bude mít osm nových lůžek pro těžce postižené

Usmrcené oči Berouskových tygrů a širý, černý lán: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 18. července 2018.

Jak jsme žili: Zlobice - Bojanovice

První zmínka o obci Zlobice pochází už z roku 1078. Tento rok tak slaví výročí 940 let. Nejstarší osídlení bylo na levé straně potoka. Od potoka směrem na Popovice bylo vybudováno dvacet jedna usedlostí.

Kradli ve Vrběticích zbraně, hrozí jim vysoké tresty

Policie ukončila vyšetřování případu krádeží poškozených zbraní z areálu muničních skladů ve Vlachovicích – Vrběticích a případ předala na Okresní státní zastupitelství ve Zlíně s návrhem na podání obžaloby.

Dům psího utrpení a dvoujazyčná likvidace gigantického burgeru: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 17. července 2018.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT