HLUČÍN – HS KROMĚŘÍŽ 1:1 (1:1)

Začátek zápasu však hosté zaspali. Chvíli jim trvalo, než si nově složení obranná řada na sebe zvykla. Domácí toho využili a vytvořili si dvě šance. Ani jednu však nevyužili. Skore se měnilo až ve 29. minutě, když se po uklouznutí Kovaříka dostal Hlučín do vedení. Hosté srovnali hned za dvě minuty.

Dobeš prostrčil míč na Hromka, který postupoval sám na gólmana a prostřelil ho. Minutu před přestávkou mohl poslat hosty do vedení Dobeš, jenže své sólo zakončil střelou těsně vedle.

Ve druhém poločase se posunul na hrot Janča a dvakrát nebezpečně zahrozil. Domácí si žádnou výraznou šanci na změnu skore už nevytvořili.

„Při přesnější koncovce jsme mohli dokonce vyhrát. Dnes si kluci za naprosto vyrovnanou partii s mužstvem, které ještě doma neztratilo ani bod, ten jeden zasloužili. Dočkal a Nakládal odehráli na postech stoperů bezchybný zápas. Také Budín splnil očekávání. Pro mladé hráče to byla velká motivace,“ řekl po utkání trenér Hanáků Jindřich Lehkoživ.

Branka Kroměříže: 31. Hromek.

Kroměříž: Vogl – Klimek, Nakládal, Dočkal, Kovařík, Janča (90. Handl), Mazouch, Gröpl, Hromek, Dobeš, Karakačanov (53. Budín). Trenér Jindřich Lehkoživ.