Ve vyrovnaném utkání hosté nakonec zvítězili brankou pět minut před koncem.

HS KROMĚŘÍŽ– SLOVÁCKO B 0:1 (0:0)

Vmužstvu Kroměříže se vútočné fázi žádnému hráči nedařilo vymyslet nic překvapivého. „Dělali jsme hodně nevynucených chyb,“ hodnotil vystoupení svých svěřenců trenér Kroměříže Alois Skácel.

Domácí se sice dostali dvakrát do slibných šancí, ale neskórovali. Hosté dokázali využít jednu ze svých příležitostí v85.minutě. Na střelu zblízka dobře chytající brankář Vogl nedosáhl. Na obou mužstvech bylo vidět, že kondiční příprava spěje pomalu ke svémukonci.

Vsobotu se vKroměříži na hřišti sumělým povrchem utkají Hanáci od 13.30hodin sBlanskem. Trenér Skácel však nemá všechny hráče zdravotně vpořádku, takže domácí nastoupí ještě vkombinované sestavě.

„Nakládal byl na operaci, takže nám bude na jaře chybět. Zdravotní problémy má iStašek a Jurčík je služebně vzahraničí. Hráči ale dostanou na hřišti víc prostoru, aby si zvykali na zátěž po celých devadesát minut,“ dodal Skácel.

Kroměříž: Vogl– Klimek, Šilinger, Verchola, Kovařík, Valášek (Bělíček), Tubonemi, Gröpl, Mazouch, Hrbáček (Vlček), Foltán (Timighe).