V dalším utkání bude Holešov hrát v neděli na domácím hřišti proti Kotvrdovicím. Zápas na stadionu Na Střelnici začíná ve 14.30 hodin. Holešovské holky se ve Vlkoši musely smířit s porážkou 2:3. Úvod utkání se přitom hostům povedl.

V 18. minutě je poslala do vedení Šilhárová. Ve třicáté minutě ovšem Novosadová vyrovnala na 1:1. O osudu střetnutí se tak rozhodlo na přelomu obou poločasů. Čtyři minuty před přestávkou po vydařené křídelní akci upravila stav na 2:1 Svatošová.

V 50. minutě ale srovnala skóre na 2:2 Kuchařová. O tři minuty později se však o vítěznou branku Vlkoše postarala Koplíková.

,,Na našem výkonu se projevila absence trojice nemocných záložnic Kocurkové, Šustové a Homolové. Družstvo navíc kvůli marodce celý týden netrénovalo. Náhradnice se sice snažily, ale první porážku v letošním ročníku divize jsme neodvrátili," konstatoval po zápase jeden z holešovských trenérů Slavomír Bednář starší.

Jeho kolektiv si přesto z Vlkoše mohl odvést alespoň bod.

,,Třetí branku jsme dostali po hrubém nedorozumění celé naší obrany. Osud nám nepřál ani v závěrečné fázi střetnutí. Nejprve rozhodčí odpustil domácím penaltu a deset minut před koncem musela opustit po ostrém faulu hřiště Šilhárová," upozornil Bednář.

Kouč Hanaček však uznal, že jihomoravanky podaly dobrý výkon. ,,Celek Vlkoše byl tvrdší a rychlejší. Domácí hráčky měly také větší hlad po vítězství," pronesl po zápase Slavomír Bednář.

VLKOŠ – HOLEŠOVSKÉ HOLKY 3:2 (2:1)

Branky Holešovských holek: Šilhárová, Kuchařová.
Sestava: Dědičová – Petra Ševčíková, Tiefenbachová, Nela Ševčíková, Randuchová, Rozsypalová, Rýdlová, Kuchařová, Petříková, Krčmářová, Šilhárová. Střídaly: Dvorníková, Jurčíková, Škrabalová.