Překvapila i remíza domácí Chropyně s Kojetínem, když mužstvo Kojetína bylo v prvním poločase mírně lepším mužstvem, ve druhém to bylo naopak. Přesto v závěru utkání dokázali Kojetínští vyrovnat stav utkání na konečných 4:4, když už prohrávali 2:4. V mužstvu Chropyně nastoupili tři hráči z dorostu Milan Ligač, Roman Zdražil a David Hrabal.

FK Chropyně – TJ Slavoj Kojetín 4:4 (1:2)

Do vedení se dostali domácí fotbalisté po brance Laciny. Kojetín z penalty vyrovnal a do přestávky ještě stihl otočit skore. Ve druhém poločase Chropyně během dvaceti minut dala tři branky a vedla už 4:2. V závěru se uvolnil dvakrát Láník a dokázal vyrovnat. Domácím chyběli Lejsek a Pagáč. V dresu Kojetína se dařilo hráčům, kteří za Chropyňi dřív hrávali. V brance byl Večeřa, dále nastoupili Štolfa, Grmela, Kozák a autor tří branek Láník.

Branky: Lacina 3, Z. Zdražil – Láník 3, Kozák.

Chropyně: Gajdoš – Z. Zdražil, Nakládal, Ligač, Novák, Lacina, Buksa, Panáček, Hošek, Šindelář, Přidal (R. Zdražil, Polášek, Hrabal).

FK Kozlovice – SFK ELKO Holešov 7:0 (4:0)

V sestavě Holešova chybělo pět hráčů základní sestavy a trenér Malík tak musel sestavu doplnit o dorostence a hráče rezervy. V brance zaskočil Dohnal z Martinic, protože ani jeden z holešovských brankářů nebyl tentokrát k dispozici.

„Beru to jako přípravu, i když výsledek pro nás není zrovna dobrý. Dostali jsme moc gólů, takže máme co dělat, abychom odstranili nedostatky. Kozlovice měly ve svém středu řadu zkušených hráčů, kteří hráli opravdu dobře,“ řekl k utkání holešovský kouč Martin Malík.

Branky: Kuba 3, Matula 2, Kaďorek a Mánek.

Holešov: Dohnal – Vávra, Odstrčilík, Ohlídal, Belza, Sedlařík, Oral, Münster, Uruba, Lukáš.

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ

SK Spartak Hulín – FC Tescoma Zlín 19 1:2 (1:1)

Dorostenci Zlína se v utkání s Hulínem ujali vedení. V poslední minutě první půle vyrovnal ze standardní situace Ševela.

Ve druhém poločase dal trenér Josef Pospíšil příležitost několika hulínským dorostencům. Hosté využili chyby domácí obrany a vstřelili druhý gól.

„Hrálo se ve velké zimě, na kterou byli lépe připraveni odolní mladíci ze Zlína. Do sestavy jsem zařadil i naše dorostence. Hostům se dařily rychlé protiútoky. Byl to rychlý, běhavý fotbal, ale v tak náročných podmínkách si nejsem jistý, zda nám to dalo to, co by mělo,“ řekl trenér Hulína Josef Pospíšil.

V dresu Hulína se představil útočník Jaroslav Kašpar, který dříve nastupoval za Vítkovice, Drnovice, Lipovou, Zábřeh a Boskovice.

„Pořád nám chybí kluci z Kroměříže, proto jsme zkoušeli Kašpara, který proti nám hrál v sobotu za Slavičín. Budeme ho testovat a potom uvidíme,“ dodal Pospíšil.

Branka Hulína: Ševela.

Hulín: Janalík (46. Vajda) – Barcuch, Cetkovský, Číhal, Václavíček, Přecechtílek, Ševela, Laciga, Darebníček, Vávra, Zlámal (Jankola, Tabara, Kašpar).