Frýdek nastřílel v MSFL nejvíc branek a svou ofenzivní sílu potvrdil i na hřišti v Kroměříži.

„Musím uznat kvalitu soupeř a říct, že byl opravdu lepší. Na druhou stranu pro nás to byl den blbec. Udělali jsme řadu chyb, které hosté dokázali trestat. První poločas byl z naší strany hodně špatný," řekl domácí trenér Jaroslav Baďura.

Skore se mohlo měnit už po pěti minutách, jenže domácí Šrom sám před brankáře situaci špatně vyřešil. Trest přišel v 19. minutě, kdy Prokeš otevřel gólový účet hostů. Těsně před odchodem do kabin Hanáci inkasovali podruhé. Na začátku druhé půle ještě vrátil kontaktním gólem Šrom svůj tým zpátky do hry.

„Když jsme se za stavu 1:2 nadechovali a začali přebírat iniciativu, tak jsme špatně obsadili při standardní situaci protihráče a bylo to 1:3. Při dalších dvou gólech chybovali naši krajní obránci. Frýdek byl jedním z nejkvalitnějších týmů se kterým jsme na jaře hráli a jeho výhra byla naprosto zasloužená," dodal zklamaný Baďura.

HS KROMĚŘÍŽ – FRÝDEK-MÍSTEK 1:5 (0:2)

Branky: 47. Šrom – 19. a 76. (pen.) Prokeš, 42. Molnár, 57. Literák, 89. Biolek. ŽK: Handl, Havlík, Stojaník – Biolek. Rozhodčí: Ogrodník – Tomanec, Miko. Diváci: 250.

Kroměříž: Lovásik – Stojaník (80. Moravčík), Šilinger, Klabal (62. Fiala), Kovařík – Šrom, Budín, Handl, Havlík – Janča, Žůrek (71. Konečník). Trenér: J. Baďura.