„Byl to divoký zápas. Uničov je kvalitní soupeř, získali jsme bod venku. Rozhodovat se bude v domácích utkáních, v nich se potřebujeme zlepšit," uvedl trenér sešívaných Vlastimil Chytrý.

UNIČOV – KROMĚŘÍŽ 3:3 (2:1)

Už v 10. minutě odstoupil po zranění zad obránce sešívaných David Čep a za dvě minuty Hanáci prohrávali gólem z penalty. V 15. minutě sice vyrovnal Látal, ale strašidelný úvod Kroměříže završil v 18. minutě druhým gólem útočník Uničova Krč. Ten ve druhé půli dokonal hattrick a s hosty to vypadalo zle. Sešívaní však po velkém tlaku vyrovnali. V 72. minutě se nádherně trefil Salachna, o tři minuty později proměnil penaltu Neubert.

„Utkání ovlivnilo zranění Čepa. Ukázalo se, jak je důležitý pro nás. Uničov měl tři střely po třech našich hrubkách v obraně, jednoznačně proto jsme nevyhráli," mrzelo trenéra Kroměříže Vlastimila Chytrého. „Na druhou stranu kluci ve druhém poločase ukázali velkou vůli a poprali se s nepříznivým průběhem. To by je mohlo povzbudit před zlomovým utkáním s Olomoucí," doplnil 34letý kouč.

Branky: Krč 3 – Látal, Salachna, Neubert.

Kroměříž: Petr – Cverna, Čep (5. Budín), Látal, Nevřala – Salachna, Mazouch, Strašák (65. Hromek), Kutra (46. Steiner) – Žák, Neubert.