DFK HOLEŠOV – FC VÍTKOVICE 3:1 (3:0)

Už v 5. minutě skórovala po přihrávce kapitánky Ďurišové Háblová, a o dvě minuty později nádherně vysunula Jurčová do brejku Bakalíkovou, a ta zvýšila vedení domácího celku.

Holešov byl jednoznačným pánem na hřišti, hosté se dostávali pouze do ojedinělých útoků. Ve 23. minutě předvedla Jurčová, jedna z nejlepších hráček na hřišti, svou hlavní fotbalovou přednost – vynikající přehled a cit pro přihrávku, a poslala do gólové šance hrající Háblovou, která s přehledem skórovala. Bohužel po přestávce se opět projevila herní nezkušenost týmu Holešova, a ten nedokázal přidat branky ani z vyložených šancí.

Naopak se přizpůsobil hře soupeře, přestal kombinovat a hrát po zemi, a výsledkem byly zbytečné chyby a nabízené šance pro soupeře. Po skrumáži před šestnáctkou Vítkovice v 57. minutě snížily a snažily se přidat další branku, ale tři vyložené šance zmařila brankářka Kunzová. Branky: Háblová 2, Bakalíková. DFK Holešov: Kunzová – Jablunková, Motalová, Pechová, Ďurišová, Samsonková, Dobroslávková, Jurčová, Kršňáková, Bakalíková, Háblová. (Stolářová, Brezanská, Vybíralová).