VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Rataje a Zlobice přepisovaly historii

Kroměřížsko - Do čtyř bodů je naskládána čtveřice týmů po podzimní části kroměřížské III. třídy skupiny B. Na čele se usadil Bezměrov, o bod za ním je tým Počenic. Na postup mohou pomýšlet ještě Lutopecny a Střílky.

19.12.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Libor Kopčil

Jednoznačně nejhoršími celky soutěže jsou Rataje a Zlobice, které ani jednou na podzim nezvítězily.

ROŠTÍN


Standardní výkonnost si udržel Roštín. Stejně jako před rokem má klub 18 bodů. „Bodů jsme mohli mít víc. Dáváme ale málo gólů. Chybí nám střelci. Chceme posílit útok. Do jara musíme vyřešit také hostování některých hráčů ze Zborovic. V každém případě skončit na konci sezony do pátého místa,“ přeje si předseda klubu František Nábělek.

Pozitivem je zlepšení disciplíny v mužstvu. Snížil se počet karet. Mladí hráči si začínají zvykat na soutěž dospělých.

Střelci: 5 - Pospíšil, 3 - Moravčík, 1 - Dvořák, Churý, Novák, Petrucha, Pudelka, Řezáč a Šojdr.

 

LUBNÁ BRezerva vedoucího týmu okresního přeboru ve III. třídě získala o čtyři body víc než před rokem. Hráči rezervy vhodně doplňovali první tým a mají tak svůj podíl na úspěchu prvního mužstva. Lubná B bodovala víc venku (10 bodů) než doma (5 bodů).

„Velkým minusem je pro nás, že v každém zápase nastupujeme v jiné sestavě. Na začátku sezony, když mělo áčko problémy s hráči, tak jsme museli první tým doplňovat a pak za nás museli nastupovat dorostenci. Stejná situace se opakovala i v závěru sezony. Na domácím velkém hřišti se nám dlouhodobě nedaří. Víc nám to jde venku, kde hrajeme na protiútoky,“ řekl trenér Skypala.

Navíc ani los neměla rezerva příznivý. Na domácím trávníku hostila především mužstva z horních pater tabulky. „Možná i los ovlivnil náš výsledek,“ dodal Skypala.

V Lubné se mohou chlubit velkou základnou. Každým rokem se na trávník vrací hráči, kteří z různých důvodů aktivní činnost přerušili, a to je záruka, že rezervní tým bude plnit svou funkci i v dalších sezonách.

„Loni jsme měli určité problémy. B tým byl vlastně konkurencí prvního mužstva. V A týmu jsou většinou hráči z okolí, zatímco za rezervu nastupují místní odchovanci. Diváci nás také víc podporovali a to nebylo dobře. Po určitých změnách v oddíle to už funguje, jak má. Do budoucna má B tým své opodstatnění. Pokud si první tým zajistí postup do I. B třídy, tak dojde určitě k dalšímu posílení a k nám se dostanou další kvalitní hráči,“ myslí si trenér rezervního celku.

Na jaře by tak výsledky mužstva mohly být ještě lepší než na podzim.

Střelci: 5 - Brázdil, 3 - Halamíček, Loučka a Veselý, 2 - Bačinský, Daněk, Piškula, Skácel, Ančinec, Ševčík a Škrabal.

 

BAŘICE


Bařice se nemůžou svými podzimními výsledky chlubit. Mladý tým získal stejně bodů jako před rokem, a to stačí jen na desáté místo. Oproti minulé sezoně si však polepšily, protože se v tabulce posunuly o dvě příčky. Raritou mužstva je fakt, že po šesti brankách dali bratři Černí, a o zbývajících deset gólů se podělilo sedm hráčů.

„Naše překvapivé výsledky odráží skutečnost, že máme mladý a nezkušený tým. Chybí nám kvalita v brance. Nemáme brankáře, který by nám dokázal vyhrát zápas. Většinou na čáře prohráváme. Tým potřebuje zkušeného tvůrce hry, který by dokázal hru usměrnit. Když se nám daří, tak hraje dobře celý tým, když nedáme šance a uděláme chybu, tak se naše hra vytrácí,“ řekl trenér Stančík.

