VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – HOLEŠOVSKÉ HOLKY 3:1 (0:0)

V zápase hraném v Rajnochovicích se oba týmy nemohly dlouho prosadit v koncovce. Zejména v prvním poločase byly obě obrany pozorné a oba celky se mohly spolehnou i na svoje brankářky.

Po změně stran už byl k vidění otevřenější fotbal. První se z gólu radovali hosté, když se ve čtyřiapadesáté minutě trefila do valašskomeziříčské sítě Kocurková. Domácím trvalo až do 76. minuty, než srovnala skóre na 1:1 Chlápková. Valašské Meziříčí potom o svém vítězství rozhodlo v posledních deseti minutách střetnutí. V 80. minutě upravila stav na 2:1 Skramuská a o dvě minuty později uzavřela gólový účet zápasu brankou na 3:1 Vlčková.

,,Valašky získaly zasloužené tři body. Domácí družstvo nás předčilo v důrazu, nasazení i touze po úspěchu. V našich barvách se ve druhé půli navíc nedařilo gólmance Dědičové," uznal porážku hlavní holečovský kouč Slavomír Bednář.

Branka Holešovských holek: Kocurková.

Holešovské holky: Dědičová – Voždová, Tiefenbachová, Šilhárová, Petra Ševčíková, Mozgová, Holcová, Kuchařová, Nela Ševčíková, Mrázková, Kocurková. Střídaly: Škrabalová, Hudcová.
(hot)