DFK HOLEŠOV – FC BOSKOVICE 6:0 (5:0)

Do svého soupeře se děvčata pustila od první minuty a hned se jim po skrumáži podařilo skórovat Stolářovou. DFK pokračoval v náporu, v záloze dobře kombinovaly Samsonková s Dobroslávkovou a skvělou práci v defenzívě opět odváděla Dětská. Útoky vedl Holešov především přes Stolářovou, která vytvářela šance pro zakončení dalších hráček, ale poprvé hrající Kolesárová nebyla v koncovce důrazná a dalším chyběla přesnost.

Ve 12. minutě se podruhé po kombinaci se Stolářovou trefila Dobroslávková a v 17. minutě tatáž hráčka zvýšila opět střelou na 3:0. Hosté, kteří nastupovali do zápasu s určitými nadějemi, je brzy ztratili a režii zápasu měli plně ve svých rukou domácí, kteří útočili v první půli především po pravé straně.

Po kratičké pauze pokračoval opět tlak Holešova a během dvou minut bylo rozhodnuto. Ve 31. minutě se po střele Stolářové konečně trefila po dorážce Kolesárová a v 33. minutě ukázala svou technickou vyspělost opět hráčka juniorky 1. FC Slovácka a zvýšila na 5:0. Hosté zcela rezignovali a poločas dohráli pod tlakem domácích.

Druhá půle se nesla ve znamení nepřesné hry Holešova, tempo zápasu výrazně pokleslo a ani několik střídání nepomohlo k zopakování obrazu první půle. Přesto domácí ještě zvýšili své vedení Motalovou po centru Stolářové. Vítězství DFK bylo zcela jednoznačné a zasloužené.

Branky: Dobroslávková 2, Stolářová 2, Kolesárová, Motalová.

DFK Holešov: Bělašková – Motalová, Vybíralová, Kuchařová, Zichalová, Kozubíková, Samsonková, Dobroslávková, Dětská, Stolářová, Kolesárová (Šefránková, Kučerová, Kozlanská).