Mladý celek na podzim dokázal spálit ohromné množství gólových šancí. To ho stálo několik bodů v zápasech, kdy byly Bařice lepší než soupeř. „Co nám pomůže, když jdeme v zápase čtyřikrát sami na brankáře a gól nedáme. To byl příklad třeba prohraného utkání v Bezměrově. Herní projev se zlepšil, ale chybínám větší zkušenost a zápasová vyzrálost,“ dodal Stančík.

V Bařicích chtějí doplnit kádr o kvalitního gólmana a tvůrce hry. Někteří mladí hráči totiž během podzimu úzký kádr opustili.

Střelci: 6 - M. Černý a R. Černý, 2 - Čevora, Kolouch, Večerka, 1 - Hapal, Marek, Stančík a Vyrobík.

 

ŠELEŠOVICE


Loňský účastník okresního přeboru od svých fanoušků za podzimní výsledky velkou pochvalu asi nedostal. Šelešovice přezimují na jedenáctém místě se ziskem pouhých devíti bodů. Doma vybojovaly jen tři za výhru nad posledními Zlobicemi.

„Po sestupu z okresního přeboru jsme si mysleli, že s kádrem, jaký máme, budeme hrát v klidném středu tabulky III. třídy. Vodhadech jsme se však zmýlili. Máme velmi úzký kádr a chybí nám mozek mužstva, jako je Karel Holík, který na podzim hraje hokej a nemůže nastupovat v každém zápase. V zimní přestávce musíme mužstvo doplnit alespoň o tři hráče,“ říká trenér Petr Mozga.

Do Šelešovic by rádi přivedli kvalitního brankáře, který je základem každého mužstva.

Střelci: 3 - Holík, Mlčoch a Sigmund, 2 - Večerka, 1 - Husařík, Kostka, Kunovský, Mozga a Scholz.
Rekordy: nejvíce porážek v řadě (6).

 

RATAJE


Sedmý celek po polovině uplynulé sezony má za sebou tragický podzim. Rataje ani jednou z dvanácti utkání nezvítězily. Mužstvo mělo nejblíže k výhře v posledním kole doma se Střílkami, kdy ztratilo vedení 2:1 dvě minuty před koncem. Remízový král soutěže zaznamenal na podzim pět nerozhodných výsledků.

„Na začátku sezony nám odešel Poledňák, který tvořil hru. Přišli jsme také o útočníka Hofírka. V první polovině podzimní části se tvořil nový kádr mužstva. Vystřídal jsem 25 hráčů. Poté, co se nám podařilo vyřídit hostování dvou nových hráčů, tak se hra začala konsolidovat a začaly přicházet i lepší výsledky,“ řekl trenér Skypala.

Přesto se týmu Rataj přes zlepšení herního projevu nepodařilo dotáhnout žádné utkání do vítězného konce. Výsledky ovlivnila střelecká nemohoucnost a časté chyby v obraně. „Když se podíváme na naše skóre, tak je jasné, kde máme problémy. Téměř nejvíc obdržených branek a nejméně vstřelených,“ dodává Skypala.

Přesto zůstali diváci svému mužstvu věrní a mají se svými hráči trpělivost. Pokud se podaří mužstvo udržet pohromadě, dá se předpokládat, že se Rataje posunou v tabulce o nějakou příčku výš.

„Budeme se snažit co nejdříve vymazat nulu v tabulce výher. Myslím si, že tak tragický půlrok je asi novým rekordem v dějinách klubu,“ doplnil trenér mužstva.

Střelci: 2 - Apolenář, Hýsek a Stratil, 1 - Matušinec, Medek, Molek a Zloch.
Rekordy: nejméně vstřelených branek (10). Nejméně získaných bodů venku (2).

 

ZLOBICE


Zlobice, jejichž hřiště prochází rekonstrukcí, odehrály domácí zápasy na umělém trávníku v Kroměříži. Klub má na svědomí jediný kontumační výsledek soutěže, když se v jedenáctém kole nedostavil k utkání na hřiště Troubek.

„Potýkali jsme se s velkou marodkou a nedisciplinovaností některých hráčů. Naše výsledky byly především ovlivněny tím, že jsme nehrávali na vlastním hřišti. Problémy byly i s tréninkovou docházkou. Některým hráčům nevyhovoval čtvrteční termín. Nepamatuji si, že bychom za polovinu soutěže neměli na kontě ani jedno vítězství. To jsme nečekali,“ přiznal předseda klubu Radek Joura.

Dokud se Zlobice nevrátí na vlastní hřiště, nedá se předpokládat výrazné zlepšení výsledků. Nové hřiště chtějí otevřít ve Zlobicích až v červenci příštího roku.
„Do odvet půjdeme s novým trenérem Menšíkem. Benedikt u nás skončil. K další změně v realizačním týmu nedošlo,“ dodal Joura.

Střelci: 6 - Trávníček, 3 -Uhrinovský, 1 - Linhart, Novotný, Řezáč, Sukup a Vlček.
Rekordy: nejvíce inkasovaných branek (40). Nejméně získaných bodů doma (1). Nejméně získaných bodů venku (2). Nejmenší průměrná návštěvnost na domácích zápasech (48 diváků).

 

STŘELCI

9 - R. Polášek (Bezměrov) a Žourek (Litenčice) 8 - Hlaváček (Střílky) 7 - Babák (Dřínov), Jurásek (Lutopecny), Svoboda (Dřínov) a Šprňa (Troubky)
6 - M. Černý (Bařice), R. Černý (Bařice), Trávníček (Zlobice) a Vejtasa (Bezměrov)
5 - Brázdil (Lubná B), Jánský (Počenice), Mišurec (Počenice), D. Polášek (Bezměrov), Pospíšil (Roštín) a Rachtava (Litenčice).

 

STŘELCI OD R. 2000

97 - Rachtava (Litenčice)
95 - Žourek (Litenčice)
66 - Šprňa (Troubky)
63 - Jurásek (Lutopecny)
50 - Babák (Dřínov) a Hubr (Střílky)
49 - Kochaníček (Troubky, Litenčice) a Niedermertl (Počenice)
46 - Navrátil (Bařice)
44 - Hrabal (Litenčice)
41 - Hofírek (Rataje)
39 - Kučírek (Dřínov) a Mariánek (Bezměrov)
38 - Holinka (Lutopecny) a Kyrcz (Roštín)
37 - Cigánek (Počenice) a Svoboda (Dřínov)
36 - Mikula (Lutopecny) a Vojkůvka (Těšnovice).


Odvetná část III. třídy skupiny B začne 15. kolem v neděli 23. března 2008.
Poslední kolo (14.) je na programu v neděli 15. června 2008.

19.12.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 23 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Operátor skladu, řidič VZV. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Loukov, - Co u nás budete dělat: přijímat zboží, naskladňovat je, chystat a vydávat zboží zákazníkům dle dodacího listu, nakládat zboží na auta, komunikovat se zákazníky, udržovat pořádek ve skladu, připravovat a aktivně se účastnit inventur, táhnout za jeden provaz s kolegy a kolegyněmi na obchodním centru i mimo něj, - Co zvýší vaše šance na přijetí: SOU/SŠ vzdělání - nejlépe technického směru, praxe na obdobné pozici, platný řidičský průkaz na VZV, zdravotní způsobilost k výkonu práce, ochota pracovat na svém zlepšování, znalost střešního sortimentu, ŘP sk. B, pro zákaznický přístup , - Čím podpoříme váš úspěch: jistotou smlouvy na HPP, adaptačním procesem na úvod, dalším vzděláváním, věrnostní odměnou, podporou manažera obchodního centra, budete-li úspěšný na své pozici, umožníme vám kariérní růst, Nástup je možný ihend, - Své strukturované životopisy posílejte na personalni@salvatorstrechy.cz. Pracoviště: Salvator střechy s.r.o. - areál zd, loukov, 768 75 Loukov. Informace: Jaromír Homola, +420 727 947 090. Výroba - Výroba Montážní dělník 20 500 Kč Montážní dělníci mechanických zařízení elektromontér. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: pracoviště Hulín, - Práce na strojích z produkce TOSHULIN,a.s. , - SOU nebo SŠ elektro-technického zaměření, vhodné i pro absolventy, ŘP sk. B, ochota cestovat, znalost práce na PC, vyhláška 50/1978 Sb. §6,komunikativní znalost nejméně jednoho cizího jazyka (aj/nj/rus)., - Výhodou: Schopnost orientace ve výkresové dokumentaci a základní znalost ovládání řídících systémů FANUC a Siemens výhodou, - Benefity: Náborový příspěvek 20.000 Kč, 13.plat, závodní stravovaní, firemní akce, galerie Beta ( příspěvek na volnočasové aktivity), penzijní připojištění, zvýhodněné telefonní tarify, sick days, - V případě zájmu zasílejte své životopisy na email: barbora.lancova@toshulin.cz. Do předmětu uveďte název dané pozice.. Pracoviště: Toshulin, a. s., Wolkerova, č.p. 845, 768 24 Hulín. Informace: Barbora Lančova, +420 573 327 210. Výroba - Výroba Montážní dělník 15 000 Kč Montážní dělníci elektronických zařízení Dělník/ce v elektrovýrobě. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Všetuly, - Profil pozice: pájení, osazování, kompletace výrobků v elektrovýrobě, - Požadujeme: vyučení, manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, - Nabízíme: prostřední úspěšné české společnosti s tradicí, příspěvek na stravování, Sick days - dovolená na zotavenou, nástup možný ihned, - kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:00 hod.) příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: brstakova@elkoep.cz. Pracoviště: Elko ep, s.r.o., Palackého, č.p. 493, 769 01 Holešov. Informace: Jana Bršťáková, +420 775 868 710. Výroba - Výroba Montážní dělník 16 000 Kč Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů Operátor/ka výroby. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž, - krátkodobé zaměstnání, - práce operátora výroby u stacionárního výrobního zařízení, - bez požadavků na vzdělání, specifickou odbornost či specifickou zdravotní způsobilost, - pracovní doba pondělí-pátek, 1. směna 06:00 - 14:00, 2. směna 14:00 - 22:00, 3. směna 22:00-06:00., rozvržení na směny je určeno dle výrobních potřeb, možnost přesčasů dle podmínek ZP, možnost zajištění ubytování, , - Výběrové řízení proběhne na ÚP ČR - KoP v Kroměříži, 1. patro, místnost č. 114 v pondělí 29.10.2018 v 15:00 hod. Uchazeči - nutné přinést s sebou strukturovaný životopis., , - Kontakt přímo na firmu - Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: agentura@sksbu.cz. Kontakt osobní je možný v kanceláři společnosti na adrese Jiráskova 116, 753 01 Hranice. Pracoviště: Sks business unit s.r.o. - pracoviště kroměříž, Jožky Silného, č.p. 2824, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Jakub Horák, +420 608 126 606.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Osmnáctiletý brankář Manchesteru United Matěj Kovář udržel v zápase s Portugalskem čisté konto.
9

Mourinha mám stále na očích, říká brankář Kovář

Ilustrační foto

Emotivní peklo na fotbale v Nedachlebicích: inzultace, divadlo, výhrůžky

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

Spartak přišel o poločasový náskok, s lídrem padl 2:3

Fotbalistům Hulína ani poločasové vedení 2:1 nad vedoucí Líšní k důležitým bodům nestačilo. Spartak po přestávce neudržel těsný náskok a po gólech Zapletala a Fily s lídrem MSFL těsně padl 2:3.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 12 10 0 2 28:7 30
2. FC Viktoria Plzeň 12 9 1 2 18:11 28
3. FC Baník Ostrava 12 7 3 2 19:9 24
4. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
5. FK Jablonec 12 7 1 4 24:11 22
6. FC Fastav Zlín 12 6 3 3 18:10 21
7. FC Slovan Liberec 12 4 4 4 13:13 16
8. Bohemians Praha 1905 12 4 4 4 13:14 16
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 12 4 2 6 18:28 14
11. FK Teplice 12 3 3 6 14:20 12
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT