DFK Holešov – ČSAD Havířov 0:3 (0:2)

Trenérka DFK musela opět improvizovat v sestavě, a ta úvodní s kapitánkou Jurčovou na předstoperu dlouho hledala na hřišti společnou řeč. Holešov útočil především po pravé straně, kde agilní Motalová bez problémů odrážela útoky Havířova a společně s výbornou Háblovou v záloze ohrožovaly branku hostí. Bohužel opět bez efektivní pomoci útočnic. Vyložené šance Bakalíkové či Brezanské volaly po gólu, ale potvrdilo se fotbalové nedáš – dostaneš. Ve 20. minutě po rohu hostí neuhlídala Bakalíková protihráčku, která lehce dostala hlavou Havířov do vedení. Na brance se také podepsala nesprávným postavením brankářka Pitnerová. Domácí se nevzdávaly, po přechodu Jurčové do zálohy se snažily kombinovat, ale opět bez brankového efektu. Naopak ve 32. minutě po chybě předstoperky padla střelou ze šestnáctky do domácí sítě druhá branka.

I druhá půle se odvíjela podle stejného scénáře. Holešov přijal taktiku hostí a nedokázal hrát kombinačně po zemi, a ve vzdušných a osobních soubojích byly hráčky Havířova rychlejší a důraznější. Přes střídání útočnic se nedařilo zvýšit ofenzivní efektivitu hry, naopak neustále pod velkým tlakem hrající Stolářová chybovala při rozehrávce a po penaltě přidaly hostující hráčky třetí branku.
DFK Holešov: Pitnerová – Motalová, Jurčová, Stolářová, Jablunková, Háblová, Kršňáková, Samsonková, Dobroslávková, Bakalíková, Brezanská (Kuldová, Vybíralová).