STARÁ ŘÍŠE – HOLEŠOV 3:2 (3:1)

Holešov opět nachytil začátek a po dvou brankách Pokorného (6. a 35.) a Severy (21.) prohrával 0:3.

„Opět jsme zaspali začátek. Když venku prohráváte 0:3, máte to těžké. Prvních třicet minut se v divizi nemůže hrát. S takovou nikdy nemůžete získat tři body. Nemluvili jsme mezi sebou, hráli až moc jednoduše a nespolupracovali jsme vzadu mezi sebou. Dávali nám góly do prázdné branky. Je to chyba celého mančaftu. Než se vzpamatujeme, prohráváme," štvalo hrajícího předsedu Holešova Milana Roubalíka.

Ještě do přestávky ale hosté snížili a ve druhé půli tentýž hráč v 78. minutě snížil na 2:3. „Zaslouženě jsme měli vyrovnat. Ve druhé půli jsme byli jednoznačně lepší. Měli jsme tam ještě jednu šanci, kdy šel sám Malý na gólmana. To nedal. Domácí to nějak ukopali i poleháváním. Jsem naštvaný," neskrýval Roubalík.

Holešov je tak stejně jako regionální rival z Brumova stále bez bodu, ale také zatím nepanikaří. „Zatím ještě ne, ale chtěli jsme už nějaké body. Nepodařilo se to. Ze dvou domácích zápasů minimálně čtyři body musíme získat. Už musíme bodovat," velí k zápasům s Uherským Brodem a Pelhřimovem Roubalík.

Holešov: Janalík – Chudárek, Charuza, Roubalík, Marek, Hlobil, Křenek (84. Olša), Polomík, Matulík, Lomaka, Münster (80. Beránek).