AFC VEŘOVICE – DFK HOLEŠOV 0:3 (0:2)

Po velmi pěkné individuální akci se parádní střelou ze dvaceti metrů trefila v 18. minutě Samsonková. Holešov pokračoval v útočení, ale improvizovaná útočná řada nedokázala spolupracovat se záložnicemi. DFK měl téměř neustále míč na svých kopačkách, ale chybělo finální zakončení, či střela. Přesto hosté v 37. minutě po akci Samsonkové a Ševelové dokázali zvýšit dorážkou Stratilové.

Po přestávce přišel tradiční herní výpadek Holešova, nedařilo se zejména středopolařkám, kterým chyběla přesnost a načasování přihrávky. Domácí hráčky hrozily občasnými protiútoky, které s přehledem likvidovala výborná Jablunková. Závěr zápasu byl ve znamení nervozity i zbytečně ostrých faulů z obou stran. DFK přidal třetí branku v 84. minutě, když v šestnáctce vybojovala míč Ševelová a přihrála Stratilové, která skórovala podruhé. Čtvrtou branku rozhodčí Holešovu neuznal pro zbytečný faul útočnic Weissové a Ševelové na brankářku Veřovic. Holešov se dokázal poprat s obrovskou nemocností, vytěžil z mála šancí maximum a zaslouženě si odvezl domů tři body.
Branky: Stratilová 2, Samsonková.

DFK Holešov: Kršňáková – Jablunková, Brezanská, Pechová, Ďurišová, Vybíralová, Samsonková, Dobroslávková, Weissová, Ševelová, Stratilová (Koukalová, Šefránková). (lk, sva)