Holešovské holky rozstřílely Šardice 20:0. Kdyby osmý celek tabulky tušil co ho čeká, zřejmě by na Hanou ani nepřicestoval. Domácí kolektiv Jihomoravanky nešetřil. Už ve čtvrté minutě otevřela gólový účet střetnutí Šilhárová a v 9. minutě to bylo po ráně Rýdlové 2:0.

Nekompromisní pro hostující tým byl úsek mezi třináctou a jednadvacátou minutou, kdy Holešov přidal dalších pět gólů. Vedení 7:0 však družstvu z Kroměřížska nestačilo a domácí do konce prvního poločasu vstřelili ještě šest branek. A ani ve druhé půli se holešovský brankostroj nezastavil.

,,Hosté do zápasu nastoupili pouze s devíti hráčkami," upozornil jeden z koučů vítězného celku Slavomír Bednář mladší. Ten tvrdí, že jeho tým mohl duel ovládnout ještě vyšším rozdílem.

,,Podali jsme pouze průměrný výkon. Nicméně družstvo dokázalo zužitkovat naivní chyby soupeřek. Konečný výsledek je také klubovým rekordem v počtu nastřílených branek v jednou utkání," prozradil Bednář mladší.

HOLEŠOVSKÉ HOLKY – ŠARDICE 20:0 (13:0)

Branky: Šilhárová 7, Krčmářová 5, Homolová 2, Rozsypalová 2, Kuchařová, Rýdlová, Petra Ševčíková, Nela Ševčíková.
Sestava: Dědičová – Petra Ševčíková, Nela Ševčíková, Randuchová, Rýdlová, Jurčíková, Kocurková, Kuchařová, Homolová, Rozsypalová, Šilhárová. Střídaly: Krčmářová, Petříková, Škrabalová.