VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Šelešovicím se ani po sestupu nedaří

Kroměřížsko -Do čtyř bodů je naskládána čtveřice týmů po podzimní části kroměřížské III. třídy skupiny B. Na čele se usadil Bezměrov, o bod za ním je tým Počenic.

18.12.2007
SDÍLEJ:

TJ Troubky–Zdislavice. Čtvrtý tým loňské podzimní tabulky si o dvě příčky pohoršil. Nejlepším střelcem je autor sedmi branek Jan Šprňa.Foto: archiv klubu

Na postup mohou pomýšlet ještě Lutopecny a Střílky. Jednoznačně nejhoršími celky soutěže jsou Rataje a Zlobice, které ani jednou na podzim nezvítězily.

BEZMĚROV

Fotbalisté Bezměrova si po jarním smolném závěru sezony, kdy ztratili vedoucí postavení, a tím postup do okresního přeboru v posledním kole, spravili chuť na podzim ve III. třídě skupině B.

Zatímco v minulé sezoně byli po podzimu na druhém místě a získali 25 bodů, nyní vybojovali o dva víc a přezimují na čele soutěže. Mužstvo těžilo ze svého hřiště, kde vyhrálo čtyři zápasy s minimálně třígólovým náskokem.

Doma inkasoval Bezměrov jen jednu branku, ale ta ho stála těsnou prohru s druhými Počenicemi. „Neproměnili jsme několik slibných šancí, ale musím přiznat, že Počenice zahrály takticky velmi dobře,“ řekl předseda klubu Roman Fuks.

Venku pak lídr ze šesti duelů ani jednou neprohrál. „Podzimní část překonala naše očekávání, protože jsme po minulé sezoně měli problémy jak s hráčským kádrem, tak i s realizačním týmem. Skončil trenér a dlouho jsme hledali někoho, kdo by jej nahradil. Po minulé sezoně navíc skončili čtyři hráči základní sestavy, dva z nich ještě k několika zápasům nastoupili. Půl sezony jsme hledali hráče na post stopera a sestava dlouho nebyla stabilní. Nakonec jsme se štěstím první. Do jarních odvet se snažíme sestavu zkvalitnit a rozšířit. Žádné konkrétní cíle si neklademe,“ dodal Fuks.

Střelci: 9 – R. Polášek, 6 - Vejtasa, 5 – D. Polášek, 3 - Fuks, 2 – Karásek a Mariánek, 1 - Adamov, Bleša a Venský.

Rekordy: nejvíce vstřelených branek (30). Nejvíce získaných bodů venku (14). Nejvíce utkání v řadě bez prohry (7).

POČENICE

Ohromný vzestup zaznamenali na podzim fotbalisté klubu z Počenic. Na podzim získali o devět bodů více než za první polovinu loňské sezony a z osmé příčky se vyhoupli na druhé místo.

„Na jaře jsme skončili v tabulce čtvrtí, tak jsme měli představu, že bychom mohli být po podzimu mezi třemi nejlepšími. Po postupu Zdounek do okresního přeboru jsme neviděli dalšího velkého favorita. Soutěž jsme dlouho vedli, protože jsme uhráli dost bodů venku, i když někdy i se štěstím,“ přiznal trenér Josef Hrušák.

Počenice prohrály jen dvakrát. Doma s Litenčicemi a na hřišti Dřínova. „Litenčice sice byly v té době poslední, ale kvalita mužstva tomu neodpovídala, což potvrdily šesti vyhranými zápasy v řadě. Nesedí nám styl Litenčic. V prvních čtyřiceti minutách nás jasně přehrály a mohly vést klidně 6:0. Podobně hraje i Dřínov. Oba zápasy jsme prohráli zaslouženě. Mužstvo se zvedá už několik let. Začalo se víc trénovat a do mužstva přišly posily. Především Kocourek z Morkovic zvedl ohromně hru zálohy. Nebráníme se postupu, když se to nepovede letos, tak možná příští rok,“ dodal Hrušák.

Střelci: 5 – Jánský a Mišurec, 4 – Hrušák a Stavinoha, 3 - Bareš, Kocourek, Niedermertl a Tichánek.

Rekordy: nejvíce vstřelených branek (30). Nejvíce získaných bodů doma (14). Nejvíce utkání v řadě bez prohry (7).

LUTOPECNY

Fotbalový klub z Lutopecen je ve III. třídě skupiny B třetí se ztrátou čtyř bodů na Bezměrov, na jehož hřišti zaznamenal nejvyšší prohru 0:3. Třetí tým tabulky má nejvyšší návštěvy na domácích zápasech.

„To byl náš nejhorší podzimní výkon. S umístěním jsme spokojeni, ale bodů mohlo být víc. Mrzí především porážka v Roštíně. Pro jaro si nedáváme postupové cíle. Chtěli bychom být na konci soutěže v tabulce do třetího místa,“ sdělil předseda klubu Josef Pospíšil.

Střelci: 7 - Jurásek, 4 - Beňa, 3 – Konečný a Krist, 2 - Binas, Hanzlík a Schořík, 1 - Knapík, Kratochvíl a Večerka.

Rekordy: nejméně inkasovaných branek (9). Největší průměrná návštěva na domácích zápasech (114 diváků).

STŘÍLKY

Před rokem byly Střílky na posledním místě se ziskem jen tří bodů, nyní ztrácejí na první tým body čtyři. „Konsolidoval se realizační tým a hlavně se mužstvo doplnilo o řadu kvalitních hráčů, kteří se vrátili z hostování,“ vysvětlil sekretář klubu Karel Pavlík.

Klub ze Střílek těžil ze zápasů na hřištích soupeřů, když dva body ztratil jen po remíze v Ratajích. Doma však Střílkám pšenka nekvetla a v sedmi utkáních dokázaly vydolovat jen deset bodů.

„Doma jsou kluci hodně nervózní před našimi příznivci. Ti jsou ostřejší, když se hráčům něco nepovede, tak na ně hned křičí a pak to není ono. Venku se nám prostě hrálo lépe. V zimní přestávce chceme tým doplnit ještě o dva hráče. Útočníka a obránce. Po doplnění chceme hrát o špici tabulky,“ dodal Pavlík.

Střelci: 8 - Hlaváček, 4 - Klanica, 3 – Sádlík a Souček, 1 - Brňák, Buš, Daníček, Novák, Stuchlík, Valášek, Vrba a Žižlavský.

DŘÍNOV

Fotbalisté Dřínova se z loňské deváté příčky vyšvihli na páté místo. Za zlepšení vděčí mužstvo především výsledkům na hřištích soupeřů, kde čtyřikrát vyhrálo, jednou remizovalo a prohrálo jen ve Střílkách.

Doma sice zvládlo úvodní duel s Bařicemi, z dalších pěti zápasů však získalo jen pět bodů, a připravilo se tak o lepší výchozí pozici před odvetami.

„Hlavně poslední zápas s Roštínem nás mrzí. V případě vítězství jsme mohli být třetí s tříbodovou ztrátou na prvního. Umístění do pátého místa jsme původně chtěli, ale když se nám začalo dařit na hřištích soupeřů, mysleli jsme výš. Domácí ztráty nás mrzí, ale často jsme nastupovali v improvizované sestavě,“ řekl předseda klubu Pavel Štěpánek.

Se ztrátou šesti bodů na vedoucí Bezměrov však mohou Dřínovští stále pomýšlet na postup. „Nadále chceme zůstat v popředí tabulky. Pokud se nám podaří v tabulce o jedno dvě místa postoupit výš, budeme spokojeni. Na jaře musíme přidat především v domácím prostředí,“ doplnil Štěpánek.

Střelci: 7 – Babák a Svoboda, 3 – Šiška a Štěpánek, 1 - Drobisz, Držálek, Horňáček, Judas a Novotný.

TROUBKY

Čtvrtý tým loňské podzimní tabulky si o dvě příčky pohoršil. Začátek podzimu přitom Troubkám vyšel a z úvodních tří kol získaly sedm bodů.

Po porážce 2:4 na půdě béčka Lubné se však mužstvo nedokázalo vzpamatovat a z dalších pěti zápasů získalo jediné vítězství.

„Některé zápasy hráči podcenili. Faktem je, že nám před sezonou odešlo také několik klíčových hráčů do vyšších soutěží. Mužstvo tak bylo oslabeno, což se projevilo na výsledcích. Na konci sezony budeme spokojeni, když udržíme stávající postavení v tabulce,“ přeje si sekretář klubu Jaroslav Hlaváč.

Střelci: 7 - Šprňa, 3 - Plesník, 2 - Bezslezina, Špička a Štěpánek, 1 - Lysko, Makový a Střelec.

LITENČICE

Po loňském pátém místě se Litenčice pohybují v novém ročníku uprostřed tabulky. Mužstvo sice vyhrálo šest zápasů, o lepší postavení ho ale připravilo pět porážek.

Přitom všech šest vítězství dokázaly Litenčice uhrát v posledních šesti zápasech. Po úvodních šesti zápasech měly jediný bod. Cenná je především výhra na hřišti druhých Počenic.

„Kádr jsme doplňovali až během sezony. V prvních třech zápasech jsme museli nastupovat bez náhradníků, protože nás bylo málo. Potom se tým doplnil o hráče z Pačlavic a dorostence z Morkovic. Po doplnění nastal okamžitě obrat a dosahovali jsme výsledky podle našich představ. Do jarních odvet chceme udržet pohromadě široký kádr a zabudovávat do mužstva mladší hráče. V každém případě chceme skončit v horní polovině tabulky,“ přeje si předseda klubu Josef Smažinka.

Střelci: 9 - Žourek, 5 - Rachtava, 3 – Hamala a Raclavský, 2 – Kaláček a Vinklárek, 1 – F. Pátík, M. Pátík a Veselý.

Rekordy: nejvíce vítězných zápasů v řadě (6).

STŘELCI

 • 9 – R. Polášek (Bezměrov) a Žourek (Litenčice)
 • 8 – Hlaváček (Střílky)
 • 7 – Babák (Dřínov), Jurásek (Lutopecny), Svoboda (Dřínov) a Šprňa (Troubky)
 • 6 – M. Černý (Bařice), R. Černý (Bařice), Trávníček (Zlobice) a Vejtasa (Bezměrov)
 • 5 – Brázdil (Lubná B), Jánský (Počenice), Mišurec (Počenice), D. Polášek (Bezměrov), Pospíšil (Roštín).

STŘELCI OD ROKU 2000

 • 97 – Rachtava (Litenčice)
 • 95 – Žourek (Litenčice)
 • 66 – Šprňa (Troubky)
 • 63 – Jurásek (Lutopecny)
 • 50 – Babák (Dřínov) a Hubr (Střílky)
 • 49 – Kochaníček (Troubky, Litenčice) a Niedermertl (Počenice)
 • 46 – Navrátil (Bařice) 4
 • 4 – Hrabal (Litenčice)
 • 41 – Hofírek (Rataje)
 • 39 – Kučírek (Dřínov) a Mariánek (Bezměrov)
 • 38 – Holinka (Lutopecny) a Kyrcz (Roštín)
 • 37 – Cigánek (Počenice) a Svoboda (Dřínov)
 • 36 – Mikula (Lutopecny) a Vojkůvka (Těšnovice)
18.12.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 21 200 Kč

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21200 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: pracoviště Holešov, - nižší střední odborné/vyučení/SŠ vzdělání, praxe v oboru výhodou, - benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, benefitní cafeterie, příspěvek na důchodové připojištění , - Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: capova@penny.cz. Do předmětu e-mailu uveďte pracoviště místa výkonu práce a název pozice o kterou se ucházíte.. Pracoviště: Penny market s.r.o. - pracoviště holešov, Palackého, č.p. 730, 769 01 Holešov. Informace: Hana Čápová, +420 725 519 645.

Administrativa - Administrativa Ostatní odborní pracovníci v 20 000 Kč

Specialisté v oblasti zahraničních vztahů a služeb Koordinátor/ka zahraniční spolupráce. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTE Koryčany, - vysokoškolské vzdělání, dobrá znalost ruštiny a angličtiny, znalost práce na PC, ŘP sk. B, nutná znalost radiolokační techniky a další techniky pro řízení letového provozu, - Kontakt osobně na pracovišti v Koryčanech je možno pouze ve dnech Po a Stř v čase 10:00-12:00 hod. (p. Hlavsa). K prvotnímu kontaktu životopis s sebou. , Kontakt je dále možný telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: svata.turenova@seznam.cz.. Pracoviště: Nrts cz s.r.o. - pracoviště koryčany, Nádražní, č.p. 805, 768 05 Koryčany. Informace: Jan Hlavsa, +420 731 842 250.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 100 Kč

Dělníci v oblasti výstavby budov pomocník na stavbách - DPP. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště dle staveb v okolí Kroměříže a Zlína, - Práce na dohodu o provedení práce, - pracovní náplň: pomocné práce na stavbách (převážně ve výškách), tzn. práce spojené s klempířstvím a pokrývačstvím, - ZŠ vzdělání, praxe v oblasti klempířství a pokrývačství výhodou, řidičský průkaz sk.B, spolehlivost, zodpovědnost a přizpůsobivost, - Pracovní doba individuální, dle domluvy a počasí (za příznivého počasí nástup v 7,00 v obci Nová Dědina), nástup možný ihned nebo dle domluvy, - kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: KlimesJ@seznam.cz. Pracoviště: Jiří klimeš, 768 21 Kvasice. Informace: Jiří Klimeš, +420 776 261 688.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 73 Kč

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech samostatný pracovník/ce úklidu - Bystřice pod Hostýnem. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 73.2 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Bystřice pod Hostýnem, - úklid kancelářských a provozních prostor, - Požadujeme: spolehlivost, komunikativnost, vhodné i pro OZP, - Pracovní úvazek 3,5 hodiny denně, Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, Pracovní doba Po - Pá od 09:00 do 12:30 hod., - Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 16:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kromeriz202@cora-management.cz. Pracoviště: Cora plus s.r.o. - bystřice pod hostýnem, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1. Informace: Renáta Čarnecká, +420 777 737 495.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Oprava cesty. Ilustrační foto

Chystá se oprava silnice z Chvalčova do Rajnochovic

Videosouhrn 19. března 2018

Požár na dálnici, noc hrůzy v průsmyku a zmrzlí lyžníci: zhlédněte videa dne

Nepropásněte! Tablo dětí z MŠ Páleníčkova v Kroměřížském deníku

Ve středu 21. března vychází další díl unikátního seriálu Deníku, v němž se představují děti z regionu: tentokrát u nás najdete tablo Mateřské školy Páleníčkova v Kroměříži - nezapomeňte si proto ve středu koupit Kroměřížský deník!

Kvůli Hodině země vypne radnice v Bystřici osvětlení zámku

K celosvětové akci na ochranu životního prostředí nazvané Hodina Země 2018 se letos připojí radnice v Bystřici pod Hostýnem.

Týrané psy zabavil ženě soud, skončili v kroměřížském útulku

Neobvyklý případ řešilo na sklonku minulého roku hned několik státních institucí v Kroměříži: výsledkem totiž bylo odebrání hned šestice mladých psů ženě, která se o zvířata nedokázala řádně starat.

Hasičský ples v Soběsukách se opět velmi vydařil

Už po sedmé se v Soběsukách konal Hasičsko Josefský ples. Nejen na bohatou tombolu přilákal v sobotu do místního sálu více než sto lidí.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT