DFK Holešov – Krnov 2:4 (0:1)

V době největšího náporu domácích kopal soupeř roh a po chybě obránkyň zavěsila nešťastně do vlastní sítě Lenka Háblová.
Po přestávce vstoupil DFK do utkání se snahou vyrovnat a v 56. minutě se všichni dočkali. Po krásném centru Jurčové skórovala z malého vápna Samsonková. Domácí hráčky pokračovaly v ofenzívě, nádherné akce Jurčové ve spolupráci se záložnicemi Kršňákovou a Samsonkovou lahodily oku diváka i trenérky, ale branka padla na druhé straně hřiště. Po ojedinělém rohu Krnova se po hrubé chybě stoperky prosadila opět hostující hráčka a zvýšila na 2:1 pro Krnov.

Holešov pokračoval v náporu a po průniku Bakalíkové a faulu na ni výstavní střelou z trestného kopu opět srovnala Jurčová. Zápas měl dramatický průběh, na branku hostí se valil jeden útok za druhým, ale ani Bakalíková, Dobroslávková či Stolářová nedokázaly v rozhodujících momentech přetočit skóre na stranu domácích. Proto přišel zákonitý trest.

Po faulu na hranici šestnáctky si domácí gólmanka špatně postavila zeď a nechala si vstřelit zbytečnou branku v 75. minutě. Poslední úder zasadil Krnov domácím hráčkám o tři minuty později.
Branky: Samsonková, Jurčová.

DFK Holešov: Janštová – Jablunková, Motalová, Pechová, Ďurišová, Samsonková, Jurčová, Stolářová, Kršňáková, Háblová, Bakalíková (Dobroslávková, Vajďáková, Brezanská).