BOŘETICE – HS KROMĚŘÍŽ 1:4 (0:3)

Účastník MSFL začal na hřišti týmu z I. A třídy aktivně a už v 10. minutě byl odměněn brankou Kučery. Hosté stihli v prvním poločase přidat ještě zásluhou Steinera a Janoštíka další dvě branky.

„Chtěli jsme brzy rozhodnout, abychom mohli sestavu prostřídat a šetřit se na sobotní derby. To se nám podařilo,“ pochvaloval si trenér hostů Jindřich Lehkoživ.

Bořetice zápas ještě trochu zdramatizovaly svým gólem, ale poslední slovo patřilo Hanákům. Čtvrtý gól hostů dal z penalty Šilinger.

„Po vstřelené brance domácí ožili. Hráli tvrdě a byli hodně nepříjemní. Nedařilo se nám v rozehrávce. Proti Hulínu se ještě musíme hodně zlepšit,“ zdůraznil Lehkoživ.

Ve 3. kole přivitá Kroměříž druholigové Sezimovo Ústí, které překvapivě vyřadilo prvoligovou Příbram.

„Další soupeř je pro nás velkou neznámou. Doufám, že i přesto diváci přijdou a my se pokusíme dostat i přes druholigový tým, abychom si zahráli v osmifinále,“ dodal kroměřížský trenér.

Branky: 58. Dunga – 10. Kučera, 29. Steiner, 44. Janoštík, 82. Šilinger (pen.). Rozhodčí: Vostřejž – Šenkýř, Fojt.
Kroměříž: Němeček – Stojaník, Šilinger, Klabal, Moravčík (35. Budín) – Zvirinský, Steiner, Kučera, Fiala (46. Havlík) – Janoštík, Janča (75. D. Lehkoživ). Trenér: J. Lehkoživ.