FC DOBRATICE – DFK HOLEŠOV 1:1 (1:1)

Domácí tým od začátku zápasu nepředváděl téměř nic, a tak bylo otázkou času, kdy Holešov uchopí šanci do svých rukou. Vynikající vstup do zápasu měla Bakalíková, která byla od prvních minut nejnebezpečnější hráčkou hostí, a svým dravým projevem na velkém prostoru dělala domácím hráčkám velké problémy.

Po faulech na ni zahrával Holešov dvě slibné standardní situace, ale trestuhodně obě zahodil. Výborně fungovala spolupráce Bakalíkové se Stolářovou, která opět předvedla výborný výkon, a po levé straně se na branku domácích valily nebezpečné útoky, které však další hráčky Holešova nedokázaly zužitkovat. Obrana hostí v čele s vynikající Jablunkovou řešila ojedinělé protiútoky domácích s přehledem, a ve 38. minutě se DFK konečně dočkal. Po dalším průniku Bakalíkové a jejím lobu, vrátila odražený míč do sítě Dobratic Háblová svým desátým gólem v sezóně.

Hosté se ani nestačili zaradovat z vedoucí branky a inkasovali protiúder. Hned po rozehrávce neobsadila na šestnáctce Samsonková protihráčku a ta krásnou ranou vyrovnala skóre. Druhá půle se změnila v kopanou doslova a do písmene. Míč putoval vzduchem z jedné půle na druhou, a kromě Jablunkové, Stolářové a občas Jurčové nedokázal nikdo z Holešova hrát po zemi a kombinačně. Přes několik šancí hostí dokázaly domácí hráčky šťastně uhrát bod.

Branka: Háblová

Holešov: Křupková – Pechová, Motalová, Jablunková, Ďurišová, Háblová, Jurčová, Samsonková, Stolářová, Kršňáková, Bakalíková (Dobroslávková, Kuldová).

DFK HOLEŠOV – KOSTELEC U HOL. 14:0 (6:0)

Další utkání žákovského týmu proběhlo i přes absenci brankářky a dalších hráček v pohodové atmosféře. Tým hostí se během zápasu dostal pouze několikrát na polovinu Holešova, a celý zápas se hrál pouze na jednu branku. Domácí děvčata si s chutí zastřílela a vylepšila si brankové skóre v klubové i soutěžní bilanci. Zápas s přehledem odehrála Stolářová, jejíž výkony jsou na jaře vynikající, střelecky i herně se předvedla Motalová, brankové konto si vylepšila Dobroslávková. Velmi dobře odehráli zápas Hradil a Tkadlec, v brance si odbyla premiéru Zavadilová.

Branky: Dobroslávková 4, Motalová 3, Hradil 3, Koukalová, Tkadlec, Pagáčová, Stratilová.

Holešov: Zavadilová – Stolářová, Pagáčová, Motalová, Stratilová, Koukalová, Dobroslávková, Tkadlec (Hradil, Jiroušková, Zalabáková, Konečná