V Prostějově Holešovské holky vyhrály 12:0. Debakl pro svůj tým načala už ve druhé minutě domácí brankářka Langerová, která si dala vlatní gól.

Ve velkém horku s chutí hrající hosté v 18. minutě vedli 3:0 a o dalších jedenáct minut později to bylo už 0:8. Poté favorit polevil v nasazení a do konce střetnutí vstřelil už jenom čtyři branky. V hostujícím dresu řádila především nová posila z Valašského Meziříčí Jaroslava Krčmářová, jež do prostějovské sítě vstřelila čtyři góly.

,,Zejména v prvním poločase jsme se soupeřem, který se soustředil pouze na odkopávání balónů, plnili roli favorita a pestrou kombinační hrou jsme si vytvářeli brejkové šance. Po přestávce naše aktivita výrazně opadla. Úroveň zápasu spadla do podprůměru a protože družstvo už nehrálo disciplinovaně, dalšího očekávaného výraznějšího přídělu do brány Prostějova jsme se už nedočkali," konstatoval po jednoznačné partii jeden z trenérů celku Holešovských holek Slavomír Bednář starší.

PROSTĚJOV – HOLEŠOVSKÉ HOLKY 0:12 (0:8)

Branky: Krčmářová 4, Šilhárová 3, Kuchařová 2, Homolová, Kocurková, vlastní.
Sestava: Heglasová – Petra Ševčíková, Tiefenbachová, Nela Ševčíková, Randuchová, Šustová, Kocurková, Rýdlová, Krčmářová, Kuchařová, Šilhárová. Střídaly: Homolová, Petříková, Škrabalová, Rozsypalová.