Do Hodonína přitom odjížděl Holešov oslaben o několik hráček základní sestavy, a celý turnaj odehrál pouze se dvěma čtveřicemi hráček, z nichž některé zasáhly v soutěžním podzimu do hry minimálně.

V zápasech bojovalo osm týmů ve dvou skupinách. Ve finále se střetly čtyři postupující celky. V prvním utkání ve skupině bojoval Holešov s prvoligovým Brnem a ukázněnou taktickou hrou vybojoval překvapivě bezbrankovou remízu.

Druhý zápas začal šokem pro DFK – po čtyřech minutách prohrával 0:2 po hrubých chybách ve středu pole, ale bojovným výkonem v závěru vývoj utkání zcela otočil – ve 12. minutě snížila Samsonková, v 16. minutě vyhrála souboj v brankovišti debutující Vyhlídalová, a vítězství zpečetila v poslední minutě po dravém průniku opět výborná Samsonková.

V posledním utkání skupiny se utkal Holešov s pozdějším celkovým vítězem turnaje – prvoligovou slovenskou Žilinou a šokoval celou halu ve 2. minutě vedoucí brankou, kterou vsítila po opakované střele Dobroslávková.

Slovenky sice vyrovnaly, ale vynikající poziční hrou získal DFK bod, a postoupil do finále.

Zde se utkal s dalším prvoligovým týmem Slovenska – TJ Humenné. Po skvělém výkonu zvítězil brankou Motalové, která zaskočila celou obranu a brankářku soupeře výborně rozehraným autem.

V posledním utkání turnaje narazil Holešov na celek z Moravskoslezské ligy žen - tým TJ Nové Sady. Bohužel se musel sklonit před zkušenějším soupeřem, který po chybách v obraně zvítězil vysoko 3:0.

V celkovém součtu však získal DFK sedm bodů a obsadil tak druhé místo v turnaji. Všechny zápasy odchytala Kunzová, která přes zdravotní problémy podala bezchybný výkon a byla oporou týmu.

V obraně dominovala zkušeností a rozehrávkou Kršňáková, která byla s brankářkou nejlepší hráčkou Holešova. V této řadě hrály výborně i všechny další hráčky – Stolářová, Jablunková a Motalová, které potvrdily další výkonnostní vzestup a byly oporou DFK ve všech utkáních.

V útoku byla nejlepší Samsonková, která platila na soupeře svou rychlostí a důrazem, společně s Dobroslávkovou, která byla nejtechničtější hráčkou Holešova a dokázala se prosadit i střelecky.

Vedle nich dobře zahrály i Brezanská s Vybíralovou, která hrála svůj první turnaj. Svou první soutěž také absolvovala Hošková.

Výsledky: DFK – 1. FC Brno 0:0, - Kloboučky 3:2 (Samsonková 2, Vybíralová), - Žilina 1:1 (Dobroslávková), - TJ Humenné 1:0 (Motalová), - TJ Nové Sady 0:3.