V kádru by mu měl zůstat i nejlepší střelec Dominik Krhut, který na podzim z pozice krajního záložníka zaznamenal šest branek. „Šustly se jen nějaké náznaky. Já ani nikdo z klubu jsme žádnou nabídku na něj neřešili," sdělil 44letý kouč.

Zatím tak Hulín opustili jen záložník Svatopluk Kadlec, který chce hrát na nižší úrovni, a někteří hostující fotbalisté. Skončil záložník Adam Hrdlička, obránce Andrej Labuda je na zkoušce ve druhé slovenské lize a Petr Zavadil se vrátil do Zlína, načež odešel na testy do druholigového Frýdku-Místku.

„S Labudou a Zavadilem máme dohodu, že pokud na zkouškách neuspějí, vrátí se k nám. Pokud se tak nestane, budu se muset ohlédnout po náhradě," uvědomuje si Lehkoživ.

Naopak se o místo ve Spartaku poperou olomoucký záložník Michal Minář, slovácký útočník Dan Fojtášek a zlínský fotbalista David Kostka.

„Budu je testovat. Mají možnost se ukázat," prohodil bývalý trenér Kroměříže.

Další změny v mužstvu by už jen nerad prováděl. Soupisku by chtěl v přípravě, kterou Hulín zahájil včera, uzavřít co nejdříve.

„Abych mohl podle toho zvolit náplň tréninků. Chci mít k dispozici šestnáct hráčů pro jaro. Když se kádr už více neobmění, po fyzické kondici navážeme na naši práci. Pokud bude zas obrana jiná, tak bychom se museli věnovat jí, abychom nedopadli jak v létě, kdy nám začátek třetiligové soutěže utekl," vysvětlil Lehkoživ.

V přípravě Spartak odehraje sedm utkání, do jarní části Moravskoslezské fotbalové ligy pak vstoupí 20. března utkáním proti Uničovu. Po 16 kolech je osmý s 22 body.

„Budeme chtít potvrdit, že patříme do horní poloviny tabulky a hlavně produkovat fotbal, který kluky bude bavit," nastínil Jindřich Lehkoživ.