VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Šelešovicím se ani po sestupu nedaří

Kroměřížsko -Do čtyř bodů je naskládána čtveřice týmů po podzimní části kroměřížské III. třídy skupiny B. Na čele se usadil Bezměrov, o bod za ním je tým Počenic.

18.12.2007
SDÍLEJ:

TJ Troubky–Zdislavice. Čtvrtý tým loňské podzimní tabulky si o dvě příčky pohoršil. Nejlepším střelcem je autor sedmi branek Jan Šprňa.Foto: archiv klubu

Na postup mohou pomýšlet ještě Lutopecny a Střílky. Jednoznačně nejhoršími celky soutěže jsou Rataje a Zlobice, které ani jednou na podzim nezvítězily.

BEZMĚROV

Fotbalisté Bezměrova si po jarním smolném závěru sezony, kdy ztratili vedoucí postavení, a tím postup do okresního přeboru v posledním kole, spravili chuť na podzim ve III. třídě skupině B.

Zatímco v minulé sezoně byli po podzimu na druhém místě a získali 25 bodů, nyní vybojovali o dva víc a přezimují na čele soutěže. Mužstvo těžilo ze svého hřiště, kde vyhrálo čtyři zápasy s minimálně třígólovým náskokem.

Doma inkasoval Bezměrov jen jednu branku, ale ta ho stála těsnou prohru s druhými Počenicemi. „Neproměnili jsme několik slibných šancí, ale musím přiznat, že Počenice zahrály takticky velmi dobře,“ řekl předseda klubu Roman Fuks.

Venku pak lídr ze šesti duelů ani jednou neprohrál. „Podzimní část překonala naše očekávání, protože jsme po minulé sezoně měli problémy jak s hráčským kádrem, tak i s realizačním týmem. Skončil trenér a dlouho jsme hledali někoho, kdo by jej nahradil. Po minulé sezoně navíc skončili čtyři hráči základní sestavy, dva z nich ještě k několika zápasům nastoupili. Půl sezony jsme hledali hráče na post stopera a sestava dlouho nebyla stabilní. Nakonec jsme se štěstím první. Do jarních odvet se snažíme sestavu zkvalitnit a rozšířit. Žádné konkrétní cíle si neklademe,“ dodal Fuks.

Střelci: 9 – R. Polášek, 6 - Vejtasa, 5 – D. Polášek, 3 - Fuks, 2 – Karásek a Mariánek, 1 - Adamov, Bleša a Venský.

Rekordy: nejvíce vstřelených branek (30). Nejvíce získaných bodů venku (14). Nejvíce utkání v řadě bez prohry (7).

POČENICE

Ohromný vzestup zaznamenali na podzim fotbalisté klubu z Počenic. Na podzim získali o devět bodů více než za první polovinu loňské sezony a z osmé příčky se vyhoupli na druhé místo.

„Na jaře jsme skončili v tabulce čtvrtí, tak jsme měli představu, že bychom mohli být po podzimu mezi třemi nejlepšími. Po postupu Zdounek do okresního přeboru jsme neviděli dalšího velkého favorita. Soutěž jsme dlouho vedli, protože jsme uhráli dost bodů venku, i když někdy i se štěstím,“ přiznal trenér Josef Hrušák.

Počenice prohrály jen dvakrát. Doma s Litenčicemi a na hřišti Dřínova. „Litenčice sice byly v té době poslední, ale kvalita mužstva tomu neodpovídala, což potvrdily šesti vyhranými zápasy v řadě. Nesedí nám styl Litenčic. V prvních čtyřiceti minutách nás jasně přehrály a mohly vést klidně 6:0. Podobně hraje i Dřínov. Oba zápasy jsme prohráli zaslouženě. Mužstvo se zvedá už několik let. Začalo se víc trénovat a do mužstva přišly posily. Především Kocourek z Morkovic zvedl ohromně hru zálohy. Nebráníme se postupu, když se to nepovede letos, tak možná příští rok,“ dodal Hrušák.

Střelci: 5 – Jánský a Mišurec, 4 – Hrušák a Stavinoha, 3 - Bareš, Kocourek, Niedermertl a Tichánek.

Rekordy: nejvíce vstřelených branek (30). Nejvíce získaných bodů doma (14). Nejvíce utkání v řadě bez prohry (7).

LUTOPECNY

Fotbalový klub z Lutopecen je ve III. třídě skupiny B třetí se ztrátou čtyř bodů na Bezměrov, na jehož hřišti zaznamenal nejvyšší prohru 0:3. Třetí tým tabulky má nejvyšší návštěvy na domácích zápasech.

„To byl náš nejhorší podzimní výkon. S umístěním jsme spokojeni, ale bodů mohlo být víc. Mrzí především porážka v Roštíně. Pro jaro si nedáváme postupové cíle. Chtěli bychom být na konci soutěže v tabulce do třetího místa,“ sdělil předseda klubu Josef Pospíšil.

Střelci: 7 - Jurásek, 4 - Beňa, 3 – Konečný a Krist, 2 - Binas, Hanzlík a Schořík, 1 - Knapík, Kratochvíl a Večerka.

Rekordy: nejméně inkasovaných branek (9). Největší průměrná návštěva na domácích zápasech (114 diváků).

STŘÍLKY

Před rokem byly Střílky na posledním místě se ziskem jen tří bodů, nyní ztrácejí na první tým body čtyři. „Konsolidoval se realizační tým a hlavně se mužstvo doplnilo o řadu kvalitních hráčů, kteří se vrátili z hostování,“ vysvětlil sekretář klubu Karel Pavlík.

Klub ze Střílek těžil ze zápasů na hřištích soupeřů, když dva body ztratil jen po remíze v Ratajích. Doma však Střílkám pšenka nekvetla a v sedmi utkáních dokázaly vydolovat jen deset bodů.

„Doma jsou kluci hodně nervózní před našimi příznivci. Ti jsou ostřejší, když se hráčům něco nepovede, tak na ně hned křičí a pak to není ono. Venku se nám prostě hrálo lépe. V zimní přestávce chceme tým doplnit ještě o dva hráče. Útočníka a obránce. Po doplnění chceme hrát o špici tabulky,“ dodal Pavlík.

Střelci: 8 - Hlaváček, 4 - Klanica, 3 – Sádlík a Souček, 1 - Brňák, Buš, Daníček, Novák, Stuchlík, Valášek, Vrba a Žižlavský.

DŘÍNOV

Fotbalisté Dřínova se z loňské deváté příčky vyšvihli na páté místo. Za zlepšení vděčí mužstvo především výsledkům na hřištích soupeřů, kde čtyřikrát vyhrálo, jednou remizovalo a prohrálo jen ve Střílkách.

Doma sice zvládlo úvodní duel s Bařicemi, z dalších pěti zápasů však získalo jen pět bodů, a připravilo se tak o lepší výchozí pozici před odvetami.

„Hlavně poslední zápas s Roštínem nás mrzí. V případě vítězství jsme mohli být třetí s tříbodovou ztrátou na prvního. Umístění do pátého místa jsme původně chtěli, ale když se nám začalo dařit na hřištích soupeřů, mysleli jsme výš. Domácí ztráty nás mrzí, ale často jsme nastupovali v improvizované sestavě,“ řekl předseda klubu Pavel Štěpánek.

Se ztrátou šesti bodů na vedoucí Bezměrov však mohou Dřínovští stále pomýšlet na postup. „Nadále chceme zůstat v popředí tabulky. Pokud se nám podaří v tabulce o jedno dvě místa postoupit výš, budeme spokojeni. Na jaře musíme přidat především v domácím prostředí,“ doplnil Štěpánek.

Střelci: 7 – Babák a Svoboda, 3 – Šiška a Štěpánek, 1 - Drobisz, Držálek, Horňáček, Judas a Novotný.

TROUBKY

Čtvrtý tým loňské podzimní tabulky si o dvě příčky pohoršil. Začátek podzimu přitom Troubkám vyšel a z úvodních tří kol získaly sedm bodů.

Po porážce 2:4 na půdě béčka Lubné se však mužstvo nedokázalo vzpamatovat a z dalších pěti zápasů získalo jediné vítězství.

„Některé zápasy hráči podcenili. Faktem je, že nám před sezonou odešlo také několik klíčových hráčů do vyšších soutěží. Mužstvo tak bylo oslabeno, což se projevilo na výsledcích. Na konci sezony budeme spokojeni, když udržíme stávající postavení v tabulce,“ přeje si sekretář klubu Jaroslav Hlaváč.

Střelci: 7 - Šprňa, 3 - Plesník, 2 - Bezslezina, Špička a Štěpánek, 1 - Lysko, Makový a Střelec.

LITENČICE

Po loňském pátém místě se Litenčice pohybují v novém ročníku uprostřed tabulky. Mužstvo sice vyhrálo šest zápasů, o lepší postavení ho ale připravilo pět porážek.

Přitom všech šest vítězství dokázaly Litenčice uhrát v posledních šesti zápasech. Po úvodních šesti zápasech měly jediný bod. Cenná je především výhra na hřišti druhých Počenic.

„Kádr jsme doplňovali až během sezony. V prvních třech zápasech jsme museli nastupovat bez náhradníků, protože nás bylo málo. Potom se tým doplnil o hráče z Pačlavic a dorostence z Morkovic. Po doplnění nastal okamžitě obrat a dosahovali jsme výsledky podle našich představ. Do jarních odvet chceme udržet pohromadě široký kádr a zabudovávat do mužstva mladší hráče. V každém případě chceme skončit v horní polovině tabulky,“ přeje si předseda klubu Josef Smažinka.

Střelci: 9 - Žourek, 5 - Rachtava, 3 – Hamala a Raclavský, 2 – Kaláček a Vinklárek, 1 – F. Pátík, M. Pátík a Veselý.

Rekordy: nejvíce vítězných zápasů v řadě (6).

STŘELCI

 • 9 – R. Polášek (Bezměrov) a Žourek (Litenčice)
 • 8 – Hlaváček (Střílky)
 • 7 – Babák (Dřínov), Jurásek (Lutopecny), Svoboda (Dřínov) a Šprňa (Troubky)
 • 6 – M. Černý (Bařice), R. Černý (Bařice), Trávníček (Zlobice) a Vejtasa (Bezměrov)
 • 5 – Brázdil (Lubná B), Jánský (Počenice), Mišurec (Počenice), D. Polášek (Bezměrov), Pospíšil (Roštín).

STŘELCI OD ROKU 2000

 • 97 – Rachtava (Litenčice)
 • 95 – Žourek (Litenčice)
 • 66 – Šprňa (Troubky)
 • 63 – Jurásek (Lutopecny)
 • 50 – Babák (Dřínov) a Hubr (Střílky)
 • 49 – Kochaníček (Troubky, Litenčice) a Niedermertl (Počenice)
 • 46 – Navrátil (Bařice) 4
 • 4 – Hrabal (Litenčice)
 • 41 – Hofírek (Rataje)
 • 39 – Kučírek (Dřínov) a Mariánek (Bezměrov)
 • 38 – Holinka (Lutopecny) a Kyrcz (Roštín)
 • 37 – Cigánek (Počenice) a Svoboda (Dřínov)
 • 36 – Mikula (Lutopecny) a Vojkůvka (Těšnovice)
18.12.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 16 000 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Pracoviště - stavby ve Zlínském kraji, - vzdělání není rozhodující, praxe v zednickém oboru 2 roky, ŘP B výhodou, - nástup možný ihned, pracovní doba převážně Po-Pá, práce i přes zimu zajištěna, uvedená mzda je nástupní - po zapracování navýšení mzdy, - kontakt telefonicky Po-Pá nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: er-fas.km@seznam.cz. Pracoviště: Rudolf marušinec - er-fas - kroměřížsko, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Marušinec, +420 725 979 581.

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Mzdový účetní 16 760 Kč

Mzdoví účetní mzdová/ý účetní. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16760 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Kroměříž (Ředitelství sociálních služeb města Kroměříže), - SŠ vzdělání ekonomického směru, prokazatelná praxe samostatné mzdové účetní velké organizace podmínkou, dobrá znalost práce na PC, znalost mzdového systému FLUX výhodou, dobrá znalost mzdové problematiky a související legislativy, pečlivost, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení, schopnost pracovat ve stresu, spolehlivost, flexibilita, loajalita, ochota k dalšímu sebevzdělávání , - uchazeč předloží esej o představě k vykonávané pozici mzdové účetní - max. na 2 strany, formát A4. , - 9. platová třída, Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha č. 1, zápočet roků podle započitatelné praxe, 5 týdnů dovolené , - Písemné přihlášky, včetně případného souhlasu se zpracováním osobních údajů na dobu 1 roku od data odeslání těchto materiálů k účasti ve výběrovém řízení na pracovní pozici, doplněné: životopisem s přehledem dosavadní praxe a odborných znalostí a dovedností, originálem výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce (stačí doložit při vlastním výběrovém řízení), ověřenou kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, motivačním dopisem, esejí o představě vykonávané pozice mzdové účetní , - Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti: jméno, příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo telefonu, datum a podpis, - Žádost bude v tištěné podobě doručena v označené obálce "Výběrové řízení - mzdová účetní" nejpozději do 23. srpna 2018 do 12:00 hod. Na později doručené žádosti nebude brán zřetel. , - Adresa pro doručování: Sociální služby města Kroměříže, p. o., Riegrovo nám. 159, vedoucí personálního a mzdového oddělení Eva Kupčíková, 767 24 Kroměříž. Pracoviště: Sociální služby města kroměříže, příspěvková organizace, Riegrovo náměstí, č.p. 159, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Eva Kupčíková, +420 573 500 766,724 248 972.

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Účetní 12 000 Kč

Odborní účetní všeobecní účetní. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12000 kč, mzda max. 14500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Morkovice, - Náplň práce: vedení podvojného účetnictví, účtování v knihách podrozvahových a vnitropodnikových účtů, řešení účtování složitých účetních případů v informačním systému, stanovování směrné účtové osnovy, uspořádání, označování a obsahové vymezení položek účetní závěrky a konsolidované účetní závěrky (bude-li dle účetních předpisů povinnost ji sestavit), sestava měsíční účetní závěrky, sestava účetní závěrky za účetní období v souladu s účetními předpisy (rozvaha, výkaz zisků a ztrát, příloha k účetní závěrce, cash flow, přehled o změnách vlastního kapitálu), zpracovávání interních účetních předpisů účetní jednotky v souladu s obecně závaznými právními předpisy, provádění kontroly účetního systému, tj. především kontrolu dodržování nařízení a norem platných uvnitř účetní jednotky, dodržování platné legislativy, kontrola vedení účetnictví v souladu s obecně závaznými právními předpisy, s důrazem na jeho úplnost, průkaznost a správnost, vyplňuování formuláře a hlášení pro státní orgány (záznamní povinnost, oznamovací povinnost, daňové formuláře), spolupráce s orgány státní správy a ostatními institucemi při provádění účetních a daňových kontrol, postupů a šetření, spolupráce s externím auditorem, zpracovávání výstupů z účetnictví pro potřeby managementu účetní jednotky, metodické řízení inventarizace majetku, spolupráce s ostatními útvary, - Požadujeme: ŠS vzdělání, využívání prostředků výpočetní techniky (operační systém, word, excel, internet, elektronická pošta), znalost práce s účetními programy, znalost zákona o účetnictví a souvisejících předpisů, znalost zákona o daních z příjmů, znalost zákona o DPH, orientace v ostatních daňových zákonech, pečlivost a preciznost, samostatnost, schopnost dodržovat termíny a uzávěrky, schopnost spolupracovat s ostatními zaměstnanci, vhodné pro absolventy i pro OZP, proacovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, - Benefity: Týden dovolené nad ZP, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání, - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), .), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: remesova@hanhart.cz. Pracoviště: Hanhart morkovice s.r.o., Nádražní, č.p. 453, 768 33 Morkovice-Slížany. Informace: Ivana Remešová, +420 602 546 099.

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 17 000 Kč

Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin zahradník/ce. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Kroměříž - údržba zeleně ve městě Kroměříž, - zahradník na keře, práce s motorovou pilou a plotostřihem, - vyučení, řidičský průkaz sk. B, praxe nejlépe 3 roky, - doba určitá s možností prodloužení, benefity: stravenky, - kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 14:30 hod.) příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vlasakova@biopas.cz. Pracoviště: Biopas, spol. s r.o., Kaplanova, č.p. 2959, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Věra Vlasáková, +420 573 502 782.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Barborka bude mít osm nových lůžek pro těžce postižené

Usmrcené oči Berouskových tygrů a širý, černý lán: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 18. července 2018.

Jak jsme žili: Zlobice - Bojanovice

První zmínka o obci Zlobice pochází už z roku 1078. Tento rok tak slaví výročí 940 let. Nejstarší osídlení bylo na levé straně potoka. Od potoka směrem na Popovice bylo vybudováno dvacet jedna usedlostí.

Kradli ve Vrběticích zbraně, hrozí jim vysoké tresty

Policie ukončila vyšetřování případu krádeží poškozených zbraní z areálu muničních skladů ve Vlachovicích – Vrběticích a případ předala na Okresní státní zastupitelství ve Zlíně s návrhem na podání obžaloby.

Dům psího utrpení a dvoujazyčná likvidace gigantického burgeru: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 17. července 2018.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